Bon prix - nakupujete tam?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Sheba
327 příspěvků 9.3.13 17:32

Jak už jsem psala, viděla jsem v reklamě zajímavé šaty, ale bála jsem se, že to bude hadr, jestli objednám. Bonprix je měl jako novinku, takže ještě nebylo žádné hodnocení. Ale nakonec jsem se podívala na německé stránky Bonprixu www.bonprix.de a tam je prodávali už od roku 2010!,tedy žádná novinka a hodně je lidi vraceli kvůli křivým švům. Takže mám vyřešeno. Jinak na němec. stránkách je daleko větší výběr a v novinkách by se fakt dalo vybrat a podle počtu hodnocení, tam hodně lidí nakupuje.

Karin
3948 příspěvků 11.3.13 11:09

Při troše štěstí se tam asi dá trefit na dobrou věc, ale je to sázka do loterie. Ale to je celkem logické, když člověk kupuje věc jen podle upravené fotky v katalogu…
Já jsem si tam koupila pár kousků oblečení (svetr, sukni), a kvalita otřesná. Na fotce super, ale ve skutečnosti opravdu bída, nepříjemný materiál, odbyté zpracování, nemožný střih… Ale na druhou stranu jsem tam pořídila průhledné bílé závěsy, a ty jsou bezvadné :-) No ale závěs je věc, která člověku nemusí být příjemná na kůži a nemusí mu sedět přes boky, takže na tom není až tak moc co zkazit a člověk si ho může koupit i podle fotky. Ale oblečení už tam kupovat nebudu.

SarikaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.3.13 11:01

Já nakupuju v bonprix věci na ven-do lesa, na zahradu, a tak. Například mají teplé kalhoty s podšívkou na zimu i ve větších velikostech. Jsou sice nepříliš slušivé, ale v zimě v lesích se toho diváctva zas tolik nesejde, a trvanlivost i hřejivost mají dobrou. Tříčtvrťáky vel. 50 na výlety se taky neshánějí úplně snadno, a tam je mají. Nebo lněné kraťásky na zahradu v mé už dost velké velikosti.

Věci na nošení do práce nebo do města bych si tam nekupovala. Ale-mám některé spolupracovnice, které chodí v ještě horších hadrech než jsou ty z bonprix, a to jsme mezinárodní firma.

Caralina
916 příspěvků 12.3.13 11:32

Z Bonprixu pár věcí mám a nepozorovala jsem, že by to byla taková tragédie. Pár triček, asi dvoje šaty a v pořádku. Objednala jsme si tam i plavky a sedí super. Asi je to o štěstí.

Cesaire
70 příspěvků 12.3.13 13:16

Já se do BonPrixu občas mrknu. Když už se mi tam něco líbí, tak šaty či výjimečně tričko. Stačí si přečíst složení a diskuzi pod výrobkem a víte, na čem jste.
Koupila jsem tam jedny maxi šaty na léto - výborné, přesně jak na obrázku, hezky šité, po vyprání nic neudělaly. Pak jsem tam koupila jedny také moc hezké, ale nevzala jsem o číslo menší, tak mi byly velké a menší v té barvě už neměli, jinak bych si je vzala.
Tak nevím, asi záleží na co natrefíte.. Třeba halenky či saka apod. bych tam nekoupila, ale u elastických šat a triček si myslím, že se nedá zkazit nic…

Teď tam mám vyhlídnuté šaty, tak uvidím, jestli se rozhoupu…

EvelineShop
113 příspěvků 12.3.13 23:04

Dnešná moja skúsenosť s Bonprixom - POZITÍVNA, POZITÍVNA, POZITÍVNA! Nezvyknem takto kupovať, ale riskla som to, pretože ma oslovili farebné nohavice. Moja postava je typ skor jablko (nevýrazný pás), tudíž obr problém s nohavicami (keď sedia na zadku, na páse nedopnem a ak sú na páse ako tak, na zadku a stehnách lietajú).

Risk bol zisk. Objednala som biele, listovo zelené, jahodové a žlté nohavice džínového strihu, mierne vyšší pás.

Dnes prišli a už sa teším, jak zajtra prvé dám na seba. Krásne mi sedia a sú krásne farebne, už aj vyprané a nič sa im nestalo.

Som nadšená:)

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.13 14:06

@EvelineShop vy jste si objednala najednou 4 kalhoty bez vyzkoušení u neozkoušené (vámi) a celkově negativně hodnocené firmy???
to tedy klobouk dolů za odvahu :-) a gratulace k risku, který vyšel.
dívala jsem se na stránky a podle barev asi vím, jaké to jsou. v poměru cena/kvalita vypadají dobře.
ovšem jinak - většina je strašná, opravdu je normální, že se ještě někde nabízejí vyšisované plesnivé zvonáče, roztrhané roury nebo cokoliv s výšivkou, nášivkou či nýty???

Caralina
916 příspěvků 13.3.13 15:29

Stes - a proč ne? Evidentně to někdo kupuje, když to pořád nabízejí.

EvelineShop
113 příspěvků 15.3.13 18:58
@stes píše:
@EvelineShop vy jste si objednala najednou 4 kalhoty bez vyzkoušení u neozkoušené (vámi) a celkově negativně hodnocené firmy???
to tedy klobouk dolů za odvahu :-) a gratulace k risku, který vyšel.
dívala jsem se na stránky a podle barev asi vím, jaké to jsou. v poměru cena/kvalita vypadají dobře.
ovšem jinak - většina je strašná, opravdu je normální, že se ještě někde nabízejí vyšisované plesnivé zvonáče, roztrhané roury nebo cokoliv s výšivkou, nášivkou či nýty???

Objednala:-) A jahodové a zelené už na sebe mala v práci. Mali obr úspech:-) Viem, že je zákonná 14-denní lehota na vrátenie peňazí, tak som to neriešila a riskla:-)

trinita
323 příspěvků 15.3.13 20:54

Tiež mám s bonprix dobré skúsenosti, mám odtiaľ napríklad farebné nohavice džínsového strihu, alebo krásny zelený pulóver, nejaké prádlo, nejaké tričká a podobne… vracala som tovar len dva krát - raz mi omylom poslali niečo úplne iné, evidentne poplietli balíčky, raz som vracala šaty, ktoré mi proste nesedeli… majú predpripravený formulár na vrátenie tovaru, takže netreba nič zložito vypisovať a peniaze mi prišli behom pár dní… tovar posielajú po objednaní dosť rýchlo, netreba čakať týždne, takže človek pomaly zabudne, čo si vlastne objednal… takisto sa mi ešte nestalo to, čo sa mi stalo napríklad v halens - že mi prešla objednávka na šaty, následne mi niekoľko krát prišlo oznámenie, že tovar nie je k dispozícii a nakoniec mi objednávku zrušili… čítam materiálové zloženie a hlavne hodnotenia pod tovarom od ostatných užívateľov, človek sa tam napríklad dozvie, kedy je vhodné držať sa svojej veľkosti a kedy radšej objednať o číslo menšie… je to proste rýchlejšie, pohodlnejšie a menej únavné, než pobiehanie po obchodoch… objednávala som z viacerých zásielkových obchodov a s bonprixom som z nich najviac spokojná

Xandria
32 příspěvků 18.3.13 08:57

Bonprix nedoporucuju! Objednala jsem si od nich jednou - tri kusy - boty (asi o cislo nesedela velikost), svetr (neco, co imitovalo svetr a neco co melo hodne daleko ke katalogovemu obrazku) a podprsenku (totalni vietnam…).

Alexine
25 příspěvků 18.3.13 09:39

Přijde mi, že v Bonprix je tak trochu loterie, na jaký kus člověk zrovna natrefí. Před několika lety jsem se v katalogu zamilovala do šatů, na modelce vypadaly úžasně (malé černé, jednoduché, trochu 60. léta). Předtím jsem neměla s Bonprixem zkušenost, ale řekla jsem si, že to risknu. Vyšlo to - šaty dorazily, seděly perfektně a ještě pořád je mám. V euforii jsem hned udělala další objednávku - jiné šaty a dvě trička. Všechny tři věci jsem hned po rozbalení zase vrátila, kvalita byla příšerná, ačkoli cenově to bylo srovnatelné s těmi prvními šaty. Teď nad pár kousky z katalogu váhám a uvidím, jestli zase seberu odvahu k objednávce.

EvelineShop
113 příspěvků 18.3.13 14:41

Ešte som zabudla dodať:-) Mám odtiaľ (v tejto várke s tými nohavicami), aj nádherné královsky modré semišové lodičky. Mám nohu 40, širšiu, vysoký nárt. Ale sedia mi, už sa teším na teplejšie počasie.

Asi som mala výnimočne pech (verím, že sa tam nájde dosť nekvalitných vecí):-)

Tieto sú to:

http://www.bonprix.cz/…dicky-977581

M.Rejčová
65 příspěvků 18.3.13 16:18

Občas něco koupím. Když už se vyhecuju, objednám toho víc (třeba i stejnou věc ve 2 velikostech, když si nejsem jistá), s vracením počítám. Loni jsem takhle ve výprodejích objednala asi 10 věcí, zůstaly mi šaty, triko, rolák do saka, boty na léto. Běhání po obchodech nenávidím, tohle je pro mě řešení.
Jo ještě mám od nich pěkné lněné letní kalhoty.

MaláČarodějnice
709 příspěvků 19.3.13 07:47

@M.Rejčová
naprostý souhlas. Chození po nákupních centrech je pro mě stejná sázka do loterie jako objednávka v bonprix nebo halens (ten bývá kvalitnější). A stále nechápu lidi, co argumentují že si musí „věci vyzkoušet“ - co přijde poštou, můžu si vyzkoušet doma v klidu ve všech kombinacích ke zbytku šatníku, co mě napadnou a přemýšlet nad tím dva týdny. Zboží se vrací v jejich původním pytlíku a poštovné při vracení stojí asi 70 Kč, což je pro mě 1/2 ceny jízdného do toho nákupního centra, okolo pošty chodím 2× do týdne. Peníze zpět byly vždycky obratem.
Ale jinak potvrzuji, že kvalita bonprixu je někdy OK a někdy spíš příšerná (hlavně akrylové svetry), což platí i u spousty jiných firem. Některé věci vůbec neriskuji, např. boty. Basic trička ba+elastan jsou super - prostě musí se vychytat co ano a co raději neobjednávat.
Teď mám taky nové lněné letní kalhoty, měly být smaragdové ale jsou spíš brčálové, no i tak je unosím, protože z bílých se stala nějaká uniforma :-(

Bellaschange
139 příspěvků 19.3.13 07:52

Já tam nakupuji. Ještě se mi nepřihodila žádná nehoda z hlediska kvality, mrzí mě na nich akorát doba dodání..ale v poslední době jsem si objednala hodně věcí a všechny vypadají, tak jako na fotkách a jsem spokojená. Koupila jsem si, lodičky se zlatou špičkou, letní barevné minišaty, černé slimky s vysokým pasem, džínovou košili, bílou asymetrickou košili. Nic jsem nevracela, vše sedělo :)

Bellaschange
139 příspěvků 19.3.13 07:54

Ještě musím dodat, že z bonprix mám troje krajkové šaty a jsou to mí miláčci, takže vždycky pokukuji v katalogu po krajkových věcech, ty se mi od nich líbí :)

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.13 08:11

Párkrát jsem objednala, vše jsem vrátila - nenositelné střihy. Ale kdysi dávno jsem si objednala v Quelle takový stříbřitý top, nosila jsem ho po diskotékách snad dva roky, sklízela jsem v něm velikou pozornost, co taky jiného, když jsem měla prsa č. 4 a ten top měl perfektní střih, i po té době a X praních byl zcela netknutý až jsem o něj nakonec přišla tak, že mi ho někdo ukradl :-)… Ale to byla jediná výjimka potvrzující pravidlo, že v zásilkových obchodech nemá smysl nakupovat. Škoda peněz za poštovné.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.13 08:14
@EvelineShop píše:
Ešte som zabudla dodať:-) Mám odtiaľ (v tejto várke s tými nohavicami), aj nádherné královsky modré semišové lodičky. Mám nohu 40, širšiu, vysoký nárt. Ale sedia mi, už sa teším na teplejšie počasie.

Asi som mala výnimočne pech (verím, že sa tam nájde dosť nekvalitných vecí):-)

Tieto sú to:

http://www.bonprix.cz/…dicky-977581

Hm, nasadila jste mi brouka do hlavy, ty botky jsou pěkné, asi je vezmu ještě na milost.

digizanet
8 příspěvků 21.4.17 21:30
nosící bundy

Věci se mi tam vždycky líbí, ale co nmeůžu vyzkoušet mě odrazuje, nechci pak platit poštovné a zase to vracet… taky jsem slyšela, že kvalita nic moc… jako ale obchody s jakýmkoliv zboží, které nemají ani jednu prodejnu, kde bych si to mohla vyzkoušet a podívat se mi přijdou podezřelé! líbí se mi hodně jejich nisící bundy pro děti, ale jsem dost na vážkách…

Giuli
2931 příspěvků 21.4.17 21:34
@digizanet píše:
Věci se mi tam vždycky líbí, ale co nmeůžu vyzkoušet mě odrazuje, nechci pak platit poštovné a zase to vracet… taky jsem slyšela, že kvalita nic moc… jako ale obchody s jakýmkoliv zboží, které nemají ani jednu prodejnu, kde bych si to mohla vyzkoušet a podívat se mi přijdou podezřelé! líbí se mi hodně jejich nisící bundy pro děti, ale jsem dost na vážkách…

No ja som počula, že pribaľujú ku každému nákupu zlatú retiazku s diamantovým príveskom. Mimochodom 90% eshopov nemá kamennú predajňu, to sú podľa vás všetky podozrivé? Ale na vašom mieste by som od nich nekupovala nič, čo ak vám pošlú namiesto diamantu briliant?

Aurorita
11 příspěvků 23.5.17 21:09

Jo a určitě věřím, že ať diamant nebo briliant jsou pravé ne? haha… bižutérku ať si nechají… jinak za mě bonprix teda ne… na obrázku krásně nafoceno a pak přijde neforemná hadra z šíleného materiálu…

rézinka007
112 příspěvků 24.5.17 11:08

@Aurorita - není to vždycky pravda, jak už tu bylo mockrát napsáno, někdy to vyjde, jindy ne. Taky je dobré sledovat recenze k jednotlivým výrobkům, podle toho se dá docela vybrat.
Pro mně je to taky pohodlný nákup, můžu si to doma v klidu zkusit v různých kombinacích a skoro každý měsíc mají akci „poštovné zdarma“. Takže zaplatím jen za případné vrácení zboží.

Sheba
327 příspěvků 24.5.17 18:26

Kromě kvality zboží je u Bonprixu další podstatnou vadou neprovázanost objednávek e-shopu a skladu. Neteř si objednala tankiny, které už má její kamarádka a má je vyzkoušené. Je to skoro týden, byly dostupné při objednávání i každý den, co se dívala. No a dnes jí přišel mail, že zboží nedostupné, zrušeno. To ji fakt naštvalo a ani se jí nedivím. Bonprix není moc seriózní obchod.

Smeralda
8 příspěvků 25.6.17 21:50

Podle mě nakupují oblečení někde v Číně a jen přeprodávají… kamarádka si tam koupila nosící mikinu a jaksi tam chyběl otvor na hlavu, tak si to musela prostřihnout sama :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek