Boty k sukni do časného jara

Fotoalbum tématu (17) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Mylady2
12413 příspěvků 16.1.13 23:23

@Mika90 Jj to je jen inspirace:-) jak říkají dámy nejlepší jsou kotníčkové na podpatku který Vám vyhovuje:-)

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.13 23:49

Třeba něco takového. A teď si musím nějaké tohoto typu taky pořídit!

TulaJ
254 příspěvků 18.1.13 17:08

Kedysi som (tuším v Rakúsku) videla normálne lodičky s trošku hrubšou podrážkou a vnútri boli zateplené - kožušinkou! Myslím, že také niečo s hrubšími punčocháčmi by stačilo, akurát neviem, či to u nás mávajú (teda určite som to už videla - v obchode ako Hogl alebo Gabor, ale už to bolo dávnejšie).

MarlaSinger
98 příspěvků 19.1.13 23:15

Osobně se mi líbí boty tohohle typu z Deichmannu, od firmy Graceland. :) Konkrétně tyto jsem si i koupila a nemůžu se dočkat, až je budu moct nosit!
http://deichmann.scene7.com/…n/t_p_detail$im=1141581_P&$sh=1141581_P&defaultImage=default_dsd

Edit: Koukám, že má můj příspěvek hodně mínusů. Byla bych vám moc vděčná, kdyby mi některá z vás napsala, co se vám na těch botách nelíbí.. Nehodí se k sukni? Nebo je na nich špatně něco jiného? Děkuju, ráda se poučím :)

stekrtsd
4 příspěvky 25.1.13 10:40
Boty na brzké jaro

A co říkáte na tyhle?

rajka.kajka
57 příspěvků 26.1.13 11:02

„@Kokoska1“ oxfordky k sukni jdou i takhle:

Příspěvek upraven 26.01.13 v 11:04

rajka.kajka
57 příspěvků 26.1.13 11:03

@MarlaSinger mě se ty boty líbí ;) avíc v deichmannuvi měli tolik úžasných barevných provedení těhle bot, ale taky bych si vzala tuhle světlou ;)

SofiaElla
27 příspěvků 26.1.13 11:26

Tak presne podobný problém riešim tiež :-) Uvažujem nad kúpou týchto:
http://www.bata.cz/…ntni-lodicky

alebo ešte:
http://www.bata.cz/…ntni-lodicky

Sú síce vyššie, ale zase ja osobne placaté topánky (alebo s nizučkým podpätkom) k sukni moc nemusím (nemyslím balerínky)…

yanulienka
382 příspěvků 26.1.13 12:54

@MarlaSinger Já jsem Vám červené ramínko sice nedala, ale tipuju, že je to kvůli tomu Gracelandu. V Deichmannovi se sice dají sehnat (často celkem levně) i kvalitní boty, ale zrovna Graceland to s největší pravděpodobností nebudou. Ale takhle na fotce botky vypadají hezky :-)

MarlaSinger
98 příspěvků 26.1.13 13:01

@rajka.kajka
@yanulienka

Děkuju moc za vaše názory :) Teda, že ty boty nejsou kvalitní, to mě v Deichmannu ani nenapadlo, nemám moc přehled. :D Tak snad se hned nerozpadnou, když je budu nosit příležitostně..

kofila
102 příspěvků 11.3.13 12:47

@ještěřička Prosím, nevzpomněla byste si, odkud jsou ty poslední šedohnědé boty, které jste přidávala? Moc se mi líbí.

Cuckyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.13 15:12

http://3.bp.blogspot.com/…rd-Shoes.png

Oxfordky je široký pojem, je třeba vybírat slušivé. Výše pár příkladů.

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.13 15:18

@kofila
http://www.botyk.cz/…e_33382.html
S objednáváním mám pozitivní zkušenosti.

Hamama
5 příspěvků 11.3.13 16:25

Nemáte pocit, že mezi oxfordkami a sukní musí být hodně velká vzdálenost, aby to dohromady vypadalo mladistvě a ne usedle nebo vysloveně retro? Nebo jinak - oxfordky jsou fajn, ale jen k minisukni… Já totiž taky nemám boty na jaro…

kofila
102 příspěvků 11.3.13 16:30
@ještěřička píše:
@kofila
http://www.botyk.cz/…e_33382.html
S objednáváním mám pozitivní zkušenosti.

Děkuju Vám :)

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.13 20:03

@kofila V té vínové barvě se mi nějak zalíbily, přemýšlím…:-))

Ilyska.S
177 příspěvků 11.3.13 21:08

Já si dnes pořídila k sukni do časného jara tyto, trochu jsem se děsila, že podtrhnou moje silný lýtka a budu vypadat jak trpajzlík zaraženej do země, ale opak je pravdou. Paradoxně mi nohy trochu opticky prodlužují, z čehož jsem v příjemném šoku…

kofila
102 příspěvků 11.3.13 22:50

@ještěřička mají pěkný tvar. Jak dopadlo přemýšlení? :)
Jinak, mě se vážně líbí, jenom se stále bojím podpatku, nejsem vůbec zvyklá. A vzhledem k tomu, že to budou na jaro moje jediné boty, budu v nich muset vážně chodit :D. Takže já taky přemýšlím :)

Jirkátor
1569 příspěvků 16.3.13 12:58
@MarlaSinger píše:
Teda, že ty boty nejsou kvalitní, to mě v Deichmannu ani nenapadlo, nemám moc přehled. :D Tak snad se hned nerozpadnou, když je budu nosit příležitostně..

A když se rozpadnou, tak Deichmann nedělá při reklamaci žádné problémy ;)

Amonute
360 příspěvků 16.3.13 13:23
@Hamama píše:
Nemáte pocit, že mezi oxfordkami a sukní musí být hodně velká vzdálenost, aby to dohromady vypadalo mladistvě a ne usedle nebo vysloveně retro? Nebo jinak - oxfordky jsou fajn, ale jen k minisukni… Já totiž taky nemám boty na jaro…

Presne! Fajn, že nemám tento pocit len ja. Len som na vážkach…sukne pre (hruškovitú plnú) postavu nosím len s dĺžkou okolo kolien a dlhšie, teda oxfordky s týmto typom sukní vyzerajú ako z nedelnej školy. Väčšinou mokasíny nemusím, lebo mi pripomínajú papuče. Čo ostáva na nosenie, ak chcem nižší podpätok? Takže ani ja nemám topánky na jar :)

kofila
102 příspěvků 12.4.13 13:53

Já ještě stále nemám boty na jaro. Pomalu se připravuju na to, že půjdu ze zimních rovnou do páskových :D. Už mi v těch zateplených ale začíná být vážně dost horko. Jenže jsem marná, marná, marná… Je to tak vždycky, když mám peníze, nic nekoupím.

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.13 14:14
@ještěřička píše:
Třeba něco takového. A teď si musím nějaké tohoto typu taky pořídit!

Prosím, z jakého obchodu jsou ty druhé?

Amonute
360 příspěvků 12.4.13 14:52

@kofila spoznávam sa vo Vás!
Mám pár jesenných čižmičiek, ale mám divný pocit ich nosiť, kedže sa mi hodia len do jesenných outfitov (prepáčte tento výraz, lepší nemám :D ). Takže chodím v najtenších ponožkách a zimných čižmách ako taký blb sa idem uvariť… kedže jarné topánky som ešte stále nenašla…

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.13 17:32

@edge Všechny jsou z e-shopu botyk.cz

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.13 17:34

@kofila Nějak jsem si nevšimla vaší reakce. Nekoupila jsem nakonec, potřebuji spíš nějaké letní…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek