Bon prix - nakupujete tam?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
lucindaSK
978 příspěvků 26.6.17 07:30

Ja tam nakupujem rada. Už som vychytala, čo ano a čo nie a vraciam málokedy. Mama si tam dokáže kúpiť odevy vačších veľkostí, hlavne nohavice, ktoré vyzerajú aj roky rovnako. Sestra si dokáže vybrať 42ky topánky. Iste majú aj nedostatky, ale nesťažujem sa.

Barbuchaa
219 příspěvků 26.6.17 08:30

Bonprix NE! Na podzim jsem objednávala patery šaty. Dodány mi byly téměř po měsíci, což je v době, kdy mám obvykle objednávku 2.-3. den po objednání doma, dost úlet. Šaty jsem si nechala s přimhouřenýma očima dvoje, poměr cena výkon nic moc. Teď mi co 3 týdny chodí SMS, které nejdou zablokovat, a papírové katalogy. Na Bonprix účtu jsem všechny newslettery zakázala, no chodí i nadále.

Na Heuréce jsem četla, že je časté, že zákazníkovi pošlou jen část objednávky a druhá část dojde v jiném balíku třeba o týden později, čímž se komplikuje proces vracení. O stornování zboží, co není skladem, i když v době objednávky bylo, ani nemluvě, stejně tak se mi nelíbí zpoplatněné členství, které je při objednávce automaticky nastaveno jako „mám zájem“. Za mě neseriózní eshop s tristní zákaznickou podporou. Znovu už objednávat nebudu.

Sheba
338 příspěvků 26.6.17 09:51

@Barbuchaa Máte ve všem pravdu. Já jsem teď ale přesto udělala výjimku a u Bonprixu objednala plavky, protože mají obrovský výběr jednodílných a tankin. S plavkami jsem spokojená, dobré ušité a dobrý materiál. Dvoje jsem si nechala a jedny vrátila. ALE:ačkoliv bylo psáno, že jsou všechny skladem, přišly postupně ve 3 balíčcích, první víc jak 2 týdny po objednávce a ten poslední až skoro 4 týdny po objednávce.

zwedavka
1030 příspěvků 26.6.17 18:10
No ja som počula, že pribaľujú ku každému nákupu zlatú retiazku s diamantovým príveskom.

Pokud to není pravý diamant, pak mne okradli o 20 korun!!! :-)

Barbuchaa
219 příspěvků 26.6.17 22:16

@Sheba Snad za to ty plavky stály. Ať dělají radost! :D

mimi55
36 příspěvků 13.7.17 19:33
*** edit admin - odstraněna reklama

Klikla jsem, prohlídla 2 stránky, no kam se Bonprix hrabe. A ty krásné modelky. Z Bonprixu mi chodí papírový katalog (koupila jsem tam kdysi 2 trička) s tím, že když si tentokrát nic neobjednám, že už mi žádný nepošlou. Doufám v to už několik let.

vlm
4719 příspěvků 13.7.17 20:09

@mimi55 @natty.kupcova jj až oči přecházejí z té nádhery :-),pravé peklo.

rozmlsaná
446 příspěvků 13.7.17 23:26

@natty.kupcova zlatý Bonprix ????

BiohazardMichell
13 příspěvků 14.7.17 10:38

Od Bonprixu mi sedí hlavně jejich kalhoty. Ještě se mi nestalo, abych musela vracet, protože pokaždé mi sedí jak kdyby je někdo na mě ušil.

mimi55
36 příspěvků 14.7.17 13:25

@vlm Koukám, že ta čtyři červený ramínka nepochopila mou ironii, tak polopatě. Bonprix je pouze peklíčko.

xaya
1 příspěvek 26.12.18 16:46
Bonprix

Ano já tam nakupuju dost často a jsem nadmíru spokojená. Kupuju oblečení i boty,nic jsem nemusela reklamovat.Za mě super.

marikahr
979 příspěvků 26.12.18 20:40

@xaya a to si sa moja zlata zaregistrovala, aby si sa podelila o tuto vzacnu skusenost?
Tos, dakujem ti velmi pekne, ale tu asi nepochodis :-D

Ampidike
1 příspěvek 8.8.19 12:17

Já si bonprix nemůžu vynachválit. Vždycky si tam toho objednám víc, počítám s tím, že cca třetinu až polovinu vrátím. Objednat si jeden konkrétní kus, to je asi blbost, když pravděpodobnost vrácení je vysoká. Chválím je hlavně za necenzurované recenze, takže si můžete přečíst hodnocení ke každému výrobku a udělat si lepší představu, co si o tom myslet. Dodání pravda kolem deseti dnů není nic moc, ale mně to nevadí. Nikdy problém s vracením peněz, třikrát reklamace (na několik desítek kusů zboží za ty roky, co tam nakupuju) a bez problému vyřízená. Kvalita je jak kdy, podle mě prostě odpovídá jejich cenám, nejsem moc často zklamaná. Svetry (trika, kalhoty, šaty) nad tisíc korun bych si prostě nekupovala, a do tisícovky je prostě potřeba počítat s tím, že to není luxusní zboží.

Oveeec
2188 příspěvků 8.8.19 23:11

Svoje asi nejlepší šaty (takové smart casual) mám právě odtud. Jednoduché, ze silnějšího úpletu, který se nevytahuje, nežmolkuje, nepřetáčí. Vzala jsem si rovnou dvě barvy. Pravda, už je to dost let.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek