Červená ramínka

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 18 Další »
Ada Pekelná
973 příspěvků 29.9.16 13:17
@A666 píše:
Dle mých zkušeností (dělala jsem na jiném foru mdoerátorku) i dle toho, co jsem si zde přečetla většině ublížených uživatelek nejde jen o červená ramínka, ale spíše o to, jakým způsobem je s nimi komunikováno.

To bychom já i admini museli být ublížení pořád, protože s námi je komunikováno daleko hůř. Slušné konstruktivní připomínky se ztrácejí v záplavě uštěpačných, sarkastických, nebo rovnou sprostých poznámek. Stačí se podívat do historie diskuze s dotazy pro admina.

Ada Pekelná
973 příspěvků 29.9.16 13:21
@A666 píše:
Hlavně ta diskuze dost eskalovala poté, co se začaly objevovat některé výroky Ady. Ze začátku se tam většina uživatelek snažila slušně vysvětlit, proč si myslí, že to nebude fungovat…

Tak to teda nebyla většina, promiň. Pár lidí to řeklo slušně, ale jinak to byl většinou křik a rádobyvtipné poznámky.

A jestli narážíš na moji poznámku o webu pro inteligentní lidi, tak si ji schválně zkus přečíst znovu. Nenapsala jsem nic o tom, že bych stávající čtenáře považovala za idioty, ale všichni si to okamžitě vztáhli na sebe. Proč? Zřejmě protože někteří v mých výrocích automaticky hledají útoky na svoji osobu a svá práva. Co s tím můžu dělat? Asi tak nic.

euridike
1339 příspěvků 29.9.16 13:28
@Ada Pekelná píše:
To bychom já i admini museli být ublížení pořád, protože s námi je komunikováno daleko hůř. Slušné konstruktivní připomínky se ztrácejí v záplavě uštěpačných, sarkastických, nebo rovnou sprostých poznámek. Stačí se podívat do historie diskuze s dotazy pro admina.

Jestli tomu tak neni proto, ze kdyz tu uzivatele adminy o neco zadaji, nedostane se jim odpovedi treba nekolik tydnu, bez ohledu na to, ze se na stejnou vec pta treba dvacet lidi… pak prijde vetsinou standardni odpoved admina - poslete printscreen, jaky pouzivate prohlizec… a opet ticho po pesine. To pak ten sarkasmus nikomu nezazlivam.

BarcaAri
630 příspěvků 29.9.16 13:36
@euridike píše:
Jestli tomu tak neni proto, ze kdyz tu uzivatele adminy o neco zadaji, nedostane se jim odpovedi treba nekolik tydnu, bez ohledu na to, ze se na stejnou vec pta treba dvacet lidi… pak prijde vetsinou standardni odpoved admina - poslete printscreen, jaky pouzivate prohlizec… a opet ticho po pesine. To pak ten sarkasmus nikomu nezazlivam.

Presne.
Admin dokola ignoruje slusne zadosti o napravu. V lepsim pripade zada nesmyslne a stale se opakujici detaily a printscreeny. Nadale se stejne nic nedeje, to se pak nemuze divit ze si z nej uz vsichni delaji jenom prdel.

A666
419 příspěvků 29.9.16 13:41

@Ada Pekelná
Mě třeba přišla vtipná snaha o odlehčení Váš první komentář na to téma (že Vám nebudou dávat červené jen proto, že existujete). Ale to druhé mě osobně vážně přišlo minimálně lehce ublížené. Já prostě ze začátku viděla snahu o vysvětlení, proč jim ta absence červených vadí - ano, některé uživatelky jsou víc od rány, ale psaly to tak, jak se běžně vyjadřují. Hysterie vypukla prostě až poté, co byl přilíván oheň do ohně (a nezlobte se na mě, ale většina lidí tuší, co asi způsobí, když do diskuze zjitřené emoceni napíše něco o inteligentních diskutujících). V téhle situaci jsem taky několikrát byla a jediné, co mi kdy pomohlo bylo logické a racionální vysvětlování a snaha donutit je podívat se na to mýma očima.
Mě přijde, že stejně jako tvrdíte, že byly vztahovačné ony tak jste vztahovační Vy s adminy.
Já vím, že ta komunikace z pozice admina/moderátora je těžká. Ale narovinu - admini to mají jako svou práci a měli by být slušní a komunikativní tak nějak z profesionálního hlediska. Komunikace dělá opravdu strašně moc. A pokud admini v minulosti nekomunikovali dostatečně, pak prostě při každé další příležitosti je konflikt eskalovanější a eskalovanější. Tak to je :(
jasně, příjmy jdou z reklamy, ale reklama je tím větší, čím větší je návštěvnost stránky a návštěvnost zvyšuje dobrý obsah. Jasně, i po zhoršení obsahu se nějakou dobu jede tak nějak setrvačně (díky tomu, že je tam ten dřívější obsah), ale jednou to zhoršení prostě přijde, protože když sem naláká uživatele mrtvá diskuze, tak si ji ejdnorázově přečte a pak zmizí hledat dál…

DRW
2039 příspěvků 29.9.16 13:54
@Ada Pekelná píše:
To klidně můžete, ale spamovat diskuze kvůli tomu, že se jejich provozovatel na základě vlastního názoru rozhodl odstranit nějaký prvek, mi přijde dětinské.

Mam pocit, ze peklo zacina pozirat sve vlastni deti. Misto toho, aby admini pekla nenechavali rozjet out of topic diskuze, odstranovali opravdove chyby webu (jako profik, muzu rict, ze jich tady mate spoustu). Pracovat na kvalite prispevku (ano nektere jsou na masli a navrat do skolnich lavic, minimalne na hodiny cestiny). Misto toho admini vyradi z diskuze nektere prispevatelky jen diky urazene jesitnosti jinych uzivatel, ktere si sice nejsou tak ironicke, ale dokazi urazet take, ale v momente, kdyz se jim slapne na kuri oko, zaluji adminum o sto sest. Misto toho, aby admini hned v zacatku stopli topic, ktery se uvede znacne utocnym stylem, tak mu dovoli zit skoro 50 stran o nicem. Abych nebyla jen kritikem prace spravcu stranek MP, tak jeden konstruktivni navrh, vratte cervena raminka a pridejte raminko neutralni. A zacnete delat znovu peklo peklem. Protoze prave ted je ulozistem odkazu na blog kazdeho, kdo si ho zalozi. Prezentovanim outfitu, ktere me na ulici nechavaji chladnym a vytvareni pseudovkusu dle zdejsich uzivatelek a casto temito uzivatelkami prezentovana netolerance k nazorum ostatnich ci stezovani si na ironii, cervena raminka, ktera opravdu chybi. Mnohdy je treba se zeptat, zda vyhovet nejake skupine neprinese vice negativniho nez pozitivniho. Toto je neprofesionalni a detinske.

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.16 14:05
Funguje to! :D (promiňte červené)
@Gorilka píše:
Jak dávat červená ramínka:
  • najeďte myší na zelené ramínko
  • klikněte na pravé tlačítko myši
  • vyberte volbu „Kopírovat adresu odkazu“
  • vytvořte nový list/tab
  • vložte adresu pomocí ctrl+V
  • změňte v adrese rating=1 na rating=0 a potvrďte
Ano, není to u příspěvku vidět (v celkovém hodnocení ano), pouze to poukazuje na amatérismus Mafry.
Tak_i_Tak
262 příspěvků 29.9.16 14:08

@Ada Pekelná Mně se zdál váš příspěvek k zmizení červených ramen jako nevýznamný. Ale teď koukám, že i když se vám trpělivě snaží diskutující @A666 něco vysvětlit, a vyká vám, tak vy jí pak tykáte? To je nějaký error?

A666
419 příspěvků 29.9.16 14:12
@Tak_i_Tak píše:
@Ada Pekelná Mně se zdál váš příspěvek k zmizení červených ramen jako nevýznamný. Ale teď koukám, že i když se vám trpělivě snaží diskutující @A666 něco vysvětlit, a vyká vám, tak vy jí pak tykáte? To je nějaký error?

Za sebe můžu napsat, že já tykání neřeším - na internetových diskuzích se tyká tak nějak automaticky. Jen Adu stále vidím jako bývalou majitelku pekla a tak mi tykání prostě nejde přes klávesnici :) To, že mi tyká mi nijak nevadí.

Gorilka
1206 příspěvků 29.9.16 14:18

Jen houšť a více červených ramínek.

baltik
1706 příspěvků 29.9.16 14:30

Ja teda opravdu stále nechapu proc. Reklama se snad prodava podle poctu uzivatelu, ne poctu prispevku. A pokud se diskuse nekdy zvhla tak kvůli slovnim vyjadrenim, ne kvůli poctu raminek. A cervena raminka resili většinou jen novacci (ve stylu proc mi je někdo dava za dotaz)

Ada Pekelná
973 příspěvků 29.9.16 15:30
@euridike píše:

Ne všechno je ihned řešitelné, ne vždy je admin hned po ruce, ne vždy si admin dotazu hned všimne, některé věci jsou neřešitelné úplně nebo řešení vzdorují (typicky různé zasuté chyby ve skriptech), některé věci musejí projít řetězem více lidí nebo počkat ve frontě…
Některé uživatelky se rozčilují hned, když jim není vyhověno během několika hodin, a není s nimi rozumná domluva, protože na všechno reagují sarkasmem.

@DRW píše:
Misto toho, aby admini hned v zacatku stopli topic, ktery se uvede znacne utocnym stylem, tak mu dovoli zit skoro 50 stran o nicem.

A když se někde něco promaže, tak tam začnou naskakovat uštěpačné poznámky o cenzuře, o tom, jak nechceme slyšet PRAVDU a kdesi cosi.

Kdyby to bylo jenom na mně, tak bych veškeré komunitní prvky zrušila úplně a udělala z MP zase obyčejný blog. Ale naštěstí už není moje, takže to nemusím řešit.

kerrankin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.16 16:55

@Admin Módnípeklo.cz Ale vázne to tady…

Oldyn
6209 příspěvků 29.9.16 16:58

@kerrankin
Ale zase ten klid…

DRW
2039 příspěvků 29.9.16 17:06
@Ada Pekelná píše:
Kdyby to bylo jenom na mně, tak bych veškeré komunitní prvky zrušila úplně a udělala z MP zase obyčejný blog. Ale naštěstí už není moje, takže to nemusím řešit.

Predpokladam, ze nejste jen obycejna uzivatelka a prave proto byste mohla mit vyznamny hlas ke vzhledu a obsahu MP. Pokud jste se, ale prodejem vzdala i tohoto, tak my uzivatele se tady muzeme rozcilovat, jak chceme. A pak se vas take tyka arogance adminu, jejich nevule k reseni chyb, spatne funkcionalite, banovani uzivatelu etc. 2 roky zpatky to tady bylo zajimavejsi, diskuze, outfity, komentare. Ted to sklouzava k beznemu juchacimu a hejtovacimu blogu. Coz je skoda. Nechcete zalozit novy a zajimavy blog?

meky.v
105 příspěvků 29.9.16 17:07

Vlezla jsem sem po více než 24 hodinách, abych zjistila, že jste blokádu natáhli na 7 dní… :) takže zase mizím, čau :D

Bongani
180 příspěvků 3 inzeráty 29.9.16 17:08

Tak jsem tu pár dní nebyla a najednou koukám, že se tu dějí takové velké změny. Červená ramínka zmizela, dokonce i v galerii, kde mi přišla asi tak nejdůležitější, ale pak jsem se podívala do bazaru, a tam zůstala. Netuší někdo, proč zrovna v bazaru, kde podle mě mají asi tak nejmenší smysl? Každý kupující se přece umí rozhodnout sám, jestli se mu daná věc líbí a chce si ji koupit, k tomu nepotřebuje žádná ramínka.

NočníMotýl
245 příspěvků 29.9.16 17:14

@Bongani Vzhledem k tomu, že místní bazar=bizár, tak by to docela odpovídalo.

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.16 17:53

@Ada Pekelná
Jenže admin málokdy reaguje aspoň ten den, obvykle později. To se pak nediv, že zbývá spousta prostoru pro sarkasmus, výsměch a uštěpačné poznámky, když hromada lidí nahlásí spammera a admin se uráčí až za tři dny, zatímco nějaký spambot tu vesele zasírá diskuse. Nebo když tázající musí zopakovat svou otázku několikrát, než se mu dostane odpovědi.

@Admin Módnípeklo.cz
Blbnou mi citace, u delších se zobrazí jen část textu. Napsala bych to do příslušného vlákna, ale máte pořád zabedněno.

Chrome
(chtěla jsem reagovat na první část příspěvku)

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.16 18:28
Otevřete si nový panel/kartu/list/záložku, v prohlížečích to má různé názvy, do adresního řádku vložíte zkopírovanou url, změníte hodnotu na 0, enter.
@VandaRybna píše:
vytvořte nový list/tab - jak?
GorgonaM
706 příspěvků 29.9.16 19:14
@Ada Pekelná píše:
Diskuzi jsem nezamkla já. Nemám na to už ani práva.
Jinak prosím držte diskuzi o červených ramínkách na jednom místě, třeba tady, a nenoste ji všude po Pekle… Možná máte pocit, že je to obrovský problém, proti kterému je potřeba protestovat všemi silami, ale je tu hodně čtenářů, kteří to tak nevidí, nebo je to prostě nezajímá. Než se rozzlobíte, tak si připomeňte, kolikrát jste se třeba v komentářích obuli do někoho, kdo řešil něco, co bylo podle vás zbytečné nebo hloupé.

Proč tedy nebylo vyvěšeno hlasování na hlavní straně, zda zrušit či ne? Když dokola přesvědčujete lidi, že většina ostatních chce Peklo bez ramínek? Hlasování je technicky jednoduché a měli byste pádný argument, ne jen plácání do větru.

Dále by mě zajímalo, proč se změna nedotkla jen příspěvků nových, ale znehodnotila i staré.
Můžete to obhajovat do aleluja, ale udělat takhle velkou změnu, navíc i zpětně, bez jakéhokoli alespoň upozornění uživatelů je projev arogance a pohrdání uživatelskou základnou jako prase.

Já osobně jsem to nepobrala. Pleskání ramen podle (ne)sympatií by z velké části vyřešil rozbalovací seznam, kdo to rameno dal, jako to funguje třeba na idnes. Když mám nějaký názor, který vyjadřuju ramínkem, tak se za něj nestydím. Věřím tomu, že brzy by to nazdařbůh pleskali už jen notoričtí trolli, přičemž výjimečnost tohohle fóra by zůstala.

Mě to takto bohužel taky nebaví. Fakt nebaví. To můžu jít na kterýkoli jiný babský web :nevim:.

Dalmitka
1728 příspěvků 29.9.16 19:25

Po pauze sa tu včera pozriem - a srdečne ďakujem - neviem komu - za zrušenie červených ramienok! Vyriešil môj veľký problém - ako sa zbaviť závislosti na MP - teraz som vyliečená, hurá! Vôbec ma to tu už nebaví, je to teraz ako 5× vylúhovaný harmančekový čaj. To akého génia toto mohlo napadnúť? Len zelené ramienka nevypovedajú o ničom,; zbohom život a príťažlivosť starého pekla…

Luisiane
16 příspěvků 29.9.16 19:54

Já bych se vám všem strašně chtěla omluvit :D Já totiž nosím smůlu: vždycky několik měsíců chodím na nějaké (velmi živé) diskuzní fórum jen jako pozorovatel, načež se po těch několika měsících rozhodnu se zaregistrovat. No a nejpozději do půl roku od mé registrace fórum odumře nebo je úplně smazané. MP se tímto stalo již v pořadí pátým či šestým diskuzním fórem, které jsem svou registrací přivedla ke smutnému konci. Takže pardon. :D

Mimochodem, před 14 dny jsem se po dlouhých letech odolávání zaregistrovala na Facebook. Takže až Facebook padne, víte, kdo za to může :D

žluťásek
2432 příspěvků 29.9.16 20:39

@Luisiane Jé, zkuste se zaregistrovat na Mimibazar, jestli to vyjde :D

cerruti
590 příspěvků 29.9.16 22:00
@žluťásek píše:
@Luisiane Jé, zkuste se zaregistrovat na Mimibazar, jestli to vyjde :D

Ten už nepotrebuje rušiť. Vy ste ho po Vašom otehotnení presťahovala na MP. Ako otočiť dieťa ste už poradila. Po Vašom porode budete na MP radiť ako čo najbezbolestnejšie porodiť.

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 18 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek