Bon prix - nakupujete tam?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Ivka R.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.12 14:21

NIKDY? UŽ NIKDY, taky jsem se nechala napálit, velikosti vůbec nesedí a materiál- škoda mluvit, ještě že to jde vrátit a peníze zpět (samozřejmě bez poštovného) došly taky v pořádku

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.12 15:30

Hlásím, že zásilka z Bon prix došla, bílé, lehké, široké, úpletové, bavlněné kalhoty jsou přesně, co jsem potřebovala - k dlouhým světlým tunikám. Sedí velikostně perfektně. Šaty jsem objednala na upozornění diskutérek menší a jsou mi malé. Velikosti by teda seděly taky. Vrchní část šatů je pěkná, jemná, ale opět příšerně tuhá a šustivá podšívka, která trčí. Takže šaty vracím a už žádné neobjednám, kalhoty nechávám, ty se povedly . http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?…
Halens ještě nedorazil.
Paradoxně teď hledím, že tu běží reklama na Bon prix a jsou tam i ty šaty, co jsem vrátila - pestré modrozelené.

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.12 21:46

Viktorka: Když já strašně nerada chodím do obchodů. 1) nemám s kým (přítel nechce, nakupovací kámošky nemám), 2) zabere to věky, člověk je pak utahaný na zbytek dne, 3) jsou tam lidi, 4) člověk utratí mnohem víc než chtěl, protože má chuť na zmrzku, hlad apod., 5) a po všem tomhle je nenulová pravděpodobnost, že stejně neseženu, co jsem chtěla. Bohužel, některé věci je opravdu třeba zkusit/vidět :(

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.12 09:35

Já teda taky nemám nakupovací kámošky a když jdu čas od času s přítelem, tak kupujeme jemu a rychle. Chodím nakupovat sama, aspoň mě nikdo nezdržuje svými nákupy, protože mě to fakt nebaví. Moje nákupy trvají maximálně do hodiny.

Coraline
1980 příspěvků 17.05.12 11:41

Já obecně nerada chodím někde sama, ale navzdory tomu nakupuju o samotě nejradši. Přítel, matka nebo kamarádky sice udělají nákupy zábavnější, ale často mi zoškliví věc, která se mi líbí (a pak lituju, že jsem ji nekoupila), nebo mě zmanipulují ke koupi věci, která je pro mě uplně nesmyslná (v těch nasvícených krámcích z hudbou jsem tak lehce zmanipulovatelná :D). Nejlepší a nejoblíbenější kousky jsem si koupila vždycky sama dle svého vlastního úsudku. Třeba v nich v očíh ostatních nevypadám tak dobře, jako kdyby mi někdo radil, ale prostě se v takových věcech cítím vždycky líp.

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.12 20:34

Přesně tak, Coraline, máme to úplně stejně :)

Bugatti
4084 příspěvků 17.05.12 20:40

Nakupuji zásadně a vždy sama, protože manžela nakupování otravuje a ani dcera, ani kamarádky by mi moje úlety neschválily. Když to donesu domů, kroutí hlavou… ale když to pak zkombinuji, vyrobím si bižuterii právě k těmto šatům a vše doladím, už jim to nepřijde jako úlet a líbí se jim to.

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.12 10:38

Já chodím také sama a vůbec mi to nevadí. Mám doma samé chlapy, pokud nepoukážu přímo na něco nového, zaregistrují pouze to, že mi „to tak nějak sluší“ . Nepotřebuji doprovod k nákupu svých hadříků - zdržoval by mě. Příjemný neplánovaný nákup byl ale jednou s kámoškou, která mi nosila ze stojanů postupně kalhoty, až jsem se dopracovala k těm, co konečně sedly. to byla velká pomoc.
Ostatně chodím sama i do kina, do restaurace…

Bugatti
4084 příspěvků 18.05.12 10:45

Jak bychom si rozuměly! Nejen že chodím sama i do kina a divadla, do restaurace, ale taky sama cestuji, pracovně občas i přes půl Evropy. Je to úděl OSVČ, mnohým to přijde divné, ale má to i své velké výhody.

Letefa
716 příspěvků 18.05.12 13:22

Lilip, musím Vám pochválit ty mátové šaty z Halens, jsou moc krásné!

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.12 16:56

Lefeta - už jsou někde na cestě ke mně. Jsem zvědavá, jestli také budou tak kvalitní, jako krásné .

evino
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.12 19:42

Vie mi tu niekto povedať,kde inde zoženiem džíny v predĺženej veľkosti /mám 185 cm/ za normálnu cenu, ak nie v bonprixe? Dajte konkrétne tipy a ihneď tam pobežím. Len nech to nie sú bokovky a pás nech mám tam, kde mám pás.

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 18.05.12 20:07

@Ani: Nakupovat s chlapem je Peklo:-) Chodím buď sama, podle nálady, jen tak omrknout a třeba nic nekoupím, nebo s dcerou, která mi vždycky dobře poradí (akorát jsou ty nákupy pak 2× dražší:-). A když nálada není, tak se mi osvědčilo najít si věc na netu, pak se cíleně jít kouknout jak vypadá a jestli sedí, a buď koupit a jít, nebo pokud je to výhodnější tak objednat přes net. Posledně jsem si takhle vyhlídla botky (http://www.bata.cz/…/zbozi/89887), po jakých jsem pásla už dlouho, sice mou velikost široko daleko neměli, ale přesto jsem je v obchodě omrkla jestli jsou opravdu takový, jaký chci, a pak objednala. Celodenní bloumání po obchodních centrech taky nemusim - hlad, žízeň, bolavý nohy a ze zoufalství nakonec koupený co nechci:-(

meejja
391 příspěvků 18.05.12 22:33

to Evino: ja objednavam v longtallsally, akorat vzdy dlouho trva, nez objednavka dojde. Super dlouhe manzestraky (i k podpatkum) jsem koupila v dbk na budejovicke v Praze, meli i dziny. A v M&S, ale jen nekdy maji prodlouzene delky dost dlouhe :-). Prodlouzene dziny jsem videla i v C&A, v Nextu muzete prodlouzenou delku objednat, ale v mensich cislech ta delka taky nic moc.
PS. mam 182 cm

Příspěvek upraven 20.05.12 v 21:10

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.12 20:33

nejradši nakupuju sama. Přijdu si kam chci, odejdu si kdy chci, vyzkouším si co chci a nikdo mi do toho nekrafe a nikdo nekouká tím pohledem, jako jestli to myslím vážně či ne. Ale někdy by se rada co mi sluší víc hodila.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.12 20:33

nejradši nakupuju sama. Přijdu si kam chci, odejdu si kdy chci, vyzkouším si co chci a nikdo mi do toho nekrafe a nikdo nekouká tím pohledem, jako jestli to myslím vážně či ne. Ale někdy by se rada co mi sluší víc hodila.

-Anna-
187 příspěvků 21.05.12 02:29

Také chodím nakupovat sama a baví mě to. Dceru nemám a se švagrovou nebo kamarádkou bych se nesoustředila a koupila bych zbrkle nějakou blbost. Takhle si v kabince dlouze bádám a když si nejsem jistá, nákup odložím s tím, že když věc bude vyprodaná, tak mi nejspíš nebyla souzená. :)
V kině jsem sama nebyla léta a už asi nepůjdu, to si radši film stáhnu a v restauraci mi samotné nechutná, takže tam sama také nechodím.

Kath
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.12 00:01

Já ráda nakupuju se sestrou nebo mámou, protože jen ty mi upřímně řeknou názor. Jinak nakupuju sama a nebo s přítelem - ale s ním musím určit tři obchody, do kterých půjdeme, a navíc mi rozmlouvá drobné blázniviny - naposledy neonový pásek v New Yorkeru, pro který jsem si tam vyloženě šla, normálně tam nechodím. No, rozmluvil mi ho a teď už ho nemají.

Acrobaleno
951 příspěvků 24.05.12 13:34

Moja mama občas nakupuje v Bone Prixe, hlavne keď príde „super ponuka“, že máme možnosť vyhrať neviem čo alebo niečo je zadarmo. Teda „nakupuje“, niečo objedná, ale potom to celá znechutená vráti, lebo to neodpovedá jej predstave o tom, čo si objednala. A väčšinou má pravdu. Podľa mňa je tento katalógový boom na ústupe, teda aspoň v našej domácnosti :D.
A čo sa týka nakupovania, najradšej nakupujem sama. Neznášam chodiť do obchodov s nejakou inou osobou (väčšinou je to mama alebo sesternica), lebo im to vyberanie trvá strašne dlho. Ja idem vždy s určitou predstavou, je to rýchlejšie. Kde sa viem zdržať..dlho zdržať sú kníhkupectvá.

Sheba
288 příspěvků 07.03.13 14:04

Zajímalo by mě, jestli někdo někdy koupil v Bonprixu kvalitní oblečení. Viděla jsem v reklamě zajímavé šaty, ale bojím se, že kdybych si je objednala, přijde nenositelný hadr.

ni2ka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.13 14:33
-

Koupila šaty, plavky, plavky mám od roku 2006, stále jsou v pořádku šaty taky v pořádku, ale nosím je jen příležitostně.

Majka22
332 příspěvků 07.03.13 14:33

Já tedy se zásilkovými obchody tohoto typu tak tragické zkušenosti nemám, je to jako všude, kvalitní i nekvalitní věci (výhoda bezproblémové vrácení, to v českých marketech nebo v prodejnách typu HM vídám mnohdy oblečení pochybnější kvality, než je bonprix) Musím přiznat, že mi od nich nesmírně vyhovují zejména věci na spaní (buď mám velké štěstí, ale jde o velmi trvanlivé kousky). Velikosti se dají také koupit sedící, většinou je třeba kupovat o číslo dvě menší, případně si přečíst recenze daného oblečku (v zahraničí se také nedá nakupovat univerzálně, každý výrobce šije jinak a velikosti představují jiné míry, bez ohledu na velikostní tabulky) Z bývalého Quelle mám několik let nádherný zimní kabát, který stál ve výprodeji velmi směšnou sumu, přitom mi ho každoročně někdo obdivuje a ptá se, kde se dá sehnat. Z téhož místa mám jeden z mála padnoucích kalhotových kostýmů.
Tady z této diskuze nabývám dojem, že se automaticky musí kritizovat všechno podobného původu. Katalogové zboží nepovažuju za značkové, ale zrovna ty kousky, které mám, tak jsou nějak odolnější než „značky“. V bonprixu nakupují občas i některé mé známé, nejsou módní analfabeti, chodí oblékané velmi dobře. Jen se musí vybírat, co za nic nestojí, vrátit. Kamarádka hodně chválí bonprixovské spodní prádlo, odjinud jí nevyhovuje (ale třeba tady bych se zase bála já, kdysi dávno jsem si v tomto směru něco příšerného pořídila od Tschiba :))
Určitě u podobných zásilkových firem najdete spoustu odpadu, ale i řadu použitelného oblečení. Pokud je člověk nespokojený, oblečení se dá bez problému vrátit. Nedělala bych z toho větší vědu, než je :-) A popravdě, z Dorothy Perkins (která, pokud jsem tu něco zahlédla, se zde spíš chválí) a Asosu mi už přišlo o moc horší oblečení než z bonprixu ;-)
Edit. Asi mne uramínkujete, ale spatřuju výhodu katalogů nebo obecně online-nákupů, pokud člověk nevyráží do zahraničí přímo, i v tom, že v šatech z Bonprixu moc lidí na ulici nepotkáte, rozhodně ne ve stejných, zato v HM, Orsay oblečení atp. není problém narazit na identické oděvy často. Mně osobně třeba stejně oblečení lidé netěší, hlavně kdyby měl být někdo stejně oděn jako já :)) Vadí mi také např. mít stejnou kabelku jako půl města atd. Proto v určitých obchodech nakupuji jen výjimečně.

Mariahh
53 příspěvků 08.03.13 15:44

My sme si zopár-krát objednali a veci neboli špatné. Podla mňa sú tam niektoré veci dobré, ale rifle s leoparďou potlačou sú už gýč.

modny guru
280 příspěvků 09.03.13 14:06

@Ani
Ja som nastastie s mojou maminkou take problemy nemala. Priznam sa, niekedy nosim jej saty, pyzama alebo trenckot, ale len preto, ze ona si od 15 sama veci sila. Prave vcera kupila 2,5 metra jablkovo zelenej cipky (stala 50 eur, ale keby ste to videli!). To budem mat na stuzkovu, uz ma aj satenovy podklad. Najviac ju zronilo, ked sa dozvedela, ze mi nemoze nic usit na prve sv. prijimanie, lebo sme vsetci mali biele habity:) Teraz si to ide vynahradit. A do tanecnej (na ZS som chodila na ludovky)mi vzdy sila farebne suknicky:) Podporovala moje esteticke citenie uz odmalicka, a nikdy ma neobliekala do ruzovej, ani ziadnych volanov, za to som jej osobitne vdacna.

modny guru
280 příspěvků 09.03.13 14:08

A este k Bonprixu - naozaj neviem, preco nanho tak kydate, nieje to nic moc, obycajny retazec, ale keby som ho sama nepoznala, z vasich vypovedi by som si pomyslela, ze je to horsie ako napr. taka Terranova, a to je uz fakt hroza!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Zemřel Karl Lagerfeld

V noci na 19. února zemřel německý módní návrhář Karl Lagerfeld.... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Papírové tašky a jiné ekologické blbosti v módě

Autor: Monika

Nikdy by mě nenapadlo, že ve volném čase začnu sbírat odpadky nebo... Celý článek