Celulitida - osvědčené tipy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
viki.majac
5 příspěvků 21.3.17 10:51

Je to možná už ohrané, ale mě pomáhá nejvíc cvičení a také genetika. Pokud si držím váhu, tak prostě celulitidu nemám, pokud mám nějaké kilčo navíc, celulitida se trošku objeví. Ale myslím, že lymfadrenáže s pomocí čajů celulitidu dokží trošku zmírnit.

Majka636
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.17 18:44

Taky bych s tím měla něco dělat, jak to tady čtu. Kamarádka byla na multipolární radiofrekvenci s detoxikační endomasáží v institutu vypadat lépe a nemohla si to vynachválit. Co si tady o těch zákrocích myslíte? Nebyla na něm některá z vás?

Klára Pav.
1 příspěvek 19.4.17 10:47
Klára

Pokud se jí nemůžeš zbavit, tak vyhledej odborníka, ten by ti měl poradit i nějaké cviky a měla by se ti zmírnit. Ale pokud ji máč geneticky, tak tě nechci strašit ale stroprocentně se jí už asi nezbavíš.

kajka285
23 příspěvků 19.4.17 23:35

Jojo, prokleta celulitida :/

Jolula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.17 20:11

Ahoj, já bych se spíš chtěla zeptat jestli se tu některá z vás nezkoušela zbavit celulitidy pomocí nějakého zákroku a jestli tady ty zákroky mají vůbec nějaký efekt? Docela o tom přemýšlím, ale nerada bych vyhodila peníze, tak bych ráda něco osvědčeného.

LauraIsova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.17 19:21

@Jolula Zkuste se podívat na nabídku amaryllis centra, kamarádka sem dochází na ošetření strií a pomáhá jí to, tak se zkuste podívat, jaké ošetření praktikují na celulitidu :)

Jolula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.17 20:30

@LauraIsova Děkuju za tip, už jsem objednaná a za 14 dní jdu na první ošetření

LauraIsova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.17 22:11

@Jolula a na jaké ošetření jdete?

Jolula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.17 11:59

@LauraIsova Byla jsem Mikrojehličkové mezoterapii :)Ze začátku to bylo docela nepříjemné, ale dalo se o vydržet, tak uvidíme jaký bude stav tak po třetím ošetření.

Kateřina0017
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.18 23:18

@Jolula taky jsem se objednala, ale jdu prvně na konzultaci, tak uvidím jaky ošetření mi doporučí

JarkaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.18 23:15

Mně výrazně pomohla injekční lipolýza.. měla jsem nejvýraznější ďolíčky na bovích a vnitřních stehnech takže klasické zábaly by u mě byly bez efektu

Silvous06
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.18 16:57

Myslíte, že je reálné se ještě zbavit do léta celulitidy? :/ koza jsem se jak dlouho patlala krémama a vůbec mi to nepomohlo :( jsem z toho hrozně zklamaná

Bossygirl
619 příspěvků 24.3.18 14:29

@Silvous06 Neboj, Silvousi, jen sem ten odkaz prskni. My už se nemůžeme dočkat.

JarkaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.4.18 17:27

A tak já vám ho sem klidně dám, proč se nepochlubit s něčím, kde jsem spokojená. Hned se zatím něco úplně zbytečně hledá. Dneska není nic jednoduchého najít kvalitní ošetření za rozumnou cenu a už vůbec né v Praze, ale to zná zase jenom ten, kdo se o sebe trošku stará. Já bych nedala dopustit na služby tohoto centra www.amarylliscentrum.cz

Matmys
2422 příspěvků 9.4.18 14:22
@viki.majac píše:
Je to možná už ohrané, ale mě pomáhá nejvíc cvičení a také genetika. Pokud si držím váhu, tak prostě celulitidu nemám, pokud mám nějaké kilčo navíc, celulitida se trošku objeví. Ale myslím, že lymfadrenáže s pomocí čajů celulitidu dokží trošku zmírnit.

prosím vás, nemohla byste mi té genetiky trošku poslat? tak max 20 dkg
klidně e-mailem, dám adresu do SZ

GabrielaKucik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.18 14:06

@Matmys Táková hloupost.. já mám 55 kilo, které mám od svých dvaceti let a celulitidu mám i tak.. co se týče genetiky, tak moje máti nemá ani ďolíček, takže tou to asi taky nebude, prostě někdo ji má a někdo ne, kdo chce, tak s tím něco dělá a koho to netankuje, tak ať s ní žije

Silvous06
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.4.18 21:45

@GabrielaKucik přesně.. já patřím mezi ty, co zkouší a něco s tím dělají, protože ač mám postavu pěknou, tak ta celulitida není nic moc

lucasice
3 příspěvky 11.5.19 08:37

Holky, moje sestra měla vždy dost nadváhu a velkou celulitidu. Nechala si udělat u Dr vyšetření a zjistili, že je dost zavodněná. Takže totální odvodnění a detoxikace organismu a pak se jí celulitida krásně stratila a kila šla dolů.

andyskr
10 příspěvků 4.7.19 11:34

Já bych se 100% vyhnula operaci. Nebo bych to brala až jako poslední možnost. Existuje hodně způsobů jak to zkusim tzv. po „domácku“ Mrkněte třeba na tenhle článek https://tajemstvizdravi.cz/…na-stehnech/ kde jsou vypsané ty nejzákladnější postupy. Takže rozhodně nejdřív vyzkoušet tohle.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek