Červená ramínka

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 18 Další »
Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.9.16 16:36
@profesorka píše:
Bosorkáňa: tak děkuji, už jich mám 10

Tak aby ste ma náhodou v počte červených nepredbehla, tak som Vám dala zelené. :-D

profesorka
114 příspěvků 16.9.16 14:54
chcete červené?

Giulietta: mám Vám teda přihodit červené?

Atlacoya
2744 příspěvků 27.9.16 13:54

Výborně, červená ramínka byla zrušena.

Volejte sláva a 3 dny se radujte. Ku oslavě přidávám obrázek květiny, která jest zároveň ohňostrojem. Jupijajej.

MP Vladenka
1307 příspěvků 28.9.16 01:58

Hm, já teda zrušení nevítám, přišlo mi to jako rozumná záležitost

amyss
102 příspěvků 28.9.16 10:57

@MP Vladenka Souhlasím. Když zrušili červená, mohli rovnou zrušit i zelená. Jedno bez druhého nedává smysl. Jak se teď budou orientovat lidi v diskuzích typu CJMDNS? Tam ten jednoduchý feedback v podobě poměru zelených a červených byl k nezaplacení.
Stejně tak u galerie. Pod každým outfitem je vždycky mnohem méně kometářů, než kolik je udělených ramínek. Ne každému se chce vypisovat, proč dali zelené nebo červené, nebo se dohadovat s lidmi, kteří požadují jen pozitivní ohlas. Taky bylo mnohem jednodušší hodnotit outfity pomocí hodnocení dřívějších komentářů. Je zbytečné vypisovat „Mám stejný názor jako XY.“ nebo „Mám opačný názor než XY.“
Dokonce i Facebook už nemá jenom lajky, ale tady se to zvrtlo v nucenou tleskárnu.

MP Vladenka
1307 příspěvků 28.9.16 16:24

@amyss plně s vámi souhlasím. Navíc komentáře poslední dobou spíš připomíná diskuzní fórum Ústavu pro jazyk český.
Ramínka vyjadřovala zároveň prosté „souhlasím“ a „nesouhlasím“. S tou tleskárnou jste uhodila hřebík na hlavičku.

AnoNe
884 příspěvků 28.9.16 17:43

Mhm, takže červená ramínka se zakázala, protože v dnešní době všichni musí být jedině pozitivní, negativní věci se musí zakázat, zcenzurovat a potrestat (viz uzamčené vlákno „Dotazy, nápady a připomínky pro admina“) a navíc jsme se (od Ady) dozvěděli, že jsme tupí polointeligenti. Já se sem každopádně nevracím, dokud nebudou červená ramínka opět funkční.

benyka
7871 příspěvků 28.9.16 19:08

@AnoNe Technická poznámka: Jak to zjistíte?

vias
532 příspěvků 28.9.16 22:21

Kopíruji (vlastní příspěvek) z Pekelných celebrit, když je na to zde vlastní vlákno:
Já Peklo také opouštím po zrušení červených ramínek (po měsíci sem mrknu a odhlásím se nadobro, bez těch červených), byla stejně důležitá jako ta zelená. Když třeba někdo v galerii dostal 60 červených a 20 zelených, tak to určitě nepotěšilo, ale celkem dobře to reflektovalo, jak působí v tom konkrétním oblečení na okolí, bez mlžení a lichocení kamarádek a příbuzných. Ten, kdo si z názorů jiných nikdy nic nedělal, zase zjistil, že jeho vkus se jiný než většina. Byla to zkrátka hodnotná informace. Takhle dostane 20 zelených a co se dozví? Je to moc, nebo málo? Kolik lidí to vlastně vidělo? A kolika lidem z toho se outfit nelíbil, takže nehodnotili? Jednomu, nebo šedesáti? Podobně v diskuzích, kde většinu asi zajímalo i to, kolik lidí se ztotožňuje s jeho názorem, který názor je nepřijatelný apod.
Pochopitelně tady asi byli takoví, kteří třeba dávali někomu červená ramínka paušálně, kvůli osobní antipatii (dá-li se to tak říct u virtuálního prostředí), nebo si „léčili mindráky“ apod. Tohle ale určitě není většinový vzorek, takže nevidím důvod měnit celý, jinak funkční systém.
Prosím dejte mi zelené JENOM vy, kdo si chcete dát taky měsíční (popř. celkovou) pauzu kvůli červeným ramínkům. Ať vidím, kolik lidí se ztotožňuje s mým názorem:)

MP Vladenka
1307 příspěvků 28.9.16 23:57

@vias tohle jakože „paušální“ ramínkování a „antipatie“ (a podobné) mi přijde směšné.
Takových lidí je promile, to věčné vztahování mi přijde víc než směšné - spíš k pláči. Tak se to někomu nelíbí. A co? Zhroutil se svět? Musíme obviňovat z toho, že ramínkuje robot nebo prostě nás někdo chce urazit? (Už jenom to, že někoho může urazit odlišný názor znamená, že má mindrák a bere si to osobně).
Je to hlavu postavené, ze sarkastického módního pekla věčně pozitivním tleskačským serverem ála bulvár nebo mimibizár. Ach jo.

VandaRybna
3713 příspěvků 29.9.16 08:02

Je paradoxní, že tato diskuse o červených ramínkách byla založena v březnu roku 2013. Po celé tyto více než tři roky adminy evidentně nenapadlo červená ramínka zrušit. A voilá, nastalo září 2016, tři měsíce po invazi barbarů, a najednou to jde. Bez vysvětlení, bez diskuse, direktivně, totalitně, milí diskutéři polibte si šos.
Následné drmolení o inteligenci a úrovni diskutujících považuju za naprostý komunikační fail. Budoucnost MP patrně patří osazenstvu na úrovni Pekelné kavárničky. Lidem pasivně agresivním, kteří v záplavě smajlíků plácají naprosté nesmysly, nebaví je číst a hlavně - a to prosím hlavně - je móda vůbec nezajímá.

Well done.

Gorilka
1206 příspěvků 29.9.16 08:24

Jak dávat červená ramínka:

• najeďte myší na zelené ramínko
  • klikněte na pravé tlačítko myši
  • vyberte volbu „Kopírovat adresu odkazu“
  • vytvořte nový list/tab
  • vložte adresu pomocí ctrl+V
  • změňte v adrese rating=1 na rating=0 a potvrďte

Ano, není to u příspěvku vidět (v celkovém hodnocení ano), pouze to poukazuje na amatérismus Mafry.

VandaRybna
3713 příspěvků 29.9.16 08:33
@Gorilka píše:
Jak dávat červená ramínka:
  • najeďte myší na zelené ramínko
  • klikněte na pravé tlačítko myši
  • vyberte volbu „Kopírovat adresu odkazu“
  • vytvořte nový list/tab - jak?
  • vložte adresu pomocí ctrl+V
  • změňte v adrese rating=1 na rating=0 a potvrďte
Ano, není to u příspěvku vidět (v celkovém hodnocení ano), pouze to poukazuje na amatérismus Mafry.
Liesel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.16 08:53

Pro Adu: zablokovanim diskuze pro admina jenom dokazujete, ze nejste schopni akceptovat nazor druhych.
Ano penize jsou mocne… pro koho tedy tento web je, kdyz ne pro zdejsi pravidelne diskutujici a navstevujici?
Zrusenim moznosti rychle reagovat, prestava byt modni peklo peklem a stava se z neho jen peklo…

BarcaAri
630 příspěvků 29.9.16 09:58

Vratim se z dovolene a co nevidim…
PEKLO se stalo jenom peklem.
Cervena me „bavila“ a hlavne o necem vypovidala. Ted to je jen bezne zelene (slunickove) forum. Mnoho diskuzi ted ztratilo smysl. A pokud si admini mysli, ze tim zvednou pocte prispevku… no to je opravdu velmi naivni.

Adino korunovani diskuze aroganci a opovrhovanim to byla opravdu perla. Ale takova ona byla vzdy i ve svem starem pusobeni na forech. A zamknuti diskuze ve stylu - nerikate co chceme tak vas utneme, to je opravdu vrchol.

Pridam li dlouhodobe ignorovani pripominek, rad, pozadavku a upadajici kvalita clanku… peklo slo uz dlouho diky majitelum a adminum do haje. No tak ted v nem muze byt kompletne.

kerrankin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.16 10:25

@Gorilka Máte ode mě červené ;-)

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.16 10:51

Pro všechny rebely, kteří mi posílají svoje kontakty do SZ:

Za všechno děkuji, všechno čtu, všechno vnímám, všechno registruji (nebo se o to aspoň snažím…) Zatím nemám čas odpovědět na všechny zprávy, musela bych si na to najmout extra sekretářku, takže odpovídám hromadně touto formou. Časem se snad dostanu k individuálním odpovědím, stay tuned :)

VandaRybna
3713 příspěvků 29.9.16 10:59

Jo mimochodem, ten mobilní web mi stále padá, no.

yako
3225 příspěvků 29.9.16 12:51

Mám nápad - co takhle když nejdou červená ramínka lupat anonymně, tak místo nich je psát do příspěvku - si to představte - nějaká blbost a pod tím padesát příspěvku : „červený ramínko“, to by se admini umazali :).

Ada Pekelná
973 příspěvků 29.9.16 12:51
@Liesel píše:
Pro Adu: zablokovanim diskuze pro admina jenom dokazujete, ze nejste schopni akceptovat nazor druhych.

Diskuzi jsem nezamkla já. Nemám na to už ani práva.
Jinak prosím držte diskuzi o červených ramínkách na jednom místě, třeba tady, a nenoste ji všude po Pekle… Možná máte pocit, že je to obrovský problém, proti kterému je potřeba protestovat všemi silami, ale je tu hodně čtenářů, kteří to tak nevidí, nebo je to prostě nezajímá. Než se rozzlobíte, tak si připomeňte, kolikrát jste se třeba v komentářích obuli do někoho, kdo řešil něco, co bylo podle vás zbytečné nebo hloupé.

Ada Pekelná
973 příspěvků 29.9.16 12:55
@yako píše:
Mám nápad - co takhle když nejdou červená ramínka lupat anonymně, tak místo nich je psát do příspěvku - si to představte - nějaká blbost a pod tím padesát příspěvku : „červený ramínko“, to by se admini umazali :).

To klidně můžete, ale spamovat diskuze kvůli tomu, že se jejich provozovatel na základě vlastního názoru rozhodl odstranit nějaký prvek, mi přijde dětinské.

yako
3225 příspěvků 29.9.16 13:02

@Ada Pekelná nějak jste si neráčila všimnout, že jste tu v klubu dospělých a lehce přinasralých žen. Není zase až tak nemožné, že je naserete úplně. Jako třeba teď mě. A to jsem vás vždycky hájila, protože když lezu někomu na web a dělám mu tím hejla, tak mi přijde pitomý se mu vysmívat. Ale na druhou stranu, vysmívat se vlastním hejlům, je ještě pitomější. Ode mě máte červený ramínko za aroganci. No nic. Konec prokrastinace, jde se makat.

A666
419 příspěvků 29.9.16 13:05
@Ada Pekelná píše:
Diskuzi jsem nezamkla já. Nemám na to už ani práva.
Jinak prosím držte diskuzi o červených ramínkách na jednom místě, třeba tady, a nenoste ji všude po Pekle… Možná máte pocit, že je to obrovský problém, proti kterému je potřeba protestovat všemi silami, ale je tu hodně čtenářů, kteří to tak nevidí, nebo je to prostě nezajímá. Než se rozzlobíte, tak si připomeňte, kolikrát jste se třeba v komentářích obuli do někoho, kdo řešil něco, co bylo podle vás zbytečné nebo hloupé.

Ado, já vím, že máte pocit, že většina uživatelů je ok a že se vlastně zas tak nic neděje. Ale věřte tomu, ž e když vám doejdou skalní přispěvatelé, kteří vnášejí do diskuzí určitou úroveň a jsou vidět (protože jsou zapamatovatelní), tak to prostě ten web a dikuzi jako takovou postihne a to ne moc kladně. Věřte tomu, zažila jsem to a to forum, kde jsem to zažila, se během cca roku změnilo z velmi živého na téměř mrtvé, kde už se opravdu minimálně diskutuje něco zajímavého (a ano, i tama dmin tvrdil, ať si jdou, ž e to to forum přeci stejně nepostihne). A začíná to být vidět i tady, témata obvykle živá jsou najednou absolutně mrtvá.

Dle mých zkušeností (dělala jsem na jiném foru mdoerátorku) i dle toho, co jsem si zde přečetla většině ublížených uživatelek nejde jen o červená ramínka, ale spíše o to, jakým způsobem je s nimi komunikováno. A když jim tato diskuze přestane uživatelsky vyhovovat a budou vědět, že s tím nic nemohou udělat, že je nikdo nevyslyší, tak se sem nevrátí. A když tu nebudou zajímavé diskuze, těžko nalákáte nové uživatele a časem tu chcípne pes. Možná se to neprojeví rovnou, ale v průběhu doby prostě ano. Nebýt řešení červených ramínek a bojkotu některých uživatelek tak by mě tu teda dneska nic moc nezaujalo ;)

Jinak mě osobně přišla ta červená i zelená ramínka fajn - nemuselo se vypisovat xy stránek jen příspěvky typu souhlasím/nesouhlasím, což bylo fajn.

P:S. To, že se dikuze rozšiřuje všude po pekle je nejspíše tím, že admini zamkli tu hlavní diskuzi, která byla pro řešení určená. A taky to ukazuje na to, že to prostě zasáhlo víc uživatelek než jen jednu grupu („tvrdé jádro“)…

Garfie
4456 příspěvků 29.9.16 13:10

@Ada Pekelná Mně jsou červená (koncekonců i zelená) ramínka dost jedno. Přijdou mi jen jako zajímavé oživení diskuzí a velmi typické právě pro Peklo. Proto bych čekala, že jejich zrušení-jako nedílnou součást Pekla-admini nějak oficiálně oznámí a vysvětlí důvody. Je jejich svaté právo to neudělat, ale pak se dá očekávat podrážděná reakce.
Faktem je, že ramínka velmi usnadňují komunikaci v disuzích typu „koupit/nekoupit“ „líbí/nelíbí“ a podobně. Nechápu je naopak právě v bazaru, kde jako na jediném místě zůstala.
To, že admin založí diskuzi ke komunikaci a pak ji uzavře, když diskutující kritizují jeho postupy je asi to, co mě osobně naštvalo nejvíc.
Vím, že s tím nic nenaděláte a zjevně ani nechcete, ale jste alespoň nějaký spojník směrem k provozovatelům webu.

A666
419 příspěvků 29.9.16 13:13
@Garfie píše:
@Ada Pekelná Mně jsou červená (koncekonců i zelená) ramínka dost jedno. Přijdou mi jen jako zajímavé oživení diskuzí a velmi typické právě pro Peklo. Proto bych čekala, že jejich zrušení-jako nedílnou součást Pekla-admini nějak oficiálně oznámí a vysvětlí důvody. Je jejich svaté právo to neudělat, ale pak se dá očekávat podrážděná reakce.
Faktem je, že ramínka velmi usnadňují komunikaci v disuzích typu „koupit/nekoupit“ „líbí/nelíbí“ a podobně. Nechápu je naopak právě v bazaru, kde jako na jediném místě zůstala.
To, že admin založí diskuzi ke komunikaci a pak ji uzavře, když diskutující kritizují jeho postupy je asi to, co mě osobně naštvalo nejvíc.
Vím, že s tím nic nenaděláte a zjevně ani nechcete, ale jste alespoň nějaký spojník směrem k provozovatelům webu.

Hlavně ta diskuze dost eskalovala poté, co se začaly objevovat některé výroky Ady. Ze začátku se tam většina uživatelek snažila slušně vysvětlit, proč si myslí, že to nebude fungovat… Kdyby admin trochu normálně komunikoval a dal jim alespoň najevo, že o jejich názoru přemýšlí, tak by se to prostě tolik nevyeskalovalo… Ano, je to na začátku náročné ale ve výsledku to vede k pozitivnějším koncům…

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 18 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek