Boty Melissa a Mel

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
abcdefg
75 příspěvků 28.3.13 10:54
@strashidlo píše:
@abcdefg A kde ty vaše s koulí skončily? Já je totiž marně sháním :-/

zustaly v Zelezne v obchode, test sice trval par minut, protoze me bavily jako esteticky objekt, ale bylo to dost jasne, ze se nebudeme kamaradit :)

strashidlo
47 příspěvků 28.3.13 13:52

@abcdefg to je škoda, já by jsem vás jich klidně zbavila, kdyby jste je měla a chtěla prodat :-) Já mám tyhle a kamarádíme se bez problémů. http://www.batch-out.co.uk/…om-shoes.jpg

Barbyl
1472 příspěvků 29.3.13 12:06

Mam Jedny a jsem naprosto spokojena, Noha se nepoti, chtela Bych jeste dalsi, ale protoze jsou navrh od Karla Largefielda asi nebudou… Jako ze za tu cenu;)

mydress
5 příspěvků 9.4.13 21:27

Já boty Melissa prodávám už druhým rokem a musím říct, že mám kladné zpětné reakce od zákaznic.. Oproti ostatním značkám nejsou ani tak drahé - vycházejí kolem 1500. Pozor na odlišení Mel a Meliss - Mel je mladší a levnější sestřička. Jinak co se týče vůně, tak můžu potvrdit, opravdu voní i po týdnech..

Adel.Zofkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.13 08:50

Jak Mel tak Melissa… Nejpohodlnější boty na světě :)
Nedřou, nepotí se v nic noha, sedí. Miluju je.

sshiva
16 příspěvků 4.9.13 21:21

Vlastním niekoľko Melissiek, je to celkom príma „uchylárňa“, samozrejme že botky nie sú ideálne na každodenné nosenie, ale pri správnom výbere a strihu vedia byť ozaj pohodlné a príjemné :-) Už aj dcérka ich má vyskúšané..Najobľúbenejšie z mojej zbierky sú asi nízke srdiečkové ZEN červené sandálky, a kotníčkové gumáky..Pri nadmernom potení vraj pomáha detský zásyp, osobne je to ale na zváženie, ak sa niekomu príliš potia nohy, načo ich trápiť v nevzdušných botičkách…ako hovorím, melissy sú na príležitostnú parádu..

dost_bot
2071 příspěvků 14.9.13 13:31

Nemůžu si pomoct, většina mi jich připadá jako veselé „boty do vody“ ze kdysi dávno…

Esmee
4418 příspěvků 17.11.13 23:55

Mně se moc líbí tyto, pro Melissu od Karla Lagerfelda, ty krémové, ty by se nosily… ale ta cena je nekřesťanská, takže nic nebude.

Příspěvek upraven 18.11.13 v 13:22

Jiná Realita
13791 příspěvků 18.11.13 00:59

@Esmee
jasně, vidím je k nějakým jednobarevným retro šatům! to bych taky brala hned.

Barbyl
1472 příspěvků 18.11.13 08:18

Bude to individualni zalezitost, mam stejne jako @La Belette v ruzove, zabky a baleriny, vsechny voni, zadne nedrou, zim v nich chodit cely den. Mam ale uzkou nohu I nart. Doporucila bych vyzkouset, ale myslim, ze pokud nemate vylozene problem s pocenim nohou a vysokym nartem, budou fajn, je to prima zpestreni botniku

lablonderousse
240 příspěvků 18.11.13 12:39

@Esmee taky po nich dost toužím! ale ze stejných důvodů jako Vy je nemám :D

Dixie Sunday
418 příspěvků 19.11.13 10:41

@Esmee @lablonderousse

www.whiteisland.sk má teraz akciu na skoro celý sortiment melissiek - vďaka vašim príspevkom som si na tento e-shop spomenula a oné zmrzlinky si kúpila. Teraz ich majú v akcii za 69 eur, no nekúp to :)

Inak vlastním dva ďalšie páry, jedny nosím doma ako prezuvky a druhé baleríny na jar a jeseň veľmi často, aj na dlhšie chodenie, sú veľmi pohodlné, noha sa mi v nich nepotí nijak extra, ale musím ich nosiť s tenkými pančuškami, na boso sa mi robia pľuzgiere…

terezblahova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.14 13:31

Ahoj, co se týče bot Mel, mám s nimi jen výbornou zkušenost! Koupila jsem si je už předloni a stále vypadají jako nové, nejsou ošuntělé a vyšlápnuté- stále drží tvar a vydržím v nich celý den bez toho, aniž bych měla puchýře nebo jiné otlačeniny :)Letos ještě tato značka jako úplně poprvé udělala kolekci voňavou, stejně jako to má Melissa. A teď přemýšlím, jaký si pořídit na jaro. Jestli vyzkoušet Melissy, které mi připadají bytelnější a nebo zůstat u její mladší ségry Mel.

real.blond
6688 příspěvků 7.3.14 14:02

@terezblahova kde je kupujete? Jsou nekde k vyzkouseni?

Adel.Zofkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.14 14:04

Mel jsou k dostání v obchodě Destroy

real.blond
6688 příspěvků 7.3.14 17:07

@Adel.Zofkova diky:-) maji tam jen Mel, Mellisy maji take nekde? Nevite?

Adel.Zofkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.14 14:01

Tam mají jen Mel, Melissa má prodejnu v Brně a v Praze showroom.

Vlasta W
1 příspěvek 26.3.14 22:20

Ty baleríny od United Nude jsou naprosto dokonalé!

real.blond
6688 příspěvků 7.4.14 14:08

Damy, nepotkaly jste nahodou nekde tyto vel vek 38? http://www.nonnon.co.uk/…ow-nude.html nejlepe evropsky eshop, diky moc!

strashidlo
47 příspěvků 7.4.14 14:20

Mají je třeba tady http://1url.cz/GRhY, ale nevím jestli zasílají do ČR

TheTerezka
2 příspěvky 27.4.14 23:43

Nevíte někdo, kde se daj koupit ty vlevo? Asi jsem se totiž zamilovala :-)

Esmee
4418 příspěvků 28.4.14 00:06

@real.blond Tyto jsem našla jen v britských obchodech na Ebay, bude tam určité riziko, jestli jsou boty pravé, na druhou stranu na Ebay nejsou problémy z reklamací, nebo vrácením peněz:

http://www.ebay.co.uk/…360890562623?…
http://www.ebay.co.uk/…161270207116?…
http://www.ebay.co.uk/…121269369336?…

real.blond
6688 příspěvků 28.4.14 00:22

@Esmee diky moc! Ale ebay bych se prave rada vyhla.. :-(

arpa
1250 příspěvků 28.4.14 07:30

@TheTerezka Na www. spartoo.cz jsem viděla ty na vašem obrázku, ale nejsem si jistá, jestli všechny uvedené barvy. Možná by tam mohly být i ty od @real.blond, ale nechci fabulovat.

Pokud jde o boty Mel (s Mellisa zkušenost nemám), tak jsem si je - absolutně neznalá té značky a toho, že voní - koupila před pár dny právě na spartoo a zatím jsem spokojená. Dokonce jsem je myslím dávala do diskuze „co jste si dnes koupily“, měla jsem z nich hroznou radost, tak jsem se chtěla podělit. Ale vzhledem k tomu, že moc kladných hodnocení nedostaly, tak tu za ně nechci bojovat, možná mám fakt pekelný vkus :-).
Každopádně pohodlné jsou. A voní. Ale jak dlouho ta vůně vydrží, na to jsem sama zvědavá (nicméně, jak jsem psala, vůně nebyla kritérium, proč jsem si je koupila, šla jsem čistě po designu).

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek