Brazilský keratin - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dominicca
3 příspěvky 10.05.14 22:55
Brazilský keratin - zkušenosti

Ahojte, máte prosím někdo zkušenosti s tímto keratinem? Rozhodla jsem se že si ho objednám z aukra http://aukro.cz/show_item.php?… myslíte, že je to dobrý nápad? Ke kadeřnici mi to přijde zbytečné, když si to můžu nanést sama doma. Taky bych se chtěla zeptat když keratin po 3 dnech umyju, jestli ty vlasy budou samy od sebe rovné a nebo se můžou potom i vyžehlit? Můžu na to používat vlasovou kosmetiku? Předem děkuji. :-)

Reklama

Reklama

Reakce:

Lightshadow
993 příspěvků 12.05.14 10:42

Konkrétně s tímhle nemám zkušenost, nechávala jsem si dělat u kadeřnice. Je nutné nejdříve umýt speciálním šamponem, který vlasy vysuší, otevře. Následně se dává keratin a ten se zažehluje. Sama si to podle mého názoru neuděláte a bude třeba někdo, kdo to udělá. Chce to brát po opravdu malých pramíncích (mě to dělala kadeřnice kamarádka, takže vše i vysvětlovala a popisovala). Tím, jak se keratin zažehlí se rovnou vlasy i narovnají, pak ty 3 dny se nesmí nejen mít, ale ani dávat do culíku nebo používat čelenky apod. Mohlo by to na vlasech udělat ohyby a zvlnění. Pokud člověk náhodou třeba zmokne, je nutné hned přežehlit. Po 3 dnech kdy se smyje není nutné už vlasy žehlit. Tedy záleží na kvalitě keratinu, kvalitě a typu vlasů, atd. Já žehlit nemusela. Ovšem cca měsíc. Následně další měsíc byly vlasy rovnější, hezčí, ale už se začínaly sem tam vlnit, takže jsem přežehlila. Pak ale vydržely rovné i když bylo vlhko, případně jsem trošku zmokla.

g.kala
419 příspěvků 12.05.14 10:56

Pokud jsem to dobře pochopila, jde o keratinový sprej. Mamka používá jinou značku za cca 350 Kč, která se aplikuje po mytí a neoplachuje. Já jsem to po několika aplikacích vzdala - vlasy se mi zdály těžší a zplihlé a musela jsem si je mýt častěji. Na mamce velký rozdíl v kvalitě vlasů oproti dřívějšku nepozoruji. Ale aspoň to moc hezky voní:).

Lightshadow
993 příspěvků 12.05.14 12:03

Aha, tak to jsem si nevšimla, nekoukala jsem pořádně na odkaz a jen jsem četla 3 dny, což po keratinu se 3 dny vlasy nesmí mýt. Já brazilský keratin beru jako to, co se dělá u kadeřnice a ne nějaké spreje apod, které nebudou mít podle mého názoru skoro žádný účinek, rozhodně ne takový, jako ten keratin, co se opravdu zažehlí.

Reklama

Váš příspěvek

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek

Reklama