Boty Melissa a Mel

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Barborkax
12 příspěvků 28.4.14 12:43
@TheTerezka píše:
Nevíte někdo, kde se daj koupit ty vlevo? Asi jsem se totiž zamilovala :-)

Všechny barvy jsou teďka na Differentu, co jsem koukala. Tady: www differentfashion cz

@arpa píše:
@TheTerezka Na www. spartoo.cz jsem viděla ty na vašem obrázku, ale nejsem si jistá, jestli všechny uvedené barvy. Možná by tam mohly být i ty od @real.blond, ale nechci fabulovat.Pokud jde o boty Mel (s Mellisa zkušenost nemám), tak jsem si je - absolutně neznalá té značky a toho, že voní - koupila před pár dny právě na spartoo a zatím jsem spokojená. Dokonce jsem je myslím dávala do diskuze „co jste si dnes koupily“, měla jsem z nich hroznou radost, tak jsem se chtěla podělit. Ale vzhledem k tomu, že moc kladných hodnocení nedostaly, tak tu za ně nechci bojovat, možná mám fakt pekelný vkus :-).
Každopádně pohodlné jsou. A voní. Ale jak dlouho ta vůně vydrží, na to jsem sama zvědavá (nicméně, jak jsem psala, vůně nebyla kritérium, proč jsem si je koupila, šla jsem čistě po designu).

Mel mi stále voní :-). Mám je od srpna - v zimě jsem je samozřejmě nenosila, ale teďka už je nosím zas a voní pořád :-)

ilnyia
57 příspěvků 28.4.14 15:55

V těch černých sandálech Mel jsem ušla i 12 km bez jakékoliv újmy. Ovšem s lodičkami Melissa moje nohy válčí už dva měsíce a boty pořád vedou. Nemáte tip jak je rotáhnout na nohu? Tlačí mě v nich malíčky.

Jirkátor
1569 příspěvků 5.5.14 07:48

Na Aukru jsem si všiml nabídky bot značky MEL ( viz fotografie ) a zvažuji, že bych je manželce zkusil vydražit jako dárek k svátku. Jen by mne zajímalo jak odpovídá velikost. Manželka má velikost 41 a sandály si kupuje 40 nebo 41, jak které. V nabídce prodejce je udávána velikost buď 41/42 = 26cm nebo 40 = 25,5 cm. Jsem z uvedených hodnot trochu zmaten, ale vychází mi z uvedené délky stélky jako správná volba velikost 41/42. Má je některá z Vás? Jak odpovídají velikostně „Českému standardu“. Ještě jeden dotaz:La Belette uvedla, že je má, ale nejsou úplně z nejpohodlnějších - má je ještě některá z vás? Dá se v nich „rozumně“ chodit?

Jiná Realita
13791 příspěvků 5.5.14 08:55

@Jirkátor
já bych vám ještě navrhla (pokud jste to už neudělal) změřit stélku podobných bot, které manželka má (tj. především aby měly vepředu tu „díru“ a ne plnou špičku). já si totiž tento typ bot kupuju vždy 38, i když jinak mám boty spíš 39.

jinak máte můj obdiv :) (že se tak pečlivě připravujete)

strashidlo
47 příspěvků 5.5.14 09:56

@Jirkátor já je bohužel nemám, ale měla je kolegyně a taky jí nebyly pohodlné. Mám ale tyhle Melissy na klínku http://1url.cz/o3M5 a na to jak jsou vysoké, tak jsou dost pohodlné. Co se týká velikosti, mám jedny Mel a velikost odpovídá velikosti u běžných bot, ale jak píše Jiná Realita, u bot s otevřenou špičkou bych se nebála menší velikosti.

Adel.Zofkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.14 18:38

@Jirkátor Nosím také 41 a Mel si kupuji 41/42 a sedí výborně :) A chtěla bych taky takového manžela :)

ilnyia
57 příspěvků 6.5.14 13:51

@Jirkátor
To jsou ty boty, o kterých jsem psala, že se v nich dá ujít i 12 km denně bez následků. Velikost jsem si brala o číslo větší něž normálně.

Ymber
98 příspěvků 6.5.14 16:46

Hm, tak já jsem si koupila růžové třpytivé balerínky Mel na letní pobíhání kolem bazénu, že si udělám radost… Koupila jsem je onlne - velká chyba, už ji neudělám. Mám nohu 41,5, koupila jsem si baleríny velikosti 41/42 a jsou mi menší minimálně o číslo (vhodné tedy tak pro nohu velikosti 40). Navíc ta údajná vůně, všude chválená, je pro můj nos bohužel nesnesitelný syntetický smrad. Nevím, co s nimi, tak kdybyste některá chtěla, kdyžtak pište, prodám za půlku a v Brně můžete i přijít zkusit. Jsou to tyhle.

Edit: Akorát varuji, nevěřte popiskám - prý „model z nové kolekce jaro/léto 2014“! Já jsem je tam (na Mallu) kupovala loni, a jsou to ty samé

Mylady2
12413 příspěvků 8.5.14 12:06

@Jirkátor přesně tyhle mám a pokud manželka nosí 41 tak jí vemte 8. :-)
Jste mi je úplně připomenul… Mám je už asi 3roky a minulé léto jsem je nevytáhla :-D

La Belette
271 příspěvků 8.5.14 16:08

@Jirkátor La Belette si je teď pořídila ještě v jiné barvě, ale o číslo větší, než běžně nosí, a hlásí, že jsou o dost pohodlnější, než ty, co měla doteď. nicméně rozumně chodit zvládám i v těch prvních, myšleno běžné popocházení po městě a cesta do práce/školy a zpět.
takže být vámi, vezmu tu větší nabízenou velikost, ono se u Mel obecně doporučuje, že si má člověk koupit o číslo větší, než nosí normálně (ačkoli oni sami na webu tvrdí, že velikosti odpovídají)

La Belette
271 příspěvků 8.5.14 16:30

@Jirkátor mimochodem, pokud by se vám nechtělo je dražit, nebo se to vyšplhalo až moc, mají je v té velikosti i tady, za celkem rozumnou cenu http://www.destroystores.cz/…-iii/p53413/ (jsou to ty samé, jen o rok novější model, tak mají trošku jinou mašli a vzor na stélce)

Jirkátor
1569 příspěvků 8.5.14 20:35

Milé dámy, děkuji Vám za zájem a rady. Nakonec jsem to tedy risknul a vzal velikost 41/42. Vydražil je za cca 400,– Kč i s poštovným což je, myslím, celkem rozumná cena. Jestli velikost sedne, zjistím až v červenci. Jen nevím, kam je schovám, aby je manželka nevyčmuchala dřív :D

Kammila
467 příspěvků 8.5.14 21:00
@Jirkátor píše: aby je manželka nevyčmuchala dřív :D

Nebo aby nepodlehla kolektivnimu amoku a nekoupila si je sama, chodi-li na MP :-)

La Belette
271 příspěvků 8.5.14 22:49

@Jirkátor no hlavně bacha, aby je fakt nenašla po čichu =D

arpa
1250 příspěvků 9.5.14 06:54

@Ymber Zvláštní, mám ty samé (akorát černé) a koupila jsem si obvyklou velikost a jsou mi akorát. Možná snad jediný problém, který s nimi mám, je, že mi tak úplně nesedí tvar špičky. Když je nosím déle, mám trochu otlačený palec. Ale to považuju spíš za problém tvaru mé nohy než této boty a její velikosti (já prostě potřebuju echt kulatou špičku). Myslím si totiž, že mít je o číslo větší, budou mi zase padat při chůzi.

Janettali
25 příspěvků 30.5.14 19:24

@La Belette Tieto mám tmavomodré…

Modigliani
781 příspěvků 1.8.14 20:42

@Esmee tieto melissy od lagerfelda maju v outlete v Parndorfe za 25 eur, vela farieb aj velkosti, keby Ste po nich este stale tuzili.

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.14 20:52

@Jirkátor jak to dopadlo? :-)

Esmee
4418 příspěvků 1.8.14 21:10

@Modigliani do prkýnka, zrovna minulý týden tam byly rodiče teď se tam v nejbližší době nedostanu. Můžu se zeptat, v jakém obchodě je mají? Díky moc za informaci.

Modigliani
781 příspěvků 1.8.14 21:25

@Esmee Karl Lagerfeld ma tam novu predajnu- vela veci v 70% zlave - zlavy mali oficialne do konca jula, ale myslim, ze ten tovar tam este nejaky cas budu mat. Treba zistit, zavolat.

Esmee
4418 příspěvků 1.8.14 22:11

@Modigliani Díky :-)

Jirkátor
1569 příspěvků 2.8.14 08:33
@kayav píše:
@Jirkátor jak to dopadlo? :-)

Jak to dopadlo? Boty manželce jsou, ale že by se z nich linula nějaká vůně, to ne. Spíš to připomíná ten odér z vietnamských obchodů :/ Ale chodit se prý v tom dá.

Edit: Proboha, za co mám tři červená ramínka?!…

Eves
37 příspěvků 19.3.15 16:46

Boty Mellisa mají v obchodě Czech labels v železné ulici

PavlinkaNov
7 příspěvků 8.4.15 22:28
Znám!

Ahoj, nedávno jsem na tuto značku narazila na http://obuvmel.cz/. Vypadá to jak oficiální stránky a musím říct, že ty boty vypadají fakt svěle!

PavlinkaNov
7 příspěvků 18.4.15 22:32
Melissky

Ahoj,

Boty Melissa jsou aktuálně k dostání třeba ZOOTu. Mají docela široký výběr. Nejlepší jsou asi balerínky, které jsou fakt krásné..

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek