Bežecký pás

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.13 11:56

@Borůvka19 Hm hm hm…k tomu voda v plastové lahvi? Mmmm nenene :-)

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.13 11:58

@vashtie Já bych spíš řekla, že nám tady chybí nějaká perla od Gudrun nebo Corleone :-)

birkin
1862 příspěvků 3.4.13 11:59
@Acrobaleno píše:
Keď už musíte cvičiť doma, tak určite neodporúčam bežecký pás. To už radšej rotopéd alebo niečo podobné.

Pokud trénujete běhání, tak potřebujete běhat… anebo někdo chce prostě běhat a nechce rotoped, což je třeba můj případ, na kole nejezdím.

Guinea Pig
1190 příspěvků 3.4.13 12:00

@vashtie a pak vznikne kniha „Modrý, nikoli zelený pás“ :-)

edit: no jistě, corleone je přesně to, co tady chybí…protože klaus asi fakt nepřijde.

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.13 12:02

Vy mě teda dneska bavíte :-) Jenže místo toho, abych pracovala, tady prokrastinuju.

Guinea Pig
1190 příspěvků 3.4.13 12:08

@edge tož to ale neříkejte nahlas, protože teď když jsme v diskuzi použili slovo „klaus“, tak nás monitorují bruselští úředníci. Teď si přečetli, že se u nás prokrastinuje a málo vydělává na evropský dluh, načež vznikne stostránkové nařízení o zákazu prokrastinace v zemích eurovalu :-)

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.13 12:14
bestia
2300 příspěvků 3.4.13 12:25

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:26

birkin
1862 příspěvků 3.4.13 13:00

@bestia Tak vidíte, to bych si nemyslela. Každopádně jste asi musela mít nejprve dost odvahy to běhání v mrazu zkusit. Vlastně to ale potvrzuje to, co jsem poměrně nedávno četla, že běhání venku více méně za každého počasí( a ideálně v kombinaci s pravidelnou saunou)způsobuje nárůst kvalitního hlenu v těle, který pak ataky všech možných podobných nemocí zlikviduje… Bylo to podáno tak, že pokud chce člověk pro své zdraví a odolnost něco dělat, tak by měl dělat právě toto - chodit do sauny a běhat venku. Já bych k tomu ještě přidala jógu.

bestia
2300 příspěvků 3.4.13 13:18

.

Acrobaleno
1058 příspěvků 3.4.13 14:56

@real.blond Ja osobne mám skúsenosti s oboma a mne viac vyhovoval rotopéd. Aj keď to nie je úplne presný význam. Bol to hybrid, niečo medzi orbitrekom a rotopédom :D.

Acrobaleno
1058 příspěvků 3.4.13 14:57

Lenže zakladateľka témy nikde nepísala, že musí trénovať behanie, aspoň som si to nevšimla, iba písala, že pribrala.

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.13 15:57

@bestia Já si zase pamatuju, že náš pediatr při silném kašli našeho dítěte na něj doporučoval v zimě otevřít okno, protože ten mrazivý vzduch sníží otok sliznic. A fungovalo to.

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.13 15:59

@Acrobaleno My máme doma spiningové kolo a já na něm nemůžu jezdit, protože z toho chytám gyn. záněty.

Acrobaleno
1058 příspěvků 3.4.13 16:07

@edge Nuž túto info som nemusela vedieť :D. Ale tak v poriadku, to je Vaša skúsenosť. Ja som len sem dala svoju. Nejdem sa hádať, čo je lepšie.

megisek 1
161 příspěvků 3.4.13 17:55
@Borůvka19
@bestia píše:
Milujem beh a zaroven nenavidim vsetky tie pasy v posilkach. beh je krasny, robim len teren a o to lepsie, bezim lesom a som v lese, vonku, v prirode. bezim daleko, neviem, kedy a kde skoncim, ale bezim pre tu radost zo seba, z pohybu, z okolia a ten pocit ked si nasledne dam doma sprchu je na nezaplatenie. to sa mi nikde v miestnosti nepodari. tiez sa mi tam nepodari behat za spevu vtakov, pri zapade slnka, v polmetrovom snehu ci dazdi. ked behat, tak jedine vonku (:
megisek 1
161 příspěvků 3.4.13 17:57

Ani nevíte, jak vám rozumím a chápu vaše pocity v přírodě. Jen mě napadá…nosíte s sebou něco pro svojí bezpečnost…nějaký pepřák či něco podobného?

Guinea Pig
1190 příspěvků 3.4.13 18:04

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:48

bestia
2300 příspěvků 3.4.13 18:08

.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.13 18:11

@Borůvka19
Tak si nezahrávejte, já byla také dlouho vysmátá, až jsme jednou s mým velkým, přátelským psem potkali v lese divné individuum. Pes po něm bez varování tvrdě vyjel, měla jsem co dělat ho udržet. Podotýkám, že v životě po nikom nevyjel. Bylo mi to divný a za tři dny jsem toho člověka viděla v televizi, že znásilňoval ženský v okolí. Teď běhám se dvěma psy a asi ten pepřák stejně pořídím.

birkin
1862 příspěvků 3.4.13 18:13

@megisek 1 Ano, nosím pepřový sprej. A nosím ho nejen kvůli „lidskému“ nebezpečí, ale hlavně kvůli psům, párkrát na mne už pes vyběhl a bylo to nepříjemné. Často se setkávám s volně pobíhajícím psem, majitelé jsou vidět a když jim tím, že se zastavím, dám najevo, že chci, aby si psa přivolali, tak oni na to, že pejsek je hodný a tak… jenže on ten hodný pejsek reaguje jinak, jakmile se rozběhnu. Málo psů je opravdu zvyklých na běžce. A to nic proti psům, sama jednoho velkého mám. Pepř mám při běhání v ruce.

megisek 1
161 příspěvků 3.4.13 18:15

@bestia
Já jsem spíše chodec než běžec, když už je ráno vidět, vycházím do práce před 6h a jdu lesem a kolikrát mám i nahnáno…když v lese praskají větvičky---a on je to kos :-) nebo když znenadání vyskočí z houští srna…také jsem potkala i pár individuí a proto nic nenechávám náhodě. Slyšela jsem, že lepší než pepřák je kapesní alarm :-)

Guinea Pig
1190 příspěvků 3.4.13 18:16

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:48

corrigan
2631 příspěvků 3.4.13 18:22

Mám Energetics HR 7,9 PRC - elektrický s možností nastavení běhu do kopce, má poměrně dost celkem užitečných funkcí a používám ho velmi ráda a často. Venku neběhám, protože mi to prostě vadí a dokud jsem neměla běžecký pás, neběhala jsem vůbec. Navíc teď po zranění na noze běhat nemůžu a pás můžu využít k chůzi, což bych jinak nemohla, anžto nemám vycházky.
Nákupu vůbec nelituju, právě naopak.

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.13 18:34

@megisek 1 Nejlepší doplněk je padesátikilový pes :-) A je vycvičený.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek