BB krémy

Fotoalbum tématu (25) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
kozarohata
155 příspěvků 19.3.15 01:14

Já mám cc krém Secret Kiss VCC V-Line Lift up CC (střídám ho s Holika Pettit BB Essential). Kromě toho, že mění barvu z bílé na „přírodní“, nevnímám mezi nimi žádný extrémní rozdíl. Snad jen, že cc nějak víc rozjasňuje, ale zase moc velkou výdrž nemá. No, nebyl drahý a já jsem stejně zvyklá se případně přes den párkrát „dodělat“ :) hlavně tedy T-zónu. Ještě chci zkusit nějaký BB od Missha a Skin79. Taky mi došly samplery Lioele Triple solution, které nemám odzkoušené. Takže mě čeká dost „práce“ do léta (kdy se stejně moc nelíčím).

outfity
43 příspěvků 19.3.15 11:54

@allinka
také používám Yves Rocher je skvělý! Za mně doporučuji!

MP Janka
487 příspěvků 5.5.15 22:26

Po svých 25 narozeninách jsem došla k názoru, že pleť už není to, co bývala. Zvlášť, když pracuji v šeru, bez denního světla. A že by to tedy chtělo na ten obličej začít patlat něco víc, než jen pudr. Pořád přemýšlím, co. Tak se obracím na radu sem. Mám takovou zvláštní pleť. Mastné čelo, zbytek normální, jak se ochladí, dělají se mi na nose a čele šupinky bez závislosti na tom, jak mažu. Opaluji se ho hněda, jsem pihatá, pihy nemají ostré kontury, ale vpíjejí se jedna do druhé. Když nejsem opálená, často chytám růžouvou barvu. Přemýšlím nad Biodermou, ale fakt netuším. Co doporučujete vy? (četla jsem celou diskuzi, k asijským BB krémům nemám moc důvěru vzhledem k tomu, že barevně jsem úplně odlišná od Asiatek, tedy aspoň já pihatou Asiatku neviděla…)

meky.v
105 příspěvků 6.5.15 07:52

@MP Janka hele podle mě ty asijské krémy určitě vyzkoušet můžeš, pihovatá je třeba Lucy Liu :) a není jediná

http://www.qubantie.com/…12355263.jpg

s bb krémem neporadím ;) taky jsem si kdysi pročetla diskuzi a až ho budu chtít/potřebovat, jsem teoreticky obeznámena s možnostmi, ale zatím bez konkrétních zkušeností ;))

verulenka
3336 příspěvků 10.5.15 12:03

Já jsem nyní zkoušela BB krém od L'Occitane http://img.loccitane.com.s1.frz.io/P.aspx?… a řekla bych, že je velice příjemný, nemastný, pleť sjednotí a má vysoké SPF.

carries
1319 příspěvků 11.5.15 17:46

@MP Janka Ja mám veľmi podobnú pleť ako popisujete vy a používam kórejské BB krémy. Spokojná som bola so Skin79, teraz mám aktuálne Missha. Oboje som kupovala z E-bay. Tieto BB krémy používam na striedačku už asi dva roky a neplánujem ich meniť :D

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.16 11:59

Poprvé mám Misshu (cokoliv od ní), tu co postuje @carries. Nikdy nekupuji tyhle věci naslepo, tady jsem to riskla. Číslo 23, teď perfektní, ale na léto bude asi světlý Ale opravdu výborný BB, dobré krytí bez pocitu masky.

carries
1319 příspěvků 4.5.16 10:38

@stes Ja som ho používala aj v lete, ale ja sa nejako moc neopálim, takže mám v lete akurát takú zdravšiu farbu na rozdiel od tej múčnej v zime :D
Teraz som si kúpila Estee Lauder BB cream a zatiaľ dobré. Je ale tuhšej konzistencie ako Missha a Skin79.

KlaudieSK
8 příspěvků 14.12.16 18:20

Jaké máte zkušenosti s těmito bb krémy? missha, skin 79, lioele..

kozarohata
155 příspěvků 9.1.17 22:23

@KlaudieSK relativně všechny jsou kvalitní, konkrétně já používám na střídačku missha M (č.23), lioele tripple the solution a skin79 gold. nemám žádné negativní reakce - akné, šupinky,…atd. (lioele a skin79 hlavně v zimě a z jara, kdy je pleť světlejší). jsou ideální na tzv. butterfly oblast (nos a tváře pod očima), kde se snažím zakamuflovat póry, žilky, začervenání a sjednotit pleť. BB nepoužívám na celý obličej, spíš je rozetřu od středu na tváře do ztracena a taky množství reguluju, abych nevypadala maskoidně (vrstvím jen minimálně). před spaním se pak odličuju ve dvou až třech krocích (micelárka, olejový odličovač, mycí gel) a pak vklepu ph neutrální toner bez alkoholu.

jinak zkušenosti jsou individuální, informace hledám na beauty blozích a na googlu v obrázcích (zadám „bb swatches“ a „reviews“) - pak porovnávám a tipuju.

chioo
292 příspěvků 12.1.17 11:48

Taky přispěju se svou zkušeností - zkoušela jsem pár BB z drogerie, z lékárny La Roche Posay Hydreane…a jako dobrý, když najdete správný odstín (na rozdíl od make-upů mají většinou jen 3 odstíny, něco jako light-medium-dark a když nesedně podtón, máte smůlu - zvlášť u drogerkových byl problém s „oranžovostí“ některých) a máte vcelku bezproblémovou pleť, která snese kde co a nepotřebuje moc krytí.
Nicméně mojí hvězdou ze vcelku překvapivě stal BB cream „Skin dream“ od Oriflamu - kromě příjemného používání, příčetného odstínu (mám odstín „light“ a kromě nejopálenějších částí roku sedí pořád)a vcelku vysokého SPF, má oproti ostatním matnější finiš, takže není nutné ho zapudrovávat ani přepudrovávat během dne a nelesknu se (pokud máte problém s velmi suchou pletí a špatně snášíte pudr, je tohle přesně pro vás). Navíc nestál moc. Jedinou jeho nevýhodou je, že se teď nějak nedá sehnat - a jiné od stejné značky už tenhle nelesknoucí se benefit nemají…

Stránka:  « Předchozí 1 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek