Burda - domácí šití

Fotoalbum tématu (2945) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
8374 příspěvků 5.4.21 12:40
@DanielaS píše:
Hele a nevadí vám, že je na živůtku ta látka hlavou dolů?

Ja myslím, že je to schválne, aby v páse nebola tá bordura tej šatky.

Příspěvek upraven 05.04.21 v 13:03

giuliettka
8374 příspěvků 5.4.21 12:42

@ertz Tie sú odkiaľ? Mňa pobavilo, že mi to teraz dáva reklamu na tieto od Bon Prix. :-)

victoria59
1 příspěvek 5.4.21 19:33
@Temperance píše:
@DanielaS Moc krásné!
ertz
928 příspěvků 5.4.21 20:18

@giuliettka Na Bon prix dobrý, ale jaký bude materiál a realita? Ty, které jsem dávala já, jsou od Gerry Weber. https://www.gerryweber.com/de-de/

zwedavka
1272 příspěvků 5.4.21 20:35

Na Bonprix vždycky rostu z toho „vrchového materiálu“, snad svrchní, ne?

giuliettka
8374 příspěvků 5.4.21 20:46

@ertz Tak Bon Prix sú francúzi, to by mohlo byť kvalitné. Na nemeckých tv kanáloch ( manžel pozerá šport, tak sa tomu nevyhnem) to ma super reklamu. A za tisicku mi to ani nepripadá drahé.

giuliettka
8374 příspěvků 5.4.21 20:48
@zwedavka píše:
Na Bonprix vždycky rostu z toho „vrchového materiálu“, snad svrchní, ne?

A nie je prekladom automatického prekladača? Jak ta vôňa z netopiera tu v nejakom vlákne?

Singer ka
56 příspěvků 5.4.21 21:02

@zwedavka výraz vrchový materiál se v oděvnictví používá běžně. to jsem v podpisech v různých eshopech četla větší zvěrstva.

ertz
928 příspěvků 5.4.21 21:17

@giuliettka Z Bon prixu jsem brala dětské džíny podšité flanelem a něco jsem viděla u kolegyní, ale kvalita je kolísavá a musí se asi opatrně vybírat materiál. Někdy je to tahavý hadřík. Gerry Weber se mi líbí, kupovala jsem od nich věci v Brně u Peek a Cloppenburg, ale za posledních pár let mi nevyhovuje kvalita. Často používají polyester a viskózu, ale takovou, že na omak je jak polyester nebo silon a já to na sobě nesnesu, strašně se v tom potím.

MenthaPiperita
113 příspěvků 6.4.21 11:38

@Singer ka Ano. Já rostu například z „uzávěru“ na zip/knoflíky.

giuliettka
8374 příspěvků 6.4.21 15:48
@ertz píše:
@giuliettka Na Bon prix dobrý, ale jaký bude materiál a realita? Ty, které jsem dávala já, jsou od Gerry Weber. https://www.gerryweber.com/de-de/

Dnes som sa na to pozrela na pc a uvedomila som si, že ja som strašne ovplyvniteľná reklamou. Cez víkend som prestala sledovať značku Levi’s, lebo sa mi prestali páčiť na najnovšej modelke, ktorú tam dali. A u toho Weber ma spoľahlivo od prezretia sortimentu odradila táto pani. Na košeľu vzadu dlhú a vpredu krátku a šedivé vlasy v konskom chvoste som ešte primladá. :-D

ertz
928 příspěvků 6.4.21 17:42

@giuliettka Tahle divoženka mě taky zaujala, ta je tam dlouho. Ale jsou tam i mladší 

giuliettka
8374 příspěvků 6.4.21 21:57

@ertz Nešlo mi ani tak o mladosť, staršie modelky mi nevadia, ale o to, ako ju obliekli. Ešte 1 cm kratšie tie nphavice a smelo može konkurovať naším trištvrťákom a predlženým psychedelickým halenám, čo majú zakryť špek. :-D
Táto sa mi napríklad strašne páči aj napriek veku.

https://www.instagram.com/p/BF82x--pio_/?…

ertz
928 příspěvků 7.4.21 14:07

@giuliettka Já se na jejich stránky dívám často (nekupuju, ale sleduju trendy a kochám se). Nelíbí se mi styl, kterým je tam tahle starší modelka prezentovaná - její účesy a ty brýle. Myslí, že ji schválně „zhoršují“ nebo jak to říct.
Na té fotce od Vás mi hrozně vadí kombinace barev. Buď bych vyměnila kalhoty nebo tu halenku. Ale modelka vypadá dobře (účes + brýle).

mikrob
311 příspěvků 7.4.21 14:21

Musím se přiznat, že mě hrozně irituje ten postoj, zvlášť, když ty nohy takhle trčí z delší sukně :-)

sirena007
1212 příspěvků 7.4.21 14:29

@mikrob Myslíte ten postoj „já už fakt musím“?

mikrob
311 příspěvků 7.4.21 14:53

@sirena007 Ano, ten na poslední fotce, takhle často stojí SJP :-)

giuliettka
8374 příspěvků 7.4.21 15:03
@mikrob píše:
Musím se přiznat, že mě hrozně irituje ten postoj, zvlášť, když ty nohy takhle trčí z delší sukně :-)

Tak po tom, čo začal pridávať ten mnou zmieňovaný Levi's, mi postoj nepripadá až tak špatný. :-D Asi presedlám na Mustang. :-)

pavka_l
1289 příspěvků 7.4.21 18:16

@giuliettka Levisky si kupuji bez ohledu na modelky :-) Sedí nejlíp, poměrně dlouho vydrží a jako jedny z mála nabízejí trvale zvony bez ohledu na to, jestli jsou nebo nejsou zrovna v módě ;-)

DanielaS
5253 příspěvků 11.4.21 22:44

Z nouze jsem koupila nový Boutique. Jsou to konfekční střihy, které se nedostaly do výroby; tím pádem je tam dost vidět zjednodušování a ubíraní pracnosti, materiálu, podšívek, galanterie… Ale jednou, dvakrát za rok to kupuju, ona tam bývá kapitola nějaké jakž takž značky, co ještě záševky a zapínaní uznává.
Na druhou stranu se nesmí podceňovat studium střihové části, jak je to z velkovýroby, bývají tam zajímavosti, co se technologie týká. Teď jsem narazila na střih, no, říkají tomu šaty, na první pohled obdélník a ještě dost mini, na to, že je až do velikosti 52. A pak vidím střih a je mi jasné, že to musím zkusit, už pro ten proces.

Temperance
3117 příspěvků 12.4.21 08:48

@DanielaS Připomíná mi to origami, těším se, až pošlete výsledek :-)

agirt
1 příspěvek 18.4.21 17:56

Sháním střih na zelené šaty (viz obrázek). Nemáte prosím tip? Jsem naprostý začátečník, ale myslím, že tyto bych mohla zvládnout. Děkuji.

Stránka:  « Předchozí 1 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek