Brněnské tipy a triky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Oldyn
6166 příspěvků 4.10.14 12:24

Spodní prádlo: Dita fashion

Benetton
161 příspěvků 6.10.14 11:14

V Campusu je nově otevřena prodejna Sklizeno :)

Kralovna Bitche
382 příspěvků 10.10.14 23:34

Pro milovnice padnoucích podprsenek - v Rozkvětu se bude otevírat prodejna Caresse!

Brioso
445 příspěvků 11.10.14 21:36

@Kralovna Bitche Jen dodám, že otevřeno by mělo být od 11.11.

Oldyn
6166 příspěvků 31.10.14 19:09

Dnes jsem byla pracovně v hotelu Barcelo Palace a jsem mile překvapená.

Terka.Po
1 příspěvek 16.12.14 20:13

Pro milovníky nevšedních kaváren, umělecká kavárna Galerie Petry Němečkové, kousek za Lužánkami. Pro mě milé překvapení. Kavárna spojená s galerií + možnost pozorovat tvorbu přímo při popíjení kávy :) jo a akce mají vypsané tady www.petranemeckova.cz

Betty J.
2031 příspěvků 16.12.14 20:18

@Terka.Po: obávám se, že jste si spletla diskusi…

Jindrason
288 příspěvků 19.12.14 09:54

No pokud můžu zmínit něco s službách. Tak rozhodně bych si dávála pozor v Elektře. Tak mě naštvali! Objednali jsem se parta lidí Cuba libre, velký kybl a bože div se, barmanka nám tma nedala alkohol… a jakože nic. Prostě dělala jakoby nic. Až jsme si stěžovali tak se nám omlouvali a bla bla bla. Tak si nedokážu představit, jak je toto ještě v dnešních dnech možné nechápou.

NellieLovett
2314 příspěvků 21.12.14 10:54

Nově otevřený tajný bar na Šilingráku Super Panda Cirkus. Velký výběr japonské whisky, dost netradiční koktejly - vyhráli 1.místo v čr za nápojové menu. Doporučuji udělat si rezervaci, max. pro 4osoby.

Pavlena
841 příspěvků 14.1.15 10:16

Dámy, neporadily byste pěknou brněnskou restauraci na repre firemní večeři, kde se ovšem nezaleknou přítomného vegetariána a nabídnou mu něco víc, než smažený sýr…?
Děkuji.

Akitaken
4960 příspěvků 14.1.15 10:26
@Pavlena píše:
Dámy, neporadily byste pěknou brněnskou restauraci na repre firemní večeři, kde se ovšem nezaleknou přítomného vegetariána a nabídnou mu něco víc, než smažený sýr…?
Děkuji.
? Je to repre?

http://www.espanola.cz/

Jídlo super, určitě si tam vyberete i něco jinýho než smažák (ten tam, tuším, ani nemaj)

Pavlena
841 příspěvků 14.1.15 10:42

@Akitaken Což o to, repre vyhovuje, ale úplně bezmasé jídla (a to je podmínka) jsem tam našla asi 3… :( To už jich víc mají v Jedné Básni třeba.

Akitaken
4960 příspěvků 14.1.15 11:02
@Pavlena píše:
@Akitaken Což o to, repre vyhovuje, ale úplně bezmasé jídla (a to je podmínka) jsem tam našla asi 3… :( To už jich víc mají v Jedné Básni třeba.

No, pak mě napadá akorát Rebio, ale to zase není repre..

DanielaS
5018 příspěvků 14.1.15 11:12

Kdyz pujdete do dostatecne repre podniku, oni vam to sestavi na prani, nemusite vybirat zrovna z jidelniho listku. Namatkou v Borgo Agnese nam pripravili komplet vegetarianske svatebni menu, nebo v Grandezze menu pro cloveka po extrakci osmicek.

Pavlena
841 příspěvků 14.1.15 12:57

@DanielaS Děkuji. Borgo i Grandezza mě také napadly, ale ty jsou repre asi až příliš (čti: cenově příliš). Taky jsem chtěla večeři vyřešit co nejvíc „easy“, aby se kolegoi nemuselo speciálně sestavovat menu a aby se (aspoň projednou) zas necítil jako totální exot.
BTW: Rebio se zrovna tomuto kolegovi líbilo velmi, ale to byl jednak pouze oběd a navíc by to nepotěšilo zbytek výpravy (pivaři+stejkaři).

Mylady2
12413 příspěvků 14.1.15 13:04

@Pavlena borgo by mohlo při jednotném menu vyjít levněji jak Il Mercato. Zkuste poptat co nabídnout… dáte budget na osobu a je to.
Nebo zkuste tohle -
http://www.castellana.cz
Je to takové domácké… Nic Top ale příjemné.

perchta
36 příspěvků 14.1.15 14:44
@Pavlena píše:
Děkuji.

Co třeba
http://www.restauracevelorex.cz/

Jindrason
288 příspěvků 16.1.15 09:09

Velorex je dobrý, chodívám tam často. Na pomezí Řečkovic a králova pole asi jedna z 5 nejlepších v okolí.

DrunkElk
31 příspěvků 16.1.15 20:54

Mně osobně se víc líbilo v pizzerce kousek od velorexu (směrem do centra za lídlem

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek