Bekovka a košile

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Pavel
106 příspěvků 18.4.12 21:26

Myslím, že to byl Myslbek. Jsem Brňák, tak se v těch názvech moc nevyznám, blízko Václavkáku to bylo. Na webu jsem ji ale nenašel. Takže to mohl být nějaký doprodej z loňska či co, nevím.
Já si chci teď taky koupit další bekovku na léto - co nejlehčí - a mám naplánováno Assante, už od nich mám jednu skvělou zimní vlněnou bekovku. No ale jsou jen Moravě, to vám nepomůže.
Zkuste nějaké klasické prodejny s klobouky. Teda pokud vám nejde o značku.

MP lucas
17 příspěvků 18.4.12 22:56

O značku mi vůbec nejde, jen o vzhled a aspoň trochu rozumnou kvalitu. A aby to bylo v Praze kvůli vyzkoušení.

Jinak co se týče košile mě ještě napadlo, že bych si nějakou košilovinu nechal „potisknout“, má s tím někdo zkušenost? Samozřejmě nemyslím stejnou metodu jako ten potisk triček, co se po jednom vyprání oloupe, ale nějakou hloubkovou metodu „přesného barvení“.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.12 16:12

@MP lucas

latky s „vlastnim“ potiskem se nechaji objednat i na www.stoff-schmie.de, neni to nejlevnejsi, ale je to v EU, takze odpada clo a pod..

MP lucas
17 příspěvků 20.4.12 22:47

Díky za tipy :)
U Stoff-schmie i Spoonflowers jsem si zadal zkušební čtvereček, tak dám vědět až to přijde (slibujou do měsíce). Mezitím samozřejmě budu vděčný za jakékoliv další tipy k tématu.

mwich
115 příspěvků 21.4.12 16:17

Dejte vědět, jak to dopadlo. Kdyby to bylo dobré, nechal bych si pak kus látky vyrbobit s Vámi, byla by levnější pošta :)

Pavel
106 příspěvků 23.4.12 20:23

Trochu podobnou látku jsem našel u Pietro Filipi:
http://www.pietro-filipi.com/…-kosile.html

MP lucas
17 příspěvků 24.4.12 14:16

Pavel: Dík za tip, ale ten vzorek je moc hustý…

honza.kop
3 příspěvky 3.6.12 12:49
Reserved

Bekovky (a všeobecně doplňky) nakupuji ve velké míře ve Reserved… to je tak jediné, na co je ten obchod dobrý:))
Jinak za dobu co je nosím (cca 3 roky), jsem jich nasbíral asi 15 a zatím všechny drží a vypadají pořád stejně i za tu cenu.

blackandwhite
2 příspěvky 9.8.12 14:53

Tak ten můj shání bekovku taky. Jsme na dovolené u Znojma a že tu má pobočku nějaký obchod z Brna a mají dobrý výběr. Neví někdo jak se jmenuje. Nechce se mi běhat po Znojmě a vyptávat se. Tak si dovolenou nepředstavuji

Pavel
106 příspěvků 10.8.12 18:03

@blackandwhite Možná Assante?

chekotay
411 příspěvků 10.8.12 19:34

@blackandwhite To bude Assante. Mimochodem, jejich sortiment na pobočkách je nevelký. A mimochodem 2, aktuálně mají výprodeje pánských košilí a ne-úplně-nejmodernějších kravat (PES/mikrovlákno, hádám, když za to chtějí 70 Kč.)
Bekovky obecně se mi nelíbí, ale tuhle jsem viděl v Brně zajímavý model - bekovku z hustě pletené mořské trávy. Až jsem se za slečnou musel ohlédnout.

blackandwhite
2 příspěvky 20.8.12 17:08

Díky za radu - bylo to opravdu Assante. Bekovku již máme a dokonce i kravatu. Byla o něco dražší - ale v pohodě. Hlavně mám klid a můžu si užívat sluníčka. Reakci chodců budu sledovat - co to udělá!!!

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek