Čelenky - nosit či nenosit

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
marcisko
4 příspěvky 25.9.14 08:58
hezké čelenky

Čelenky ráda nosím, dobrý výběr mají např. na www.celenky.eu

iga
1470 příspěvků 25.9.14 09:28

Kdyby mi bylo 34, tak bych je ještě s chutí nosila, ale už je mi bohužel 36, takže už to pro mě není…

Doudou
1387 příspěvků 25.9.14 23:10

No je fakt, že mi čelenky evokují devadesatky a nebo Gossip girl :-).
Ale proc ne? Mám i jednu večerní slavnostní.
Jen me z nich po čase boli hlava, i když netlačí a jsou měkký.

trinita
323 příspěvků 26.9.14 00:43

Ja mám doma dva úžasné modely - jedna je zlatá s bordovými čertovskými rohmi (tú si nasadím raz do roka v práci na Mikuláša, inak len doma) a druhá je s tygrími ušami (a tú už naozaj nosím len doma)… keby som mala viac vlasov, menej rokov a nenosila okuliare, možno by som ich nosila bežne, veľmi sa mi páčia také s perím, napríklad takáto alebo takáto :-) keď už tak už

marca
450 příspěvků 26.9.14 08:11

Věk není takový problém jako brýle, to se pak tluče. Mám čelenku s malým vínovým pírkem co se ve vlasech skoro ztratí. Něco většího bych si troufla, ale k brýlím je to už moc.

Morže
1094 příspěvků 27.9.14 21:57

Měla jsem ráda čelenky v době, kdy jsem nosila brýle jen na čtení z tabule. Teď když nosím brýle na furt, tak mi to za uchem tlačí, když za uchem mám nejen pacičky od brýlí, ale ještě i čelenku. A látkové čelenky mi zaprvé nesluší a za druhé mi kloužou z hlavy.

Nellis3
18 příspěvků 7.11.14 20:24

Já myslím, že čelenkou člověk nic nepokazí :) Mám je ráda, nosím tedy ty méně zdobené, ale i ty výrazné se mi líbí, buď na společenskou událost, nebo k méně výraznému oblečení, které skvělé oživí a není to přeplácané.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek