Dámské boty do tanečních

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Moir
2442 příspěvků 8.11.12 10:52

@zwedavka to se tady i jinde řešilo asi milion pětkrát, řešením jsou open toe punčochy/punčocháče, etiketní purista se nažere a nebohá žena nemá puchýře na nohou a nemusí pořizovat další (ne zcela levné) boty, případně si pořídí výše zmiňovaný hybrid mezi „latinkami“ a „standardkami“

zwedavka
1167 příspěvků 8.11.12 11:03

Jako budu mít nohu v punčoše a budou mně z ní trčet nahé prsty?
OMG

Příspěvek upraven 08.11.12 v 11:19

Mylady2
12413 příspěvků 8.11.12 11:07

@zwedavka ;-) tak choďte hezky jako já a nebude žádné omg
Nosím dle etikety dlouhé šaty a nádherné páskové plesové střevíce;-) bez silonu;-)

taisao
69 příspěvků 9.1.15 20:27
Které boty?

Nechci zakládat nové vlákno, tak se zeptám zde. Příští týden začneme s přítelem chodit do tanečních a mám dilema ohledně bot. Vybrala jsem si taneční Supadance, vzhledově se mi líbí a podle všeho nejsou úplně špatné. Ale! Nemůžu se rozhodnout, která barva by byla lepší. Šaty mám různě barevné, pudrové, barevné i černé. Zlaté jsou podle mě hezčí, ale zas se rychleji ušpiní(?). Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuju! :)

Brixie
655 příspěvků 9.1.15 20:38

@taisao Jestli jsou saténové, jako že asi ano, tak se vám opravdu snadněji ušpiní. Obzvláště vezmete-li v úvahu, kolikrát vám na ně partner-slonbidlo dupne botou, ve které se předtím prošel venku.

taisao
69 příspěvků 9.1.15 21:03

Aha, děkuji. Do tanečních jsem nikdy nechodila a prý se ty saténové dají vyčistit perchlorem - jen mě zajímalo, jak moc pak vypadají „ušmudlaně“, jestli to někdo také řešil.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek