Celulitida - osvědčené tipy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
kajka285
23 příspěvků 24.2.17 10:10

Aha, takže jsem asi odsouzena se naučit s celulitidou žit :D já běhám roky a hodně a na celulitidu to vliv nema :/

MichaMach
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.17 10:13

Budu ještě citovat z Dtestu: „Dobrovolnice, i když neočekávaly zázraky, byly hodně zklamané. Žádné viditelné zlepšení celulitidy se nedostavilo. Dermatolog, který ženy vyšetřoval, dospěl ke stejnému závěru. Vliv přípravků na celulitidu nebyl prokázán. Řečené platí i pro oba speciální masážní přístroje (ipb SLIM TENS Elektronisches Anti-Cellulite WL-2402 a Lanaform StopCell) Aby nezněla jenom kritika, dodejme, že něco málo pozitivního testovaná kosmetika přece jenom ženám dala. Mnohé z nich po několikatýdenní aplikaci konstatovaly, že mají na stehnech hebčí, či lépe řečeno pěstěnější pokožku. Statisticky pak nebyl konstatován žádný rozdíl mezi používáním placeba a testovanými přípravky proti celulitidě. Placebo žádný účinek mít nemělo, a přesto mnohými dobrovolnicemi bylo lépe vnímáno než jimi testovaná kosmetika či přístroje.“

kajka285
23 příspěvků 25.2.17 10:54

Tak to neni moc potesujici zprava./

Giuli
2931 příspěvků 25.2.17 11:17
@kajka285 píše:
Super navod, akorat nevim, jestli brusny papir je uplne to co chci :D No ja s ni taky bojuju, ale doposud zadne velke uspechy nenastaly. tak zacnu mazat a uvidim

Myslela som, že bude nasledovať reklamné vnucovanie niečoho konkretného, že ste reklamný trol. :-)
Ja nemám celulitidu, ale preventívne už roky použím túto masážnu blbinu. Na začiatku som mazala tým gelom čo bol v tom, keď som to raz zabudla dokúpiť, tak som použila hlavicu z toho a namazala telovým mliekom čo som mala doma. Zistila som, že prekrvenie a masáž je rovnaká a tak teraz pižlám týmto a dávam telové mlieko čo mám akurát doma. Prekrví to perfektne.
http://betapinheiro.com/…515x1024.jpg

nanjua
1153 příspěvků 25.2.17 12:40

@kajka285 Třeba ano, třeba kdybyste neběhala, tak je to ještě horší. To si teď říkám s tou saunou. Takže jen tak dál :-) Je třeba myslet pozitivně :-)

zlatahouba
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.17 12:50

Na celulitidu zabírá spinning, jízda na kole, dostatek spánku, nekouřit, nepít alkohol, nejíst tučný. Alespoň já to tak mám. Když dodržuju, celulitida je na ústupu, ale je to těžký, je to těžký :-)

kajka285
23 příspěvků 6.3.17 22:43

Tak to vypadá, že budu muset zpřísnit svůj životní styl :D doufala jsem v nějaký jednodušší návod. Trochu se ale obavám, že celulitida bude navdždy muj věrný společník :/ mockrat vam dekuji za tipy a rady :)

nataliiid
4 příspěvky 8.3.17 09:59

Já používám tenhle gel na vyhlazení. Po vyzkoušení nespočtu přípravků jsem se rozhodla můj boj s celulitidou tímto zakončit a byla to trefa do černého. Samozřejmě mě to celulitidy úplně nezbavilo, ale určitě je viditelné velké zlepšení. Chce to na sobě nešetřit a občas si připlatit za dobré výsledky.

Karin
3948 příspěvků 8.3.17 10:05

@zlatahouba sice jste, nevím proč, nafasovala spoustu červených ramínek (možná proto, že doporučujete samé namáhavé a nepříjemné věci :D ), ale já vaši zkušenost potvrzuju, konkrétně spinning mi pomohl obrovsky. Můj optický odhad je, že jsem se celulitidy zbavila z 80 %.

Jordaan
8825 příspěvků 8.3.17 11:16

.

Příspěvek upraven 24.06.17 v 23:19

nataliiid
4 příspěvky 8.3.17 12:54

V dotazu je napsáno: „Co pomohlo vám?“. Takže píšu co mi pomohlo…To, že vy neznáte Ageo z toho ještě nedělá neznámý obchod a to samé s výrobkem. Myslím si, že spoustu lidí tady ho zná. A kdyby se neočekávalo doporučení, tak se nikdo na nic neptá ne.. Reklamu tu v tom případě podle Vás asi dělají všichni..

Oveeec
2190 příspěvků 10.3.17 20:24
@nataliiid píše:
V dotazu je napsáno: „Co pomohlo vám?“. Takže píšu co mi pomohlo…To, že vy neznáte Ageo z toho ještě nedělá neznámý obchod a to samé s výrobkem. Myslím si, že spoustu lidí tady ho zná. A kdyby se neočekávalo doporučení, tak se nikdo na nic neptá ne.. Reklamu tu v tom případě podle Vás asi dělají všichni..

Já ho taky neznám.

zlatahouba
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.17 08:22

@Karin njn lidi vyhazují spoustu peněz za krémy, který fakt nemají podstatný účinek. Je to prostě o sportování a zdravém životním stylu, no :-)

Giuli
2931 příspěvků 11.3.17 10:00
@Karin píše:
@zlatahouba sice jste, nevím proč, nafasovala spoustu červených ramínek (možná proto, že doporučujete samé namáhavé a nepříjemné věci :D ), ale já vaši zkušenost potvrzuju, konkrétně spinning mi pomohl obrovsky.

Ani keby som mala mať celulitídu aj na čele, tak by som viackrát na spinning nešla.
Pripadala som si tam jak ovca v stáde idiotov. Človek sedí v miestnosti a šlape na kole a čuchá smrad z upoteného suseda sprava, zľava, spredu…a čumí u toho na seba do zrkadla. Toto je najidiotskejší druh pohybu aký som ja osobne vyskúšala.
http://www.afit.cz/…14/001-1.jpg

zlatahouba
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.17 10:25

@Giuli Každému co jeho jest, nikdo není nucen dělat co se mu nelíbí :-)Manžel tak strašně nesnášel ten upocený pach sportovní haly, že nechtěl dítě vyzvedávat z tréninků.

Giuli
2931 příspěvků 11.3.17 10:31

@zlatahouba Ale prečo sa potom pohoršovať nad červenými ramenami? Fakt ich tam dal niekto preto, že zrovna toto za dobrý sposob odstránenia celulitídy nepovažuje. :-D

Lettecia
114 příspěvků 12.3.17 15:56

Co běhám cca 40-45 km týdně, je má celulitida minimální.

Karin
3948 příspěvků 14.3.17 11:59

@Giuli Tak takhle já spinning neznám. Já jsem chodila do dámského fitka, v sálku nás bylo asi deset a žádná nesmrděla.

Můžete běhat bahnem a můžete běhat lesem. Klidně volte bahno, ale pak netvrďte, že běh je hnusnej sport.

Giuli
2931 příspěvků 14.3.17 16:16
@Karin píše:
@Giuli
Můžete běhat bahnem a můžete běhat lesem. Klidně volte bahno, ale pak netvrďte, že běh je hnusnej sport.

Kde niečo také tvrdím?! Tvrdím, že mne to nevyhovuje a možno aj tým čo dali červené. Pre mňa za mňa jazdite aj 6 krát denne.

kajka285
23 příspěvků 17.3.17 17:25

Tak zjevne na celulitidu u každého působí něco jiného :D

kajka285
23 příspěvků 19.3.17 21:22

Nějak jsem v té diskuzi ale nedohledala jestli teda někdo něčím maže? Nějaký krém, gel atd. Třeba alespoň na prokrvení

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.17 07:29

@kajka285 Nedohledala, protože nic takového nefunguje ;)

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.17 12:06

Celulitida byla, je a bude. Někdo jí má víc, někdo méně. Žádné zázračné krémy a gely neexistují. Jak už bylo řečeno, pomáhá sport a zdravý životní styl. Za mě na zadek a zadní část stehen dřepy a zase dřepy.

weruberu
1257 příspěvků 20.3.17 15:40

Mně se velice osvědčilo nekoukat ve zkušebních kabinkách při umělém osvětlení do toho „zpětného“ zrcadla :-D :-D Jinak za mne-do určité míry pomáhají lymfatické (ruční) masáže, sauna + pohyb.

kajka285
23 příspěvků 20.3.17 21:03

Asi se teda přestanu prohlížet, to vypadá na dobrou radu. Holky a když tak cvičíte, jste některá z Brna, máte nějaké vyzkoušené fitko nebo spíš nějaký sálovky někde?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek