Bible Módního pekla

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Norielle
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.13 12:13

Ja som tam nenasla moje oblubene z poradne:

„Kupila som si tieto nohavice/saty/topanky/kabelku/tricko/suknu“, s cim to mam nosit?

real.blond
6688 příspěvků 11.06.13 13:20

@Bibken diky, to je mile! Az ted jsem si vsimla vaseho prispevku. Ja se tady taky bavim, nekdy vic, nekdy min.. A libi se mi, jak to zde nekteri/e (zejmene pak admini:-D) berou smrtelne vazne!

Anne-Ladybug
76 příspěvků 13.06.13 22:47

Důležité pravidlo- Nikdy nepište: Moc se mi to líbí. Pište zásadně: Mě se to líbí moc. :D

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.13 22:52

@Anne-Ladybug a už vůbec nikdy a za žádných okolností MNĚ se to líbí. To je zřejmě dáno onou pekelnou přímostí, předmět nepřímý tu nemá co dělat, vyčuhoval by v té dlouhé řadě čtvrtých pádů jako onen vražedník z vilnosti v Hříchách pro pátera Knoxe ;)

Ginevra
646 příspěvků 14.06.13 00:16
@stricc píše:
@Anne-Ladybug a už vůbec nikdy a za žádných okolností MNĚ se to líbí. To je zřejmě dáno onou pekelnou přímostí, předmět nepřímý tu nemá co dělat, vyčuhoval by v té dlouhé řadě čtvrtých pádů jako onen vražedník z vilnosti v Hříchách pro pátera Knoxe ;)

Ne „v Hříších…“? Vypadá to blbě, že? Ale asi je to správně. ;-)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.13 00:39

@Ginevra v hříších, máte pravdu. Já jsem zkoušela obě varianty a obě vypadaly blbě. Měla jsem napsat v knize Hříchy a tak dále, a bylo by vymalováno :-)

reload
17 příspěvků 28.06.13 12:55

V případě, že se správná pekelnice odhodlá někomu v poradně odpovědět na dotaz (např. běžné „Jaké doplňky k těmto šatům?“), pořadí rad je následující:
1. upozorní na nevhodnost (vyjímečně i vhodnost) vystaveného oděvu k dané situaci
2. důkladně vylíčí, co si v dané situaci před 5-ti/10-ti/30-ti lety oblékala ona
3. zmíní, že ona sama daný střih/barvu/typ/vzor nemusí, protože…cokoliv
4. vloží několik odkazů/tipů na jiný vhodnější/lepší/decentnější/výraznější oděv
5. pokud je dotaz doplněn fotkou v zrcadle, je třeba vytknout šmouhy na zrcadle
6. všímá si vhodně/nevhodně zvolené velikosti podprsenky
7. v případě, že pekelnici zbyde čas a chuť, stručně odpoví na původní dotaz :)

budox
619 příspěvků 28.06.13 13:36

8. na dotaz ohledně možnosti koupě kvalitního oděvu či doplňku za rozumnou cenu je vhodné okamžitě vyrukovat s výhodnou nabídkou v řádu desetitisíců, aby bylo na první pohled znát, na jak vysoké noze odpovídající žije (finanční limity, co udala tazatelka přece není nutno brát v potaz)

JazzmineTea
468 příspěvků 28.06.13 16:40

@reload Top rada, které jsem se dočkala v poradně, byla „to, na co se ptáte, je proboha přece úplně jasné, a naučte se psát česky“ (volně parafrázuji). Měla jsem dojem, že asi tu dotyčnou neberou moc vážně, tak si přišla zvednout náladu…

JazzmineTea
468 příspěvků 28.06.13 16:52

PS: Přidám další přikázání - místo „totéž“ pište radši „ditto“, říkat „demodé“ místo „out“ je in.

katkarinka
1255 příspěvků 04.07.13 13:54

Kabelka musí mať za každých okolností jasne definovaný a držiaci tvar, aby bolo aj úplnému laikovi jasné, že ide o kabelku a nedošlo tak náhodou k zámene.

carries
1319 příspěvků 04.07.13 15:03

@katkarinka jasné, v opačnom prípade by si kdekto mohol myslieť, že v ruke nedržíte kabelku ale trebárs mŕtveho tchora :D

llolla
2102 příspěvků 07.07.13 21:27

@JazzmineTea
A velmi populární je také „imho“

reload
17 příspěvků 16.07.13 06:39

Pokud se v galerii či diskuzi objeví fotka mladší slečny v hezkém elegatnějším oblečení např. v business stylu (s komentářem „do práce“), správná pekelnice musí podotknout, že na takové oblečení je slečna příliš mladá / že ji přidává 10/20/30 let / že patří do kategorie 30+/40+/…

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.13 08:43

@reload jistě, protože je-li vám 25, v práci musíte dělat dojem naivní patnáctky, to je velmi vhodné
Mě teda nejvíc vyrazil dech komentář, že rozpuštěné dlouhé vlasy připomínají kurví kroj. To už aby se teda jedna bála vylézt na ulici, když krátké jsou naopak tak silně nežádoucí, jak se zas tvrdilo jinde

reload
17 příspěvků 16.07.13 09:21

@stricc řekla bych to kulantněji: dlouhé vlasy vám nedělají dobrou službu. A krátké vlasy? Správně, obvykle také dobrou službu nedělají. Ono vlasně málo co tady dělá dobrou službu :-)

benyka
7336 příspěvků 16.07.13 09:47

@reload Bych řekla, že špatnou službu tady dělají vlasy. Silně odvádějí pozornost. Navrhuji fotit se v plovací čepici barvy nude.

reload
17 příspěvků 16.07.13 10:09

@benyka lze na plovací čepici upevnit fascinátor? Nebo by to snad působilo příliš urputně?

llolla
2102 příspěvků 16.07.13 10:10

@reload
to by záleželo na tom, v jaké by byl barvě=)

budox
619 příspěvků 16.07.13 11:09

@benyka
a nebude to působit trošku nudně, možná bych to oživila limetkovou

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.13 11:43

@budox ale pozor, mohlo by se stát, že limetková barva nelichotí

Šošanah
1224 příspěvků 16.07.13 11:48
@budox píše:
@benyka
a nebude to působit trošku nudně, možná bych to oživila limetkovou

Děkuji Vám z celého srdce. Konečně jsem pochopila, že nude jsou vlastně ´nudné´.

budox
619 příspěvků 16.07.13 12:05

@stricc
ale pokud se čepice sladí s páskem nebo silonkama, mohlo by to vypadat aspoň promyšleně

Rosalyn
925 příspěvků 16.07.13 12:16

@budox Silonky přece žádná pekelnice nenosí. :-) Navíc limetková je letos trendy, tak aby to nebylo moc módní. :-)

budox
619 příspěvků 16.07.13 12:18

@osalyn
už mě hanba fackuje

Stránka:  « Předchozí 1 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek