BB krémy

Fotoalbum tématu (25) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 17 Další »
Dalmitka
1841 příspěvků 23.2.13 05:53

@chinin - ďakujem za zhodnotenie BB krému od Biodermy, pýtala som sa naň pred cca 2 týždňami, ale nikto nereagoval. Už som skoro rozhodnutá ho kúpiť, len ešte jedna otázka prosím - v nejakej recenzii /nie na MP/ niekto spomínal, že sa vraj dosť otiera, napr. pri obliekaní a tým zanecháva neželané stopy. Máte tiež takú skúsenosť?

chinin
2788 příspěvků 23.2.13 09:57

@Dalmitka
Ja BB krem od Biodermy pouzivam cca tyden a jsem z nej nedsena. Drzi mi dobre a neotira se. Jak jsem psala, lehce BB krem prepudruji transparentnim pudrem a vysledny efekt se mi zda skvely a vydrzi cely den beze zmen.

pappi
109 příspěvků 23.2.13 10:16

@chinin Můžu požádat o odkaz na ten bb od Biodermy? Nebo alespoň přesný název. Nemůžu to najít ani přímo na jejich stránkách, jsem z toho tumpachová. :-D
Díky!

chinin
2788 příspěvků 23.2.13 10:30

@pappi
Bioderma Sensibio AR BB krem.

pappi
109 příspěvků 23.2.13 10:40

@chinin Děkuji!

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.13 11:36

Tak já se vrátím k hodnocení krému BB Oriental Gold skin 79. Po asi 2 týdnech používání musím říct, že pleť je po něm opravdu skvělá - taková změna se mně zatím u žádného jiného krému neprojevila. Skvělá myslím i ve stavu odlíčení bez make-upu. Je hladčí, ubylo snad i drobných vrásek kolem očí, samozřejmě na kaňon mezi obočím je bez efektu :-(. Ubylo i pupínků, nerovností, různých barevných nejednotností. Za svůj život jsem nebyla spokojená se svojí pletí tak jako teď a to i po ránu, hned jak vstanu! A teď k negativům. Není mně sympatická pumpička, je to blbě vyřešené, někdy krém neleze vůbec, někdy vystříkne, no opruz, ale to někomu vadit nemusí. Po nanesení mám pocit bledosti, chtělo by to o trochu tmavší odstín, ale krém je jen v jednom odstínu. Nicméně za chvilku se to usadí a pleť je opravdu moc hezká. Na běžné nošení už vůbec nenanáším další make-up. A to jsem dříve bez dobře krycího make-upu nevycházela z domu! Začala jsem krém aplikovat i na krk a někdy i dekolt. Uvidíme, co to udělá. Krém má v horním víčku tvářenku a růž na rty v jednom. Je to opravdu na pohled šíleně růžová barva, kterou jsem si ani ve snu nemyslela, že bych někdy zkusila aplikovat. No zkusila, na doma. A světe div se, vypadá to velmi jemně a přirozeně, takže nakonec ji používám každý den, ale jen na tvář. Takže výsledný dojem velmi dobrý. Určitě u BB krémů zůstanu. Možná ještě zkusím BB Misha v lehce tmavším odstínu vzhledem k lepšímu dávkování z tuby, ale už vím, že mně určitě zase bude chybět ta růž.
Vyžádala jsem si v parfumérkách vzorky BB krémů( Fann, Marionnaud a Douglas-jestli to píšu správně?), moc mě nenadchly a hlavně ta cena byla někde úplně jinde. Jinak dopátrat se toho, kdo balíček chytře uložil na ulici před dveřmi RD se mně nepodařilo, tak jsem zvědavá, jak dopadne další zásilka.

smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.13 21:45

@bertulka Taky jsem po několikatýdenním používání BB krémů zaznamenala jisté zlepšení pleti. Nechci se unáhlit, ale myslím, že jsou pro pleť opravdu lepší než těžké makeupy!

Jinak právě mám na cestě vzorky tady dřív zmiňovaného Triple the Solution od Lioele a jednoho krému od Etude House, kterého vzorek už jsem dostala zdarma k jiné objednávce, ale bohužel v pro mě tmavém odstínu. Tak jsem objednala světlejší, protože se mi hodně pozdávala konzistence a krytí, uvidím, jestli budu moct doporučit. Jo a objednala jsem si i ten šnečí krém od Skin79, vzorek mě opravdu zaujal, a jelikož dělají i 15 g balení za příznivou cenu, tak jsem se rozhodla dát mu šanci, přišlo mi, že zlepšení pleti se projevilo hlavně po něm. :)

waw
336 příspěvků 24.2.13 22:00

Můžete mi někdo poradit či z vlastní zkušenosti doporučit BB krém vhodný pro mastnou pleť se sklonem k červenání a pupínkům? Řekla bych, že čím světlejší, tím lepší..

viera666
967 příspěvků 24.2.13 22:34

@waw objednaj si toto. Za 5e budes mat 12 vzoriek najpouzivanejsich bbciek a kazda vydrzi tak 3 pouzitia. Podla toho si vyberies lahko. Je tam bohato zastupena znacka skin79 aj lioele aj missha, takze tie najznamejsie tam mas. http://cosmetic-love.com/…samples.html

Letefa
716 příspěvků 25.2.13 13:04

@waw buď rada od viery a nebo já můžu na velmi světlou pleť doporučit rozhodně skin79 hot pink. ač nechtěně, testuji ho něco přes týden a jsem opravdu spokojená, začervenání se úplně ztratí a přitom vůbec není poznat, že bych na pleti měla něco naneseného.

Letefa
716 příspěvků 25.2.13 13:06

@chinin Díky, konečně někdo s vyzkoušenou biodermou. Já nedám dopustit na ten jejich AR krém a na micelární vodu, takže tohle je určitě dobrý tip! Jen - mám opravdu dost světlou pleť a trochu se bojím toho odstínu. Myslíte, že se přizpůsobí opravdu tolik?

waw
336 příspěvků 25.2.13 19:44

@viera666 @Letefa Děkuji Vám oběma. Asi zkusím ten balíček - dívám se, že je v něm i ten skin79 hot pink, takže zabiju obě mouchy jednou ranou :-)

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 27.2.13 22:48

Dnes mi dorazil před cca dvěma týdny objednaný skin79 vip gold z koreje, díky dámy za tip

JedovatéHádě
350 příspěvků 28.2.13 10:55
prosím o radu

Tak diskuzi jsme si přečetla celou, přesto trochu tápu. Ráda bych si objednala nějaký BB cream, mám světlou pleť, ale ráda bych nějaké balení, které mi alespon nejakou dobu vydrží, většina je tuším ve 20 ml balení. Jak dlouho odhadujete, že to může při denním používání vydržet? Kolik krému je potřeba na jednu aplikaci, spíše méně, nebo více než klasického podkladového krému?

Celkem se mi líbí ten skin 79. Někdo sem dal odkaz na tuto stránku -mohu si ho odtud objednat, nebo je jediná možná cesta ověřený prodejce na ebay? Můžete mi některá prosím poslat odkaz ne stránku, kde jste jej zakoupily vy a bylo vše v pořádku? Děkuji moc!

Četla jsem, že jsou bb creamy dobré i na hojení jizev. Moje maminka je po opereaci stítné zlázy a tak bych jí ráda jeden koupila, ovšem má plet tmavou. Mohly byste mi nějaký doporučit?

Já vím, že bych si to mohla dohledat na netu sama a už jsem to zkusila, ale je toho tolik, že se v tom začínám ztrácet a mám obavu z toho, že koupím fake.
Jsem ve světě nakupování přes internet úplný nováček a mám z toho možná přehnaný strach. Kdybyste mi některá jeden poradila(nejlépe i s konkrétním eshopem), byla bych vám moc vděčná.

smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.13 11:11

@JedovatéHádě K tomu balení - drtivá většina značek ani 20 ml nedělá, ale jenom 40 nebo 50 ml balení. Minimálně ty známé Missha, Skin79. Lioele, Etude House atd. mají 50 ml balení. Já právě pídím po těch menších, protože chci toho vyzkoušet víc, ale přijde mi, že ty větší se mnohem víc vyplatí. 20 ml balení by podle mých propočtů mělo vydržet tak 2 měsíce cca (toho krému není potřeba použít hodně, protože se dobře roztírá).

Co se týče toho českého eshopu, tak odtud samozřejmě nakupovat můžete, ale účtují si poštovné a samotný krém se docela prodraží. Ebay vyjde i na polovinu. Pokud tam z nějakého důvodu nakupovat nechcete, tak třeba e-shop cosmetic-love.com posílá taky z Koreje a bez poštovného, ceny jsou podobné ebay. Jinak na ebay můžu kdyžtak doporučit seriózní prodejce, s kterými mám zkušenost a bylo vše ok.

P. S. Pokud by jste chtěla poradit ohledně nákupu na ebay, zřízení PayPal účtu, výběru prodejce apod. tak mi klidně napište zprávu. Není to tak složité, jak to může vypadat. A do týdne máte krém doma, z tuzemského eshopu by to nebylo zas tak o moc rychlejší…

Kay_Adams
1614 příspěvků 28.2.13 11:39

@JedovatéHádě
Ad tmavé BB, z asijských napr. Etude House (BrightFit má dva tmavší odstíny), nebo Missha Perfect Cover (dostupný ale pouze z US, je určen pro tamní trh).

JedovatéHádě
350 příspěvků 1.3.13 09:47

Všem moc děkuji. A mám ještě jeden dotaz, nedělá se i něco jako bb cream jen bez jakýchkoli krycích, nebo minimálně krycích vlastností? Tedy něco vhodného pro muže? Máte s tím někdo zkušenost?

viera666
967 příspěvků 1.3.13 10:18
su aj muzske bb-cka

@JedovatéHádě
http://cosmetic-love.com/…bb-sun-care/
hm, pravdu povediac by som asi neprinutila toho svojho natierat sa tymto. Ale ano, su, maju jemne krytie ako pisete. Ale aj tak by som mu skor kupila klasicky krem…

wednessday
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.13 12:50

@JedovatéHádě Dělají se. http://bbkremy.sk/…bb-krem.html
Já si dovedu představit propašování pánského BB krému jakožto kombinaci krému na opalování, normálního krému a případně krému proti beďarům nebo podráždění po holení. Pak se nelekne ani té barvy, protože to bude považovat za titanovou bělobu :-)

Roseline
2319 příspěvků 3.3.13 11:23

Na doporučení zdejších uživatelek jsem si objednala BB Cream - Skin79 VIP Gold a jsem velmi spokojená (tímto děkuji za tuto diskuzi, která mě k tomu nakopla :-) Vyrovná se lehčím make-upům a svým přirozeným vzhledem je předčí!

Ale hlavně jsem se chtěla zeptat na dvě věci:

1. Dámy, které BB používáte déle - máte nějaký trik, jak zjistit, že dochází?

U make-upu jsem to buď viděla, nebo nebyl problém (pokud se jednalo o make-up v neprůhledné tubě) další den zajít parfumerie a koupit nový.

1. Opravdu pomáhá proti drobným jizvičkám? („vybělit je“?)

Zatím BB na doma nepoužívám, pořád ho mám spíše spojený s make-upem než s krémem, jsem zvyklá nechat pleť odpočívat - proto se ptám, jestli opravdu doporučujete používat BB denně, i na doma.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.3.13 12:22

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 10:31

smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.3.13 13:01

Vyzkoušela jsem ten Triple the Solution od Lioele a docela mě zklamal. Je mnohem hutnější než typický BB a hodně mi ucpal póry. Na konci dne jsem měla pleť mastnou, krém vytvořil jakousi divnou masku. Nedokážu si představit, jak bych ho na sebe patlala v létě v horku. Navíc byl pro mě docela žlutý, spíš asi vyhovuje Asiatkám. Zůstanu při lehčích krémech.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.3.13 13:13

@Roseline dá se oddělat vršek a kouknout dovnitř. Ale pro jistotu si objednám zavčas nový, nebudu čekat, až opravdu dojde. Stala jsem se na něm závislou a nerada bych byť jen pár dnů byla bez něj. Mně pleť tak markantně zlepšil, že ho používám denně i o víkendu jen na doma.

Morže
1094 příspěvků 3.3.13 14:28

Pročetla jsme si vlákno, ale stejně z toho nejsem moc moudrá. Klasický make-up nemám ráda, protože jsou takový těžký, na obličeji mám pocit masky, když se třeba omylem opřu prsty o obličej, nebo něco jiného, tak to zanechává fleky na oblečení a obličej pak vypadá blbě… navíc při bližším kontaktu s osobou, co má make-up tak je to vždy vidět a to na sobě taky nechci mít. Navíc mám citlivou kůži se sklonem k ekzému a tvoření akné a mám často mastné čelo s šupinkama. Proto se taky obecně vůbec nemaluju.
Je BB krém pro mě vhodný, když bych chtěla sjednotit barvu pleti, chovalo by se to jako klasický denní krém, nezanechá stopy na oblečení, půjde snadno sundat z obličeje nejlépe jen vodou, nebudu to po celý den cítit, nebude to parfémovaný a byl by spíš pro světlejší kůži?
Koukám, že vy si tu objednáváte odněkud z Koreje, ale já bych na tohle potřebovala snad nějaký totálně podrobný návod i v videem. Strašně se bojím objednat ze zahraničí…

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.3.13 14:59

@Morže Možná by se vám hodil tento BB cream od Biodermy. Já ho ještě nezkoušela, ale docela mě láká, jelikož mám hodně citlivou pleť se sklonem k začervenání. Nemáte s ním někdo zkušenosti? Nebo s jejich micelární vodou? A vůbec se značkou Bioderma?

Příspěvek upraven 03.03.13 v 14:59

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 17 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek