Červená ramínka

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 10:10

Hodně lidí se zde odkopalo, s těmi sudokopytníky to bylo silný kafe. Zejména v souvislosti s již napsaným.
Opět se potvrzuje, že co posíláte ven, to se vám vrací a ne, není mi vás vy sprosťáci vůbec líto!
Ani snad nechci vědět, co budete dělat, až budete mít skutečné problémy.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 10:12

@vlm No, jestli nadávání lidem do krav nazýváte vyčníváním, tak to asi radši zůstanu nudná v davu.

vlm
4825 příspěvků 30.9.16 10:14

@Pinot Noir nemyslím, že jsem někomu nadávala, no pravda smála jsem se tomu, to je pravda…

CZPanda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 10:17

@Eden_Prime Jste tu dost dlouho na to, abyste věděla, že nic, co zmiňujete nemá vliv na vrtochy Ady a složité myšlenkové pochody admina. Jakože: Když budeme hodní, ramínka se vrátí. Pšt!!!

Edit:Fakt to maže vykřičníky.

idajda
609 příspěvků 30.9.16 10:21

@CZPanda
a vy jste tu tak krátce, že jste si ještě nevšimla, že vrtochy Ady a vrtochy vlastníka webu jsou dvě rozdílné věci?

Eden_Prime
3472 příspěvků 30.9.16 10:22

@Brunhilde tak mne nekteri lidi, co to tu nejspis zabalili, urcite chybet budou a uprimne doufam, ze se vrati. Opravdu hodne lidi ma tendenci reagovat prudce nebo si vynucovat sva „prava“ i dost vulgarne a agresivne, je to v podstate norma. Setkavam se s tim casto irl a vetsinou se nejedna o hrozne lidi.

Myslim, ze kdyz se vykasleme na trolling, par dni pockame a pak zkusime slusne spolecne kontaktovat admina, je jeste sance dobrat se alespon k tomu vysvetleni, kdyz uz nic. Nehazela bych flintu do zita dokud se k tomu admin jasne nevyjadril.

Eden_Prime
3472 příspěvků 30.9.16 10:25

@CZPanda ci jste inkarnace? :)

Garfie
4456 příspěvků 30.9.16 10:27
@Eden_Prime píše: par dni pockame a pak zkusime slusne spolecne kontaktovat admina, je jeste sance dobrat se alespon k tomu vysvetleni, kdyz uz nic. Nehazela bych flintu do zita dokud se k tomu admin jasne nevyjadril.

Ano, tohle se mi líbí a přijde mi jako reálné.

euridike
1339 příspěvků 30.9.16 10:29

@Eden_Prime

Ja se v tomhle nijak zvlast nevyznam, ale odstraneni cervenych raminek asi nevychazi z rozhodnuti adminu, spis je to volba nekoho nad nimi, ne?

CZPanda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 10:31
@idajda píše:
@CZPanda
a vy jste tu tak krátce, že jste si ještě nevšimla, že vrtochy Ady a vrtochy vlastníka webu jsou dvě rozdílné věci?

Znáte to: Chodím sem několik let, ale až teď jsem se rozhodla přispívat :)
Myslím, že nikdo nemá jistotu, kdo je u nich kdo. Ada nemá s MP nic společného, ale kafrá do toho? Viděl z vás někdo Josefínu? Tu, která uzavře minutu po Adinim příspěvku diskuzi? Hle, otevřena linie konspirace, která dosáhne až k evidenci tržeb. Myslím, že je úplně jedno, co kdo a jak. Sledují jen kliky a reklamy, k tomu to přizpůsobí a Ada umí nechávat věci „vyhnít“.

Mám prdel z místní revoluce, která začíná a končí kolektivním škemráním, ať ten druhý řekne, kam se přesouvá a pošle mu to do SZ.

Eden_Prime
3472 příspěvků 30.9.16 10:32

@euridike at uz to vychazi z rozhodnuti kohokoliv, admin slouzi jako spojka mezi uzivatelem a onou osobou, to je jeden z duvodu, proc tu ten admin je.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 10:36
@Brunhilde píše:
Hodně lidí se zde odkopalo, s těmi sudokopytníky to bylo silný kafe. Zejména v souvislosti s již napsaným.
Opět se potvrzuje, že co posíláte ven, to se vám vrací a ne, není mi vás vy sprosťáci vůbec líto!
Ani snad nechci vědět, co budete dělat, až budete mít skutečné problémy.

To bych s dovolením podepsala doslova a do písmene.

euridike
1339 příspěvků 30.9.16 10:38

@Eden_Prime Ano, to je presne ono, tak by to melo byt, ale stavajici situace tady na MP tomu moc neodpovida. Mel by fungovat komunikacni tok uzivatele-administratori-jejich nadrizeni, a to v obou smerech. Tady nefunguje ani ta cast uzivatele-administratori, proto si nedelam iluze, ze zadat o neco administratory ma smysl. Ale za pokus to samozrejme stoji, o to se rozhodne nepru.

kerrankin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 10:40

@CZPanda Josefínu jsem sice neviděla, ale na eMiminu, které taky patří pod Mafru, se admini jmenují stejně, akorát méně ignorují uživatele (těch je taky mnohem více aktivních než na MP).

CZPanda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 10:46

@kerrankin To bude asi dědičné jméno pro místní IT.

cerruti
590 příspěvků 30.9.16 10:53
@CZPanda píše:
Mám prdel z místní revoluce, která začíná a končí kolektivním škemráním, ať ten druhý řekne, kam se přesouvá a pošle mu to do SZ.

Väčšia prdel je zbabelá „stará“ uživateľka, ktorá si založí nový profil, aby vyjadrila svoj názor. Čo pod starým nickom Vám chýbala odvaha? Alebo obavy z toho, že by ste sa potom na MP vracala so stiahnutým chvostom?

idajda
609 příspěvků 30.9.16 10:53
@CZPanda píše:
Ada nemá s MP nic společného, ale kafrá do toho?

můžete uvést příklad, kdy se Adě naposledy povedlo něco úspěšně vykafrat na žádost místních uživatelek? o ničem takovém nevím.

idajda
609 příspěvků 30.9.16 10:54
CZPanda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 11:00

@cerruti jo, vás jsem si všimla, že jste ve svém živlu. Silná slova, silný charakter njn.

@idajda Právě že pro místní nic, spíše naopak.

benyka
7863 příspěvků 30.9.16 11:01

@vlm myslím si, že bez červených ramínek by mělo být vyčnívání naopak jednodušší. Červená ramínka bez komentáře pro mě znamenala, že mi mohl kdokoli za cokoli „vynadat do bezvědomí“, aniž by za to nesl minimální odpovědnost aspoň tím blbým anonymním nickem. Celkem jsem chápala, když v CJMDNS lidé žádali, aby ti, co dávají jejich fotce červené, napsali, proč. Chválit a hanět jsou dvě kvalitativně jiné věci, které se, podle mého názoru, nedají spláchnout jednotným režimem toho nejjednoduššího hlasování.

Eden_Prime
3472 příspěvků 30.9.16 11:02

@euridike s timhle uplne souhlasim a take neslibuju, ze to neco vyresi. Jen si myslim, ze to stoji za pokus

idajda
609 příspěvků 30.9.16 11:03

@CZPanda
tak podle čeho soudíte, že Ada má na chod webu nějaký vliv? proč si něco takového nemyslíte třeba o mě, sakra?! :-)

cerruti
590 příspěvků 30.9.16 11:04
@CZPanda píše:
njn

NJN? Viktorka od splavu? Vitajte. :-D

Eden_Prime
3472 příspěvků 30.9.16 11:06

@cerruti blbost, viktorka by nehrala divadlo a nevykala by mi

Ada Pekelná
973 příspěvků 30.9.16 11:07
@CZPanda píše:
Znáte to: Chodím sem několik let, ale až teď jsem se rozhodla přispívat :)
Myslím, že nikdo nemá jistotu, kdo je u nich kdo. Ada nemá s MP nic společného, ale kafrá do toho? Viděl z vás někdo Josefínu? Tu, která uzavře minutu po Adinim příspěvku diskuzi? Hle, otevřena linie konspirace, která dosáhne až k evidenci tržeb.

Spiknutí? Neprůhledné struktury? Podezřelé finanční toky? Pořád mluvíme o webu?

Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek