Bon prix - nakupujete tam?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
lucindaSK
961 příspěvků 26.06.17 07:30

Ja tam nakupujem rada. Už som vychytala, čo ano a čo nie a vraciam málokedy. Mama si tam dokáže kúpiť odevy vačších veľkostí, hlavne nohavice, ktoré vyzerajú aj roky rovnako. Sestra si dokáže vybrať 42ky topánky. Iste majú aj nedostatky, ale nesťažujem sa.

Barbuchaa
219 příspěvků 26.06.17 08:30

Bonprix NE! Na podzim jsem objednávala patery šaty. Dodány mi byly téměř po měsíci, což je v době, kdy mám obvykle objednávku 2.-3. den po objednání doma, dost úlet. Šaty jsem si nechala s přimhouřenýma očima dvoje, poměr cena výkon nic moc. Teď mi co 3 týdny chodí SMS, které nejdou zablokovat, a papírové katalogy. Na Bonprix účtu jsem všechny newslettery zakázala, no chodí i nadále.

Na Heuréce jsem četla, že je časté, že zákazníkovi pošlou jen část objednávky a druhá část dojde v jiném balíku třeba o týden později, čímž se komplikuje proces vracení. O stornování zboží, co není skladem, i když v době objednávky bylo, ani nemluvě, stejně tak se mi nelíbí zpoplatněné členství, které je při objednávce automaticky nastaveno jako „mám zájem“. Za mě neseriózní eshop s tristní zákaznickou podporou. Znovu už objednávat nebudu.

Sheba
294 příspěvků 26.06.17 09:51

@Barbuchaa Máte ve všem pravdu. Já jsem teď ale přesto udělala výjimku a u Bonprixu objednala plavky, protože mají obrovský výběr jednodílných a tankin. S plavkami jsem spokojená, dobré ušité a dobrý materiál. Dvoje jsem si nechala a jedny vrátila. ALE:ačkoliv bylo psáno, že jsou všechny skladem, přišly postupně ve 3 balíčcích, první víc jak 2 týdny po objednávce a ten poslední až skoro 4 týdny po objednávce.

zwedavka
997 příspěvků 26.06.17 18:10
No ja som počula, že pribaľujú ku každému nákupu zlatú retiazku s diamantovým príveskom.

Pokud to není pravý diamant, pak mne okradli o 20 korun!!! :-)

Barbuchaa
219 příspěvků 26.06.17 22:16

@Sheba Snad za to ty plavky stály. Ať dělají radost! :D

mimi55
35 příspěvků 13.07.17 19:33
*** edit admin - odstraněna reklama

Klikla jsem, prohlídla 2 stránky, no kam se Bonprix hrabe. A ty krásné modelky. Z Bonprixu mi chodí papírový katalog (koupila jsem tam kdysi 2 trička) s tím, že když si tentokrát nic neobjednám, že už mi žádný nepošlou. Doufám v to už několik let.

vlm
4395 příspěvků 13.07.17 20:09

@mimi55 @natty.kupcova jj až oči přecházejí z té nádhery :-),pravé peklo.

rozmlsaná
424 příspěvků 13.07.17 23:26

@natty.kupcova zlatý Bonprix ????

BiohazardMichell
11 příspěvků 14.07.17 10:38

Od Bonprixu mi sedí hlavně jejich kalhoty. Ještě se mi nestalo, abych musela vracet, protože pokaždé mi sedí jak kdyby je někdo na mě ušil.

mimi55
35 příspěvků 14.07.17 13:25

@vlm Koukám, že ta čtyři červený ramínka nepochopila mou ironii, tak polopatě. Bonprix je pouze peklíčko.

xaya
1 příspěvek 26.12.18 16:46
Bonprix

Ano já tam nakupuju dost často a jsem nadmíru spokojená. Kupuju oblečení i boty,nic jsem nemusela reklamovat.Za mě super.

marikahr
814 příspěvků 26.12.18 20:40

@xaya a to si sa moja zlata zaregistrovala, aby si sa podelila o tuto vzacnu skusenost?
Tos, dakujem ti velmi pekne, ale tu asi nepochodis :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Shopping v cizině: Jak se obléknout za západní valuty

Autor: Matouš

Vyrážíte na nákupy do Primarku nebo si z každé dovolené přivezete... Celý článek