Bořiči mýtů

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
motorová pila
126 příspěvků 6.7.12 15:07

@seznam.mih horní část s hlavou Pikachu mi připomíná dětský bryndák, spodní část se mi moc líbí. Celé by to mohlo být dobré jako kostým na speciální akci, třeba maškarní ples nebo na sbírce, ale na běžné nošení? To si představit neumím :D

Bugatti
4086 příspěvků 6.7.12 15:25

@Diankenstein Asi mne tu umlátíte červenými ramínky, ale mně připadají přijatelnější ty ponožky ve sportovních sandálech na prvním obrázku. Ne že by se mi to líbilo, ale když už bych si měla vybrat z dvou zde uvedených možností. Konečně raději skousnu ponožky v sandálech, než se koukat na ošklivé neošetřené nohy s plesnivými nehty.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 6.7.12 15:29

@seznam.mih ve městě si to představit dovedu, jen snést ty pohledy:-) jako provokace bezvadný. jednou jsem takhle prošla celý centrum (nojo, v Brně je dost malý:-) ve svítivě růžové paruce, a ohromně jsem si to užila. jen na to musím mít tu pravou náladu. na maškarní super!

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 6.7.12 15:40
@Bugatti píše:
@Diankenstein Asi mne tu umlátíte červenými ramínky, ale mně připadají přijatelnější ty ponožky ve sportovních sandálech na prvním obrázku. Ne že by se mi to líbilo, ale když už bych si měla vybrat z dvou zde uvedených možností. Konečně raději skousnu ponožky v sandálech, než se koukat na ošklivé neošetřené nohy s plesnivými nehty.

já teda neumlátím:-) přesně jak píšete, pán (?) na prvním obrázku možná schovává ošklivá zanedbaná chodidla a moc nad tím neuvažuje, kdežto slečna (?) na druhém nad tím uvažovala asi až moc - až jí z toho vyšel pěkný paskvil. neumělé skrývání nedostatků a ignorace módních trendů není peklo, jen opravdu nedbalost, či nevydařená snaha. ale vykalkulovaný úmysl vypadat „in“ ze kterého vyjdou tlusté fusekle ve střevíčcích, to je tedy pro mě peklo.
btw, když v těch botičkách bude takhle chodit, pak už naboso či v punčochách budou moc volné. ale zjevně jsou to křusky, tak to asi neva.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.7.12 17:39

@viktorka_od splavu No co teprve jít s tím do práce plných ženských pomlouvačných, které na vás nenápadně koukají a pak taky nenápadně šeptají tej druhej do ouška určitě něco v tom smyslu, že chodím jak na maškarní :D a jak nenápadně koukají a myslej si svý :))

Diankenstein
1895 příspěvků 6.7.12 20:06

@Bugatti :D on to jde, dát víc červených ramínek? :)))

Ale, nevadí mi, že se vám to nelíbí, přeci nemůžeme mít všichni rádi to stejné. Jenom se snažím ukázat, že někdo „pekelné kousky“ za pekelné nepovažuje a ne vždycky to musí být přešlap… spíš sama čekám, kdy mi někdo ukáže nějakou hrůzu která tak hrozná není.
Podle mně všechno není špatné jen ze své podstaty. Ale kombinací a situací, pro kterou to je požito, se to jaksi může zvrtnou.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 6.7.12 20:44
@seznam.mih píše:
@viktorka_od splavu No co teprve jít s tím do práce plných ženských pomlouvačných, které na vás nenápadně koukají a pak taky nenápadně šeptají tej druhej do ouška určitě něco v tom smyslu, že chodím jak na maškarní :D a jak nenápadně koukají a myslej si svý :))

ale tak do práce se to fakt nehodí:-) ženské pomlouvačné si s chutí užiju na ulici, páč jsou mi ukradený a nic mi nemůžou, jako kolegyně ovšem pozor, raděj zpátečka (ne k teplákům, ale k něčemu jakžtakž uměřenýmu)

Jiná Realita
13791 příspěvků 6.7.12 20:53

Byl by pro vás nějaký rozdíl, kdyby na fotce od viktorky od splavu neměla žena v lodičkách žebrované ponožky, ale žluté silonkové neprůhledné ponožky? zajímalo by mě to.

Pro mě totiž ano, se silonovými neprůhlednými by se mi to líbilo, a to moc.

Diankenstein
1895 příspěvků 6.7.12 20:58

@Jiná Realita silonkové by byly lepší, ne že ne! myslím že si vzala hrubé, kvůli těm tvídovým kalhotám. A spíš se mi nelíbí ty boty teda.

ale taky by mně zajímalo, jestli jde o ponožky, nebo o jejich „hrubost“ :D

Lola Fluffy
11 příspěvků 7.7.12 20:34
Kasička

Nevěděla jsem kam s tím, ale když jsem tu uviděla pikaču, tak bylo rozhodnuto, že tohle je to správné vlákno.
Kasička trochu jinak:

Diankenstein
1895 příspěvků 17.7.12 17:26

Silonkové fusekle, hlavně v „tělových“ barvách, nemám ráda. Ale tohle se mi líbí.
Jak jste na tom vy?
http://lookbook.nu/…361085_2.jpg?…

Karoshi
344 příspěvků 17.7.12 17:45

Nevidím rozdíl v tom mít silonové ponožky v těžkých botách ke strašlivě drsné kožené bundě a kraťáskům nebo v pantoflích k 3/4 kalhotám a psychedelické haleně…

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.12 10:17

Čekám zde jistou smrt, ale já (ačkoli velikost 40/42 a s „klenutými lýtky“) si ani za nic nenechám sebrat sukně do půli lýtek :). Nemám pocit, že by mi dělaly tlustší nohy (upřímně, tento pocit mám mnohem více, když mám sukni ke kolenům nebo nad ně - protože je vidět ten velký rozdíl mezi šířkou kolene a lýtka a to mě deptá.)
Navíc mi přijde ta délka praktická - nikdo mi sukni nepřišlápne na schodech (ano, jsem neohrabaná a roztržitá), neucourá se mi, jako dlouhá sukně. Oproti krátké sukni mi dělá více dámskou postavu a nepřijde mi tak „lacině odhalená“. Přijde mi elegantnější, když mi občas jakoby náhodou vykoukne koleno, než když je vidět stále :). A nemusím se při pokleknutí na jedno koleno bát, že budu vypadat nevhodně ;).
Netvrdím, že taková sukně sluší všem. Ale nesouhlasím s tvrzením, že je vhodná jen pro velmi štíhlé ženy.
(A nemluvím o formálních šatech/sukních, ale o volnočasovém oděvu.)

Diankenstein
1895 příspěvků 18.7.12 10:21

@jumbee taky si myslím, že silnější nohy (moje) vypadají líp v midi, než v mini!

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.12 12:09
@Diankenstein píše:
@jumbee taky si myslím, že silnější nohy (moje) vypadají líp v midi, než v mini!

Příteli se ta délka sukně na mně taky hodně líbí ;).

Osmikraska
670 příspěvků 18.7.12 16:30

Tak a teď se mi to celý smazalo, ten dlouhej příspěvek, co jsem sem chtěla dát:-)
Tak stručně:

• lezou mi ramínka
  • nosim občas ležérní outfity ala obří triko, obří brýle, rifle a kecky, což je tady v pekle občas mylně označovaný ze peklo, přitom jde jen o jinej styl než zde obecně uznávané elegantní šatky, svetřík a lodičky,
  • občas si nevemu žádnou barvu a jdu celá v kombinaci šedočerné, nebo šedo pudrovo růžové.

Jinak jsem chtěla napsat, že je to skvělé téma! Občas se z vyjádření v diskusícch zdá, jako by některé věci byly zcela zapovězené, ale ono se dá stylově nakombinovat nakonec skoro všechno:-)

Diankenstein
1895 příspěvků 18.7.12 17:24

@Osmikraska no právě, jen to prostě vyžaduje víc umu:)

Ale co naprosto nechápu, je vyžadování barevnosti. Já teda chodím hodně v pastelových barvách, ale když vidím někoho celého v černém, nepomyslím si že je „nudný“, teda, ne kvůli absenci barev. To je(s prominutím) na hlavu.

Edit: ještě musím dodat, že právě výsledkem násilného protlačování " Lady stylu", vzniká další šedivá masa, akorát v kašmíru a hedvábí(v lepším případě).

Eirean
244 příspěvků 18.7.12 17:34

@Diankenstein
A v čem spočívá hrůza té hedvábné masy? Máte asi štěstí na město, ve kterém bydlíte, popisované totiž ani v Praze nepotkávám, rozhodně ne v houfech.

de.Croixmare
105 příspěvků 18.7.12 17:52

Občas se oháknu do čiré, ničím neposkvrněné monotónnosti. Někdy jsou mi vidět ramínka od tělové podprsenky. A slim kalhoty nesmí chybět. (Sakra, co je na nich tak špatně?)

Diankenstein
1895 příspěvků 18.7.12 17:55

@Eirean
byly časy, kdy i chodit v džínách bylo stylové a originální.
Hrůza jakékoliv masy spočívá v masovosti. Takže přát si, aby každý chodil s hedvábným šátkem na krku, nebo lépe, uvázaným na tašce od Gregoria, nepovažuji za moudré… co když se to splní?

sarinka.v
426 příspěvků 18.7.12 20:17

@de.Croixmare Já také nevím, co by mělo být na slim kalhotech špatně…možná jen v kombinaci s paní/slečnou která si to nemůže úplně dovolit, tam je to podle mě peklo. Ale když mám dlouhé, rovné a hubené nohy, proč je schovávat za volné kalhoty? :)

MP Barbucha
3716 příspěvků 18.7.12 20:28

@sarinka.v
Přesně! Spoustě lidem slimky sluší a dají se moc pěkně kombinovat:-)

Diankenstein
1895 příspěvků 18.7.12 21:20

@sarinka.v asi to, že jich je všude plno. Jinak nechápu, se zvonáčema se to nedá srovnávat! :D

sarinka.v
426 příspěvků 18.7.12 21:33

@Diankenstein a ono ani v těch zvonáčích to není pro všechny super, malý lidi v tom vypadají ještě menší…zkracuje to nohy :)

de.Croixmare
105 příspěvků 18.7.12 22:42
@sarinka.v
@sarinka.v píše:
@de.Croixmare možná jen v kombinaci s paní/slečnou která si to nemůže úplně dovolit, tam je to podle mě peklo

Tak to ale podle mě platí pro prakticky každý kousek oblečení. Přeci neexistuje střih, který by slušel všem. Chápu, proč to odnáší krabicovité haleny, protože ty nesluší nikomu. Ale proč to odnáší slimky, které na ženách a dívkách s pěknýma nohama vypadají víc než dobře, je mi záhadou.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek