Boty zn. Tamaris, Rieker, Marco Tozzi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Julipek
3 příspěvky 03.09.18 17:39
Boty zn. Tamaris, Rieker, Marco Tozzi

Ahoj kočky,
slavnostně si chci koupit kvalitní kožené boty.
Dnes jsem navštívila malý obchůdek kde prodávají boty zn. Tamaris, Rieker a Marco Tozzi.
Ráda bych znala názor na tyto 3 značky (kvalita provedení, pohodlnost apod.)
Nechci jen tak vyhodit 2000-2500 za boty které se rozpadnou za měsíc.
Osobně se mi nejvíc líbí Marco Tozzi.

Děkuji za názory. :)

Reakce:

Ready
292 příspěvků 03.09.18 17:40

Za měsíc se mi nikdy nerozpadly :-)

Julipek
3 příspěvky 03.09.18 17:44

@Ready Je to samozřejmě obrazně řečeno :) chci boty, které opravdu vydrží 2 roky.

misionářka
291 příspěvků 03.09.18 17:48

@Julipek Také záleží na tom, jak často je budete nosit. Obuv je třeba střídat, pečovat o ni. Tyto značky už jsem nosila, je to taková střední kategorie, dvě sezony by Vám měly vydržet určitě.

Nomeolvides
1 příspěvek 04.09.18 17:58

Od Riekeru jsem měla dvoje zimní boty a dobré. Ovšem nebyly kožené, takže se po pár sezónách loupaly i přesto, že jsem se o ně starala. Ale i tak je hodnotím jako lepší/dobré. Ovšem doporučuji se v obchodě ptát, zda jsou opravdu kožené. Já třeba žila v přesvědčení, že ty jedny jsou, protože mi s těmito slovy byly prodány.
Jinak Rieker má ještě řadu Remonte, která by měla být kvalitnější, dražší a určitě kožená.

Marco Tozzi, pokud se nepletu, je značka spadající pod Tamaris. Měla jsem od nich sandálky a šlo to, ale ve Vašem případě bych do toho nešla.

Lizbeth
480 příspěvků 05.09.18 19:04

Marco Tozzi jsem měla kozačky a žádná závada, drží dodnes..

zelwice
28 příspěvků 05.09.18 21:16

Mám kotníkové tamarisky (ale sametové), třetí sezóna. I přes asi 10cm úzký popdatek sedí krásně i při celodenním stání/pohybu, takže za mě teda pohodlí super.

Zeptala bych se prodavačky. jinak třeba Tamarisky prodává i Zoot, mívají velký výběr a různé slevové akce. :)

A určitě je to lepší, než v CCC či Deichmannovi. I když mám z CCC kožené kozačky a asi čtvrtou zimu pořád dobré!

Julipek
3 příspěvky 06.09.18 05:18

@zelwice
Jsem právě hodně zvyklá si kupovat boty v těchto obchodech… z deichamannu mi teda boty vydrželi vždy déle než z ccc..
Z ccc po 1-2 měsících se boty začaly rozlepovat nebo se okamžitě prošlapala pata ale mám u nich též jednu výjimku a to jsou zimní kozačky - 4 sezona a drží perfektně..

Díky za typy :)

Bystromila Klíšťová
34 příspěvků 11.09.18 15:02

@Julipek Z těchto značek za původní cenu bez slevy stojí pouze Tamaris. Rieker býval dříve kvalitní a zásadně kožený, dnes je většina sortimentu v ČR umělá kůže. Sice lepší úroveň než Deichmann, ale zázrak bych nečekala. Marco Tozzi je dle mého s Deichmannem srovnatelný, málokdy kožené a strašně nepohodlné. Za 2.500 bych si raději pořídila zlevněné boty lepších značek (Vagabond, Clarks, Ecco apod.). Pokud nechcete čekat na slevy sezónní, tak za chvíli jsou dny Marianne, Idnes, teď snad má Mall.cz také nějaké slevové akce apod.

DanielaS
4794 příspěvků 12.09.18 10:27

Lodicky Tamaris jsou nejpohodlnejsi, jake jsem kdy mela (koupila jsem 4 pary v prubehu 5 let), vsechny jsou zatim v poradku. Ovsem to zavisi na noze, mne proste jejich kopyto sedi.

Váš příspěvek

Céline Dion odmítá holčičí a klučičí oblečení

Žádná růžová nebo modrá! Zpěvačka Céline Dion uvádí genderově... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Rozhovor: K šití korzetu bruska a kladivo

Autor: Monika

Riwaa Nerona o šití korzetů, spodním prádle a nádherných křivkách... Celý článek