Bojíte se konce světa?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
KKristýna
473 příspěvků 21.12.12 19:45

Tak co, kdy je další apokalypsa?

continuity
5853 příspěvků 21.12.12 20:04

Ja doufam, ze to dnes uz nenastane, muz musel do prace :D

Dahllie
2222 příspěvků 21.12.12 20:26
@KKristýna píše:
Tak co, kdy je další apokalypsa?

Teď mi hlásila tchýňka, že 26., ale říkali to na Nově, takže zase neověřená informace :-D

Lanevra
371 příspěvků 21.12.12 20:35
@Dahllie píše:
Teď mi hlásila tchýňka, že 26., ale říkali to na Nově, takže zase neověřená informace :-D

26.? Uf, tak to je dobré, já už se lekla, že bych kvůli konci světa mohla přijít o vánoční díl Doctora Who. :-D
No, každopádně vím, že někdo v mém okolí vyhrožoval tím, že může nastat ještě dneska ve 21:12 a nebo ještě prý ve dvanáct v noci. V druhém případě jsem shledala zbytečným dotyčnému vysvětlovat že v digitálních hodinách se půlnoc znázorňuje 00:00. :-D

Akitaken
4960 příspěvků 21.12.12 20:39

Proč jsou vlastně tím koncem světa lidi tak posedlí? Fakt je tolik mrzí, že jsou naživu?

deda_mraz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.12 21:03

Protoze jsou znudeny

Dorenika
464 příspěvků 21.12.12 22:01

@Akitaken a nemyslite ze je to smiesne? niekolko rokov pocuvate odvsadial aj z akoze serioznych medii ze 21/12/12 to tu skonci a tak sa nahodite a sledujete panoramu a jedine co vidite je jasna obloha a deti v mikinach pretoze je tesne pred vianocami 13 stupnov…:D

senga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.12 22:06

Bojím se konce módního pekla :-D

Lina-jiná
349 příspěvků 22.12.12 13:38

Můj kamarád v rámci své pfky napsal tuto větu: Dneska měl být konec světa, doufejme, že tento konec představuje začátek nového lepšího světa.

Jestli někdo potřebuje k tomu přerodu přidat světelné a zvukové efekty, ať si koupí nějaké rachejtle a odpálí si je.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.12 14:02

Tak koukám, že nám zmizel děda mráz. Copak provedl strašného? Nebo to byla reinkarnace Lessie?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek