Bílé doplňky na svatbu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eponna
2 příspěvky 10.8.21 21:30
Bílé doplňky na svatbu

Zdravím, jdu s dotazem ohledně doplňků na svatbu. Jsem pozvaná na svatbu, ale vhledem k těhotenství jsem dost omezená na výběr šatů. A nové úplně kupovat nechci, protože je pak už zkrátka neunosím (nehledě na to, že ve čtvrtém obchodě jsem hledání vzdala). Svatba bude v kostele, takže kvůli střihu přichází v úvahu jen jedny z mých šatů, ale ty jsou černé. Myslíte, že bude nevhodné, když budu mít na nich bílý svetřík, bílou kabelku a lodičky?

Reakce:
bao-baba
1953 příspěvků 10.8.21 21:52

@Eponna Úplná hitparáda to nebude, ale myslím, že by těhotné osoby neměly být tak striktně posuzovány. Neměla by nějaká kamarádka případně šaty k zapůjčení? Ostatně pokud bude svatba tzv. velká, tak se může vyskytnout někdo oblečený zcela nevhodně, nebo by se nějaká žena mohla snažit zastínit nevěstu ohnivě rudou róbou nebo bílými krajkovými šaty…

giuliettka
8914 příspěvků 10.8.21 21:54
@bao-baba píše:
@Eponna Úplná hitparáda to nebude…

Tie biele lodičky, podľa mojho názoru, prúser budú.

giuliettka
8914 příspěvků 10.8.21 21:59

@Eponna Sveter neberte biely, zoberte akúkoĺvek farbu, okrem bielej a boty a kabelku čiernu, nech ladí k šatám, nie svetru.

bao-baba
1953 příspěvků 10.8.21 22:04

Zaujalo mě ve vašem příspěvku slovo „prúser“ (zas mi nejde citovat). Vzpomněla jsem si, jak kdysi moje slovenská kolegyně komentovala některé jedince slovy „prudkí ako hnačka“ :-)

giuliettka
8914 příspěvků 10.8.21 22:13
@bao-baba píše:
Zaujalo mě ve vašem příspěvku slovo „prúser“

Ja som tam chcela kroužkované ů, ale bez okuliarov mi také maličkosti ako diakritika nejak unikajú. :-D

Eponna
2 příspěvky 11.8.21 08:50

Takže černé šaty a černé boty budou v pohodě? Už tyhle šaty jsou půjčené… Mimo břicho mi totiž vyrostla i prsa na F, takže složitě vybírám cokoli aby nebyly hvězdou večera ty. :person_facepalming: Jinak svatba je až ve čtyři, takže teoreticky by tmavý (večerní) outfit měl být v pořádku.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek