Bydlení

Fotoalbum tématu (427) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Jordaan
8738 příspěvků 02.06.17 16:38

@Oldyn

Pro pripad nahleho zbohatnuti mam tez vyhlidnutou jednu prumyslovou budovu. Bohuzel by to muselo byt opravdu razantni zbohatnuti ;-).

chev
187 příspěvků 05.06.17 11:22

@Oldyn Jojo, každý den cestou vlakem do školy jsem si ráno prohlížela jednu fabriku v Brně kousek před nádražím a snila, co a jak bych tam udělala, abych měla svůj vysněný loft. Poznamenalo me to natolik, ze jsem později při hledání bydlení měla problém se do něčeho „zamilovat“, teď máme byt v domě z počátku minulého století a taky si nestěžuju :-).

Marketa29
3 příspěvky 01.08.17 09:13
@žluťásek píše:
@Potrefenáhusa Pomoc, ta kuchyň je tak zakrámovaná, že je mi z ní úplně úzko. Jinak mě nejvíc fascinuje dřez, do něhož se sotva vejde hlávka zelí. Nebo jsem to nepochopila a je to jen nějaká další součást dřezu na odkládání bůhvíčeho?http://1gr.cz/…4_HEJbyt.jpg

To je spíš takový doplněk k myčce nádobí, asi tak na opláchnutí zeleniny, rukou, nebo pár kousků nádobí. Nevím, tohle by se mi nelíbilo. I když je myčka, tak by v kuchyni měl být pořádný dřez. My máme třeba odtud a je to moc fajn. Když se něco vyřeší jen takhle napůl, tak je to na houby. :)

Josefka
548 příspěvků 01.08.17 10:23

Omlouvám se, pokud to tu už bylo ale už mi doma chybí jen pořádná sedačka. Nemáte radu, jak a kde ji začít hledat? Projela jsem místní obchodní domy a nabídka je poněkud zastaralá, kvalita bídná. Máme koženou z IKEA, neměnila bych ale do domu potřebuji větší, nějakou sestavu do L nebo do U, a ta naše už se neprodává, tak ji nemůžeme rozšířit (i když původní plán to byl). Ráda bych si sedačku osahala, vyzkoušela, na eshop si netroufám.

Bacteria
436 příspěvků 06.08.17 16:24

@Josefka Taky vybírám sedačku a zatím pokukuju po téhle https://www.youtube.com/watch?…. Myslím že tahle firma má showroomy po celé republice, koukala jsem se na ni v Brně a fakt se mi líbila. Zalíbila se mi ta variabilita a to, že mají kvalitní potahy, co se dají dobře umývat. Zbytek nabídky mě už tolik nezaujal.

Jinak máte s touto sedačkou nějaké zkušenosti?

vlm
4592 příspěvků 06.08.17 16:56

@Bacteria ta vypadá hodně zajímavě, líbí se mi. Kupovali jsme loni a byl to boj, jak píše @Josefka je zastaralá, nebo je to takový aušus odfláknutý a to jsme toho viděli fakt hodně. Nakonec jsme koupili sedačku, kterou jsem viděla když jsem se začala dívat po zařízení tak před třemi lety, po roce musím říct, že nelituji, vyhovuje nám. Rohovou jsem měla a tentokrát jsem ji zavrhla stejně jako do U, což jsem původně hodně chtěla, vadí mi obecně dlouhé sedáky, jsou to spíš lehačky a válečky než sedačky.

Bacteria
436 příspěvků 07.08.17 10:40

@vlm odkud je tato sedačka?

vlm
4592 příspěvků 07.08.17 11:30

@Bacteria ASKO,Jsmenuje se,,Nebolo,,

Martina325
1 příspěvek 29.08.17 16:01

@Marketa29: Hmm, Blanco dělá pěkné dřezy. Nemohli jsme se moc rozhodnout, jestli Blanco nebo Franke a nakonec to vyhrálo Franke :) Tady ho mají i za pěknou cenu. Nechápu ale, proč všichni všude najednou řeší granit. Nerez úplně stačí :)

Josefínaa
429 příspěvků 30.08.17 20:55

@Martina325
Páč si nechali poradit? Jestli je lepší granit nebo nerez se už řeší 20 let, to rozhodně není najednou. Každý materiál má jiné vlastnosti, ale to bys nejspíš nepochopila.

vias
532 příspěvků 30.08.17 22:18

@Bacteria Jo, my ji máme taky z Aska, tedy skoro stejnou, je hrozně pohodlná (akorát není rozkládací ani nemá úložný prostor). My jsme to dělali tak, že jsme obíhali obchoďáky a sedali si tam na sedačky. Tahle to v našem cenovém rozmezí vyhrála. Ne všechny, co vypadají dobře, jsou totiž pohodlné, takže tu koupi v kamenném obchodě schvaluji (podle mě taky právě ty, co mají nějakou funkci navíc - lůžko, úložný prostor, tu pohodlnost mají kvůli takové úpravě omezenou). Nejhorší jsou ty rovné s nízkými zádovými opěrkami (a nejpohodlnější byla v zámeckém stylu, ale tu jsem nevydýchala vzhledově).

vias
532 příspěvků 30.08.17 22:19

A ještě dotaz - z jakého materiálu byste volili kuchyňský stůl? Je lepší masiv, nebo nějaká kvalitní imitace (chci vzhled dřeva) - jaká?

Bacteria
436 příspěvků 15.09.17 16:22

@vias já jsem se zamilovala do stolů TON, ale je to trochu jiná cenová kategotie jako ASKO. Taky chci vzhled dřeva a jakákoliv imitace dřeva mi přijde jako no… imitace dřeva. Prostě půjdu do masivu, jelikož s tím mám dobré zkušenosti. Teď si poslední dobou hodně prohlížím to, co mají doma různí členové rodiny a porovnávám. pokud mají nějaký jiný stůl než dřevěný, tak na něm mají už dost stop po užívání…odřeniny, škrábance, dírky, kroužky…Zatímco stoletý dřevěný stůl táta jednou za čas přebrousí a je jako nový. Zatím nám doma straší jakýsi stůl s deskou z břízy, co tu v tom bytě už byl, původem z Globusu, chtěla jsem ho vyhodit, ale manžel ho také přebrousil a fakt hezký…se zničeným laminem bych asi nic nesvedla

Josefínaa
429 příspěvků 16.09.17 12:28

@vias
Masiv. Viz. @Bacteria

Bacteria
436 příspěvků 17.09.17 18:00

Vybírám peřiny a povlečení…tohle mě dostalo, jakože fakt
https://www.povleceni-brno.cz/…-cabrio.html

Josefínaa
429 příspěvků 18.09.17 20:35

@Bacteria
Vy nechcete spát s Mistrem? Nějak na ty nemovitosti musí vydělat, pravila paní I. ????

Bacteria
436 příspěvků 25.09.17 15:19

@Josefínaa no, kdo by nechtěl spát s mistrem, že. Jenže se malinko bojím paní I. a hlavně se mi nehodí k závěsům…

Josefínaa
429 příspěvků 25.09.17 20:24

„@Bacteria“

Edit:dala jsem smajlík a zobrazilo se asi deset otazníků?!

Příspěvek upraven 25.09.17 v 21:36

zwedavka
1014 příspěvků 25.09.17 20:49

Proč se dřevu neříká dřevo, ale „masiv“?

megusa
431 příspěvků 25.09.17 21:05

@zwedavka protože dřevo zahrnuje i dýhu..

zwedavka
1014 příspěvků 25.09.17 23:29

Tak dýhovanému nábytku snad nikdo neříká dřevěný…

Josefínaa
429 příspěvků 26.09.17 08:28

@zwedavka

Říká se mu tak a to docela běžně.

Bacteria
436 příspěvků 26.09.17 12:43

@zwedavka dýha může být i na dřevě, které nemá příliš ušlechtilý vzhled, dokonce na starém nábytku je pouze na dřevě, na dřevotřísku a podobné věci se začala dávat až později.

martusurbanik
1 příspěvek 28.01.18 12:28
Vybavení domu

Dobrý den, zrovna jsme si pořídili nový dům, přes tuto. eurobydleni. cz/domy/zlinsky/ společnost, doufám že s ní nebudou žádné problémy, ale to je mimo téma. Chci se zeptat, jestli neznáte nějakou firmu z okolí Zlína, která se zabývá výrobou nábytku na míru, a byla by nám schopná vyrobit nábytek pro celý dům v četně kuchyní, nejlépe i s dopravou, usazením nábytk… Děkuji moc za Pomoc, Urban.

Josefínaa
429 příspěvků 28.01.18 13:00

@martusurbanik
Nábytek Hanák

Stránka:  « Předchozí 1 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek