Brno: Ušití zimního kabátu podle starého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kabatnice
1 příspěvek 24.8.21 10:45
Brno: Ušití zimního kabátu podle starého

Zdravím,
mám oblíbený zimní kabát, který už je ale ošuntělý.
Doporučili byste v Brně někoho, kdo by mi ušil kabát stejného střihu podle starého (klidně z trochu jiného materiálu)?
Jakou mám očekávat orientační cenu?
Jde o dámský kabát nad kolena s kapucí.

Reakce:
MP blanka
2934 příspěvků 24.8.21 16:05

Keďže už 50 rokov v Brne nežijem, nemôžem nikoho konkrétneho odporučiť. Škoda, ani seba, pretože keby som bola nablízku, toto by bola práca a zábava pre mňa. No nič, nechám to teda na niekoho iného :-) Cena závisí pochopiteľne od materiálu, sú dostupné lacnejšie ľahké flauše, aj kvalitné vlnené látky, sú to cenovo iné kategórie. Cena za prácu tiež závisí od toho, komu ju zadáte. Ale aj keď to nebude nejaká vyhlásená odevná firma, ktorá robí zákazkovú prácu, ale „ obyčajná “ krajčírka, cena zakázkovej práce sa v cene kabátu prejaví. Ak ide o výnimečný kúsok a máte pre jeho reinkarnáciu svoje dôvody, urobiť sa to pochopitelne dá, ale inak sa to / finančne / neoplatí.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek