Botox a další zvrhlosti ve jménu "krásy"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Hayele
69 příspěvků 8.4.17 13:13

Ja zvazuji, ze si necham pichnout Botox kvuli vrasce mezi obocim.

Giuli
2931 příspěvků 8.4.17 13:21
@Kateřina0017 píše:
Já bych na to neviděla nic špatného, sama tento typ zkrášlení plánuji a těším se na to. Není to žádný velký zásah ani nic drastyckého, tak proč ne. Je tu někdo, kdo si nechal botox aplikovat? Ráda bych jestli by mi někdo doporučil místo, kde aplikaci podstoupit.

Ja som si drast y cký nechala pichnúť botox. A dopadla som rovnako ako @Storaenso . Som naštvaná a unavená, aj keď tak na rozdiel od tých čo sú happy a botoxom vytiahnutý ksicht nemajú, nevyzerám. :-D

DRW
2039 příspěvků 8.4.17 21:41
@Storaenso píše:
Deset let chodím pravidelně na botox. Jsem spokojená, že nevypadám tak unaveně a naštvaně, jak některé vrstevnice, které na to aby si jej nechali píchnout nemají dost odvahy.

No odvahu asi mate, ale to je jedine, co mate. A jeste si jako nick vezmete nazev velmi sympaticke severske firmy ;) Vite Stora Enso je firma, ktera si neskutecne zaklada na ekologii a svych produktech. No a vy jako lidsky produkt napichany botoxem moc ekologicka nejste.

Markéta 9999
1 příspěvek 29.1.18 13:35

Chtěla jsem se podělit se svými zkušeností ohledně botoxu! Jelikož, tato celá diskuze je o botoxu - jeho výhody a nevýhody. Z mé vlastní zkušeností mohu říct, jen kladné názory. Před půl rokem jsem si zašla do estetické kliniky Altos, kde jsem si nechala udělat injekční koktejl proti vráskám. Naprosto bezbolestná procedura a hlavně výsledek je vidět hned ten den. Pleť se vypne! Po několika dnech zmizí zčervenání a pokožka je opravdu vyhlazená a má zdravou barvu!

Ophelie
752 příspěvků 29.1.18 13:58

Škoda, že botox nemá též vliv na vaši stylistiku.

arpa
1250 příspěvků 29.1.18 14:01

@Ophelie Ono to bude tím, že @Markéta 9999 je očividně pracovník estetické kliniky Altos a dělá jí tu takhle nenápadně reklamu.

Ale abych něco dodala k tématu. Mám kamarádku, která na botox chodí. Nechává si ho píchat mezi obočí, kde má svislou vrásku. Prý jí vadilo, že se jí pořád někdo ptal, proč se mračí, jestli není naštvaná, atp. Tuhle motivaci úplně chápu.

Zásada prý je píchat botox jen na horní polovinu obličeje a nikoli do kruhových svalů. Do spodní poloviny se spíš dnes dávají výplně kyselinou hyaluronovou, právě proto, aby nedošlo k narušení mimiky.

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 9.2.18 06:26

Také prý není špatné vpíchnout ohřáté vepřové sádlo a poté přiložit sáček s mraženou zeleninou, pro rychlejší ztuhnutí. A je po vráskách!

Majka22
332 příspěvků 11.2.18 23:46

Přiznám se, že o podobných úpravách jsem přestala uvažovat poté, co jsem si „ověřila v praxi“, že na tvrzení Eaglemana a dalších vědců ohledně plastik něco bude. Totiž že člověk vytuněný má problém se čtením neverbální komunikace a naopak. A je to tak, jedna kolegyně má dost problémů tohoto typu, někdy až vyloženě ostré konflikty, přitom není zlá, ale okolí si mnohé vykládá úplně jinak, než jak to ona míní a musí všechno vysvětlovat „půl roku“ včetně omluv, jde právě o to neverbální vyznění, je zkrátka divné, nedokážete to přesně popsat, snad nejlíp slovem nečitelnost. Dokonce je to snad jediná osoba, u které absolutně neodhadnu, jestli mluví vážně, nebo je to vtipná ironie a vůbec je neskutečně nečitelná. Sice vypadá mladistvě, velmi velmi dobře, věřila jsem dlouho, že jsou to zázračné geny, ale žádné geny, přiznala po delší spolupráci, že je to pravidelný botox a spol. Takže zatím vybírám čitelnost sebe i druhých (pokud nejsme schopni užívat vlastní mimiku, máme problém s jejím vyhodnocením i u druhých), tedy pár vrásek v ksichtě mi zůstává :) A obličej si raději namaluju :)

Fuflík
249 příspěvků 12.2.18 11:36

Na této zvrhlosti jsem byla před pár měsíci. Nemám sice peněz na rozhazovaní, ale zas si myslím, že obličej je docela důležitý, protože s blbým obličejem vás málokdo pozve na panáka. Takže se vám investice po pár večírcích vrátí.
Zbytek už se dá vždycky vycpat, stáhnout, nebo schovat, ale se zahaleným obličejem by mi každý moron nosil slaninu, což by možná nevadilo, kdybych nebyla vegetarián.
Mám botox mezi obočím, kde se mi dělaly vrásky z mračení a to, že se mračit nemůžu, beru jako plus. Hned působím na lidi sympatičtěji, když není vidět, jak otrávená z nich jsem.:D
Stálo mě to 1700 a počítám, že za pár měsíců, až to odezní, půjdu znova. Holt na tom vzniká závislost, protože ošklivou vrásku nechce zpátky asi skoro nikdo.

hrosikovic
6 příspěvků 18.2.18 22:43

Aha

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek