Bílé "saniťácké" kalhoty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
koyka
3 příspěvky 2.5.12 16:55
Bílé "saniťácké" kalhoty

Trochu větší vedra přiměla 8 z 10 žen obléknout bílé kalhoty. Nechápu proč. 7 z těch 8 v nich vypadá děsně. Navíc si pod ně obléknou bílé - buď bombarďáky - nebo tanga - ač mají velikost 54. Myslíte, že je to sexy ??? Podle mne je to bleee.

Reakce:
Sibyla
2646 příspěvků 2.5.12 18:57

Mně se bílé kalhoty líbí, ale záleží na střihu a samozřejmě na materiálu. A jak říkáte, nesmí prosvítat spodní prádlo. Nedávno jsem šla za satnou paní, která měla na kalhotkách červenomodré kotvičky - moc pěkně čitelné.

Kolemjdoucí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.12 20:15
Bílé kalhoty
@koyka píše:
Trochu větší vedra přiměla 8 z 10 žen obléknout bílé kalhoty. Nechápu proč. 7 z těch 8 v nich vypadá děsně. Navíc si pod ně obléknou bílé - buď bombarďáky - nebo tanga - ač mají velikost 54. Myslíte, že je to sexy ??? Podle mne je to bleee.

7 z 8 v nich vypadá děsně? Nemyslím, že sis dělala statistiku, jenom potkala pár lidí, kterým to podle tvého názoru neslušelo. Navíc nejsou bílé kalhoty jako nílé kalhoty (materiál, střih), ve lněných volnějších je ve velkém parnu kolikrát příjemněji, než v krátkých šatičkách, na které se ne každý cítí. Nemyslím, že bílá barva obecně na jakémkoli kusu oblečení je nutně zlo.

„Myslíte, že je to sexy ??? Podle mne je to bleee.“ Nemyslím si ani že je to sexy, ani že je to blééé. Čímž netvrdím, že je to vkusné, ale jako tragédii bych to neviděla.

Tanga bych pod to nedávala, bombarďáky asi taky ne, bílá barva prádla je míň hrůzná, než tmavá, takže alespoň nějaká snaha, tělové prádlo by samozřejmě bylo lepší. Možná by pro vel. 54 byla vhodnější dlouhá zavinovací sukně, ale těžko soudit, když sama nosím malou velikost a starosti žen s většími proporcemi jsem -zatím- nepoznala.

Bugatti
4086 příspěvků 2.5.12 22:45

Silnější ženy nosí rády v létě kalhoty proto, že si v sukni v horku dřou silná stehna o sebe, což je bolestivé a někdy se rozedřou až do krve. To ovšam neznamená, že by ty kalhoty měly být bílé. Svítivě bílá barva není elegantní, lépe vypadá tzv. „offwhite“ nebo „eggshell“, smetanová až po režnou.

Oliva
55 příspěvků 2.5.12 23:07

Ona je to taková módní vlna asi, před pár lety jsem viděla film „Zvětšenina“ a rozhodla jsem sehnat si bílé kalhoty (jaké nosil hlavní hrdina). Nikde je neměli. Teď mi připadá, že bílé kalhoty prodávají naprosto všude v jakémkoliv myslitelném provedení. Nepřipadá mi, že by bílá barva kalhot měla co do činění se „sexy vzhledem“.

MUDr.Lant
389 příspěvků 3.5.12 08:39

Bílé kalhoty jsou i dost nepraktické, velmi rychle se zamažou (nebo alespoň já mám to štěstí), což si bohužel ne všichni uvědomují. Vzhledem k tomu, že pracuji v laboratoři, bílé kalhoty nosím téměř denně. Možná i díky tomu nemám potřebu chodit v bílých kalhotech po ulici. Kolegyně takto jednou vysvětlovala, že se opravdu převlékla, když šla na oběd a že opravdu nemá nové krásné laboratorní kalhoty, ale jen nové kalhoty do města.

Cimbur
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.12 14:21
Doktorské

Mě se bílé kalhoty líbí, ale když jsem se do nich v kabince navlíkla, ocitla jsem se rázem zpátky v zaměstnání - takže pro mě, ostatní zdravonice, pekařky, cukrářky apod. nedoporučuju. :-) Jinak mohou i slušet…

Cimbur
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.12 14:22

No, zrovna to tu píšu. :-)

MP Monis
50 příspěvků 3.5.12 14:31

Já bych s těmi odsudky bílých kalhot brzdila. Je to s nimi skoro jako se vším v módě. Záleží, jak se to uchopí. Když si někdo koupí průsvitný šunt, který nesedí, tak to není vina bílých kalhot.
Třeba takhle mi to přijde dost v pohodě.
http://www.karlascloset.com/…/boyish.html
http://www.karlascloset.com/…ie-stop.html

Jen tak mimochodem, za tři otazníky/vykřičníky v řadě, stejně jako za projevy typu „blee“ bych vraždila.

MUDr.Lant
389 příspěvků 3.5.12 14:38

Když bych použila bílé kalhoty do města, připadala bych si jak v pracovním, ale do práce si ráda kupuji opravdu hezké bílé pracovní kalhoty.

U ostatních nemám s bílými kalhoty problém pokud:

  • jsou vhodného střihu k dané postavě (to ostatně platí o všech kalhotech)
  • neprosvítají z pod nich vzorované kalhotky a pod. (platí pro všechny světlé kalhoty)
  • NEJSOU UŠMUDLANÉ
Ema_SN
148 příspěvků 3.5.12 14:39

Ono biele nohavice sú dosť zákerné a nepraktické, ale tiež jedny vlastním. Je to niečo ako džínovina (nemám ich po ruke), sú pevné, pomerne hrubé, rozhodne nepresvitajú a lichotia postave. Dokonca ani kilá nepridávajú, čomu som uverila, až keď som si ich vyskúšala. A necítim sa v nich ako v nemocnici (tiež som zdravotník), ale to bude tým, že narozdiel od pracovných majú tie civilné tvar. Takže podľa mňa biele áno, ale so zvýšenou opatrnosťou.

Bugatti
4086 příspěvků 3.5.12 15:02

V létě nosím volnější lněné kalhoty v přírodní barvě, tzv, „skořápkové“ a přes to hedvábnou tuniku, která zakrývá zadek (mám velikost 44). Když je velké vedro, není nic lepšího. Ovšem prosvítající spodní prádlo pod bílýma kalhotama je hrnus první kategorie.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.12 17:23
@MP Monis píše:
http://www.karlascloset.com/…/boyish.html

Děkuji za tento odkaz! Tyto kalhoty jsou přesně můj styl, a ač jsou bílé kalhoty též mými montérkami vzhledem k medicínské profesi, na léto je miluju. Ano, musí být z kvalitního materiálu, neprůsvitné a musí mít tvar, narozdíl od pracovních planďáků, které musí vydržet týrání v autoklávu.
A proč je nosím? Dají se perfektně kombinovat a bílá barva mi dělá optimistickou náladu. Kritérium „sexy“ mě v životě nenapadlo, takže nevím, zda je to sexy, a je mi to fuk.

Sibyla
2646 příspěvků 3.5.12 18:27

Určitě jsou dobré bílé džíny. Mám letní Pietro Filippi z krásné, hrubě tkané látky - relativně hrubé, protože jsou velmi lehké, ale u těch taky volím něco pod zadek - nemusí mi každý číst střih kalhotek.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek