Bible Módního pekla

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
top topic
967 příspěvků 16.07.13 12:29

@reload: mne jedna pani rekla, at nenosim tmave barvy, ze mi pridavaji roky a vypadam tak na 30. Tak jsem jsem ji odvetila, ze 30 mi je a nevidim v tom tedy problem:-D

Tojsemcelájá
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.13 12:37

@reload Například taky podhled nedělá dobrou službu. Celkově by to chtělo nadhled, ale ten tady skoro nikdo nemá.

benyka
7353 příspěvků 16.07.13 13:03

Dneska konečně jsem plně pochopila, proč mají modelky předvádějící šaty co nejkřivější nohy, proč mají nařízeno tvářit se tak hnusně, proč je vizážisté líčí na mrtvolu v rozkladu, a proč mají na hlavě všechny stejné roští. Ano: Aby si vůbec někdo všimnul aspoň některých z těch šatů, a aby mu aspoň některé z těch nemožných nenositelných hadrů připadaly hezké.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.13 13:27

@benyka Já jsem zjistila, že fotky z přehlídek vůbec nejsem schopná vnímat. Já si nemůžu pomoct, furt koukám na ty hnusný ženský a zapomínám se kouknout, co vlastně mají na sobě.
U normálních lidí třeba tady v galerii s tím nemám problém, protože tam nevidím důvod, proč člověka od šatů oddělovat, buď to jde dohromady nebo nejde.

benyka
7353 příspěvků 16.07.13 13:32

@Tojsemcelájá Ještě můžeme zkusit vlevohled a vpravohled.
@reload Fascinátor lze na plovací čepici připevnit vteřinovým lepidlem. Poté, co jsem si včera slepila k sobě palec s ukazováčkem a stálo mě to čtvrt hodiny práce a centimetr čtvereční kůže, dám za vteřinové lepidlo ruku do ohně.

MP hanna
124 příspěvků 16.07.13 13:39
@benyka

Vzhledem k tomu, že už jsem se už nekolikrát vteřinovým lepidlem řádně zalepila, vyzkoušená pomoc- prsty spolehlivě rozlepí acetonové ředidlo.

budox
619 příspěvků 16.07.13 13:46

@benyka
jen aby ten fascinátor nepůsobil moc rušivě

continuity
5853 příspěvků 16.07.13 13:48

@benyka no hlavne, ze jste si to nenakapala do oka :D prsty jsou jeste v pohode.

Rosalyn
925 příspěvků 16.07.13 13:52

@budox Ale doplňky jsou nutnost, takže fascinátor rozhodně ano. :-)

benyka
7353 příspěvků 16.07.13 14:21

@MP hanna Díky za tip.
@continuity To je dobrá připomínka. Budu si muset dávat majzla, abych se náhodou třeba nezakecala s manželem u televize, protože lepidlem si tam lepím prasklý nehet a do očí si kapu umělé slzy. :-)
@Rosalyn Nejlépe se závojíčkem přes jedno oko.

Tojsemcelájá
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.13 15:38
@benyka píše:
@Tojsemcelájá Ještě můžeme zkusit vlevohled a vpravohled.
Nebo dalekohled
Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.13 23:01
@Tojsemcelájá píše:
Nebo dalekohled

Dalekohled by některému otfitu mohl „udělat dobrou službu“, pokud by se použil obráceně. Krásně to oddaluje a zmenšuje :D

reload
17 příspěvků 17.07.13 06:34

@Kokoska1 Jenže na oddáleném či zmenšeném objektu by již nebylo nic poznat a byly bychom podrobeny kritice správných pekelnic, že oblečení není vidět, že si pekelnice asi jako má domyslet, co že to máme na sobě. Také by to mohlo být podnětem ke spekulacím, zda na fotce je muž či žena atd..

budox
619 příspěvků 17.07.13 09:09

@reload
nikdy neexistuje dostatečné oddálení, aby pekelnice ostřížím zrakem okamžitě neodhalila lacinost psaníčka

Ness
84 příspěvků 17.07.13 21:12

Co kvalitu psaníčko, ale silonky!

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.13 21:19

@Ness co silonky, odstín pecek v uších o rozměrech pixel krát pixel, hned viděj, že se strašně tluče s přezkama od bot

Stránka:  « Předchozí 1 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek