Bydlení

Fotoalbum tématu (413) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
vlm
4369 příspěvků 22.02.19 19:03

@Kryptozoo já už ji mám objednanou, takže s tím nic nenadelam, bude v v pracovně, a v hodnotila jsem ji jako nejlevnější a nemyslím, že by byla horší než či co jsem viděla v asku, mobelixu a podobně za vyšší cenu, tady se mi líbila, možnost dokoupit nástavec kdyby bylo třeba.ale budou dvě šířka 160,doufám, že udrží knížky,když je to knihovna :-),víc nepožaduju. Už se těším až se knížky dva a půl roku po stěhování prestehuji z krabic do místa kam patří. Řešení to není prozatímní, ale vzhledem k našemu věku se nezarizujeme na 50let, bohužel

Moir
2165 příspěvků 22.02.19 20:53

@vlm je to knihovna a jako knihovna funguje, víc nepotřebuju, mám dvě

vlm
4369 příspěvků 22.02.19 20:56

@Moir takže splní co potřebuji, díky

Matmys
2073 příspěvků 25.02.19 12:36

@vlm
Je tam (stejně jako u většiny těchto úzkých typů) trošku problém s nosností polic. Uprostřed se prohýbají. A přitom by stačilo dát doprostřed stejnou kovovou podpěru jako je na stranách … Ale to musíte kdyžtak v rámci Dodo.

Lála_druhá
471 příspěvků 25.02.19 13:35

@vlm
Mám několik seskládaných k sobě, zabírají větší část jedné stěny. Plné knih, drží :-)
Edit: oprava skladby věty, aby byla k pochopení…

if5
210 příspěvků 25.02.19 14:54

@vlm Taky z nich mám seskládanou knihovnu a oceňuji, že tyhle skříně mají menší hloubku - nesnáším knihy ve dvou řadách. Police se ani po 10 letech neprohnuly, nemám v nich ale velké knihy na těžkém křídovém papíře (A4 a větší).

Stránka:  « Předchozí 1 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198
Váš příspěvek

Louis Vuitton stáhne poctu Jacksonovi

Francouzský módní dům Louis Vuitton stáhne z letní kolekce modely,... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Choker: Doplněk, nebo výraz poslušnosti?

Autor: Iva

Choker – šperk, který se těší oblibě už odpradávna. Byl ozdobou... Celý článek