Celulitida - osvědčené tipy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
kacikaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.16 21:33

Já někde četla, že celulitida může být i projev zavodnění. Je to možné? A jak si pomoci, pokud je to pravda? Víc pít asi nebude dobrý nápad.

Hviizda
26 příspěvků 26.6.16 20:53

Mě na celulitidu pomohlo cvičení a zhubnutí. Byl to zezačátku boj, ale podařilo se :)

KajčaLiška
83 příspěvků 27.6.16 11:24

Celulitidu jsem měla roky docela výraznou (takovou tu, která je vidět a nemusíte mačkat kůži). Jsem štíhlá, ale nemám moc svaly, spíše tuk (tzv. skinny fat). Před 3 lety jsem začala cvičit i zdravěji jíst, ale s celulitidou to nehnulo. Až před 3 měsíci jsem po letech vysadila hormonální antikoncepci a celulitida úplně - jakože ÚPLNĚ - zmizela. K neuvěření :-)

kacikaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.16 21:09

No jenže já HA nejím :( Budu mít asi jiný problém, ale asi to bude to zavodnění i ségra mi to říkala, že tak vypadám.

Hviizda
26 příspěvků 28.6.16 14:03

Tak zkus, cvičit upravit jídelníček. Vysadit cukr a nesolit tolik, kup si něco ať ti to pomůže spalovat a uvidíš.

mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.16 14:13

@Hviizda @kacikaa Kdy to přijde?

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.16 14:55

@mutziputzi Vydržte. Už brzy :-)

mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.16 14:56

@stes Ňákej šopík co? Já už tak chci vědět co pro nás mají holky! :-)

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.16 14:57

@mutziputzi Jen aby nás dlouho nenapínaly :-)

mutziputzi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.16 14:59

@stes Ale bude to obchůdek určitě!

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.16 15:03

@mutziputzi Tak určitě. Šopík s báječnými věcičkami a vychytávkami.

Hviizda
26 příspěvků 28.6.16 21:13

Ale prd žádný šopík. Na to stačí zajít do lékárny a oni poradí co je nejlepší a co dodržovat.

Josefínaa
429 příspěvků 28.6.16 21:45

@mutziputzi Nestrašte! Obchůdek! No toto! :-D

kajka285
23 příspěvků 31.1.17 10:18
celulitida

Holky, co pouzivate na eliminace pomerancove kuze? Je to hrozne, cvicim, piju hodne vody atd, ale te proklate celulitidy se snad nikdy nezbavim :(

kajka285
23 příspěvků 18.2.17 09:43

Tak jsem brouzdala po netu, po diskuzich a hodne holek pouziva hubnouci krem celulitis se skorici, nemate tu s tim nektera zkusenosti?

Giuli
2931 příspěvků 18.2.17 09:51

@kajka285 Holka ja používam brusný papier. Každý večer to ošmirglujem a mám krásnu pokožku.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.17 11:44
@kajka285 píše:… te proklate celulitidy se snad nikdy nezbavim :(

Přesně tak!

kajka285
23 příspěvků 21.2.17 23:07

Super navod, akorat nevim, jestli brusny papir je uplne to co chci :D No ja s ni taky bojuju, ale doposud zadne velke uspechy nenastaly. tak zacnu mazat a uvidim

kajka285
23 příspěvků 22.2.17 21:55

A jinak s tim mazacim kremem mate zkusenost?

TheQueenOfIron
75 příspěvků 23.2.17 11:39

@kajka285 Nezkoušela jsem, ale rovnou můžu říct, že se nevyplatí. Skořice jen způsobí, že se kůže trochu lépe prokrví, takže stejný účinek získáte, když vezmete trochu skořice, olivového oleje a kávy.

kajka285
23 příspěvků 23.2.17 15:59

To zni zajimave, dekuji za tip :) takze myslite, ze kterykoliv krem je lepsi nahradit produkty z domu? Nejsem si trochu jista tou konzistenci, zda bych vetrela kavu a skorici :/

TheQueenOfIron
75 příspěvků 23.2.17 16:07

@kajka285 Kterýkoliv asi ne, ale zázračným krémům zbavujícím tělo celulitidy nevěřím :D Jak říkám, smíchejte to s olejem a potřete dané partie - ty částečky kávy vám kůži i pěkně promasírují a pak si z toho můžete udělat zábal. Neříkám, že vás to zbaví celulitidy, to ne, ale kůže bude hebká a prokrvená. A to je tak maximum, co by udělal i ten krém.

blacken
2449 příspěvků 24.2.17 03:44

@kajka285 Já bych se teda na míchání čehokoliv doma vykašlala. Mám skořicový olej a skořicový gel a když mažu pravidelně, tak to fakt (aspoň mně) pomáhá. Netvrdím, že skořice v olivovým oleji nepomůže, asi pomůže, ale bude to podstatně víc barvit a budete mít skořici všude. A zase tak drahej ten gel není, aby se to extra vyplatilo… Na druhou stranu něco, co si na sebe člověk namaže a budou se dít zázraky to není, chce to i nějaký přidaný hodnoty :D

nanjua
1153 příspěvků 24.2.17 09:18

Opravdu si myslíte, že má prokrvení nějaký vliv? Jsem závislá saunařka. Minimálně jednou týdně pravidelně. To už bych díky prokrvení musela mít zadek jak koleno :-D

Co se mě týká tak běhání. Nikdy jsem nezažila většího žrouta celulitidy. A kil celkově.

Jinak si myslím, že komu se to jednou objeví, má už nenávratně smůlu a s přibráním podkožního tuku vždycky vyleze. Ta kůže je poškozená uvnitř a s tím souvisí to špatné ukládání tuků…

MichaMach
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.17 09:59

Pamatuju si různé slepé testy krémů proti celulitidě, kde vždy jedna skupina dostala speciální výrobky a druhá obyčejná mléka a krémy. Celulitida se zlepšila všem, tedy i té kontrolní skupině. Vyplývá mi z toho, že nejlépe funguje mazat a masírovat čímkoliv. A z vlastní zkušenosti, kdy jsem kvůli zranění absolvovala opakovaně rázové vlny, můžu potvrdit, že jsem poté měla kůži jako miminko. Ale za pár týdnů byla zas jako dřív.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek