Červená ramínka

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
verulenka
3336 příspěvků 30.9.16 21:06

@Giulietta Že by panovala až tak tvrdá pravidla? Dám si bacha. Vzhledem k tomu, že jsem od středy (jak jinak, když bylo volno) pekelně :-D nastydlá, teče mi z nosu a nemůžu mluvit, bavím se dočítáním a snažím se být v obraze. I když…

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 21:09

@verulenka Ja nič nedočítam. Oko sem, oko tam, ja klikám na poslednú stránku. :-D
Keby ste zistila, že som prešvihla niečo predoležité, tak dajte echo. :-D
Jo a moj email je vykopnutá@seznam.cz:-D

verulenka
3336 příspěvků 30.9.16 21:13

@Giulietta :-D Myslím, že v zásadě je vše při starém, řeči se vedou a voda teče.

verulenka
3336 příspěvků 30.9.16 21:14

@Giulietta A máte pěkný email, zní tak pozitivně.

verulenka
3336 příspěvků 30.9.16 21:16

@Giulietta A dovoluji si Vás informovat, že boj z hmyzem jsem snad, zatím, alespoň na chvíli vyhrála. Zabralo to!

MP scully
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 21:17

Na druhou stranu, já jsem nasbírala spoustu červených jen proto, že jsem jako čerstvá matka samozřejmě do každého příspěvku dávala něco o mojí malé (a samozřejmě dál trvám na tom, že je to ta nejkrásnější, nejšikovnější a vůbec nejvíc nejlepší holčička na světě - to tak holt vidí každá máma :-D ) Nebo o uprchlících, které vnímám jako nebezpečí - právě tím spíš že mám dceru a ne syna. Je dobře, že červená ramínka zmizela, i já jsem je dávala uživatelkám jako Pirek atd. jen proto, že jsem je neměla a nemám ráda (a totéž platí i opačně), přitom třeba v některých diskusích jejich příspěvek dával smysl a nebyl od věci. Totéž s outfity - všimla jsem si, že hubené holky v krátké sukni nebo kraťasech nikdy nedostaly převahu zelených - holt závist je mrcha.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 21:18

@verulenka Napíšte, že ste ho umlátila červeným ramenom, lebo nás zmažú za OT. :-D

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 21:19

@MP scully A ja som ich dávala Vám. :-D

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 30.9.16 21:20
Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 21:22

@viktorka_od splavu Ešte raz uvidím v tvojom príspevku to červené rameno, tak začnem rozprávať fínsky! :-D
Dievča originalita sa cení. :-D

verulenka
3336 příspěvků 30.9.16 21:22

@Giulietta Já bych mohla mít nový mail nakopnutá@cokoli.cz, protože Nurofen s původní recepturou (já vím, já vím, je to dryák) mi nejen ulevuje od nachlazení, ale tak nějak mi i zlepšuje náhled (nadhled)na veškeré dění.

EmilyG.
1061 příspěvků 30.9.16 21:22

@viktorka_od splavu podepisuju se :-)

catherinne
13511 příspěvků 30.9.16 21:24

@Giulietta
Já koupila do práce pro zákaznice na zimní sezónu dvě krásné, bílé ramínka:-)

verulenka
3336 příspěvků 30.9.16 21:24

@Giulietta Já to zapomněla uvést? Tak samozřejmě, použila jsem TU zbraň.

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 30.9.16 21:24

@Giulietta mám místo toho dávat http://memecreator.cz/…d/asxcrx.png
fakt k takovým výblitkům je škoda se rozepisovat, srry

EmilyG.
1061 příspěvků 30.9.16 21:25

@viktorka_od splavu to je výstižnější :-).

Příspěvek upraven 30.09.16 v 21:27

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 21:26

@catherinne Počkaj jak biele? Čo nejdeš s módou? V kurze sú červené. :-D

žluťásek
2432 příspěvků 30.9.16 21:27

@MP scully Tohle jsem nikdy nepochopila, když se k tomu někdo přiznal. Dávám červené, protože jste to vy a příspěvek jsem ani nečetla… Jako proč?? Ale mně jsou teda popravdě ramínka celkem volná, nijak jsem se v jejich udílení nevyžívala. Měla jasnou informační hodnotu a diskuze byla díky nim přehlednější, ale vztekat se kvůli tomu, že mám u příspěvku moc červených a proč jako??, to šlo nějak mimo mě. Spíš když mě fakt zajímal názor, za co jsem je dostala, třeba v Těhotenském vláknu. Ale tam už to byl možná spíš sport, evidentně tu se svým miminem mnoha lidem lezu na nervy, což mě teda ale fakt netrápí.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 21:27

@viktorka_od splavu Tak to vystihlo tú @MP scully výstižnejšie ako to rameno. No vidíš, že vieš byť kreatívna. :-D

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 21:27

@viktorka_od splavu No a teď mi tam tak chybí ta červená ramena. To jedno zelené u @MP scully vypadá tak pozitivně a přitom je to taková blbost,

verulenka
3336 příspěvků 30.9.16 21:27

@MP scully Nechápu, pořád byla lepší č. ramena, než výbuchy o skotu. A hubeným holkám dávám většinou zelené, přestože jim závidím, ale je radost se na ně podívat, neb těm „mrchám“ většinou sluší vše :-D.

catherinne
13511 příspěvků 30.9.16 21:29

@Giulietta
Mně se tam červené nehodí. Estetika především… :-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 21:29
@žluťásek píše: …evidentně tu se svým miminem mnoha lidem lezu na nervy, což mě teda ale fakt netrápí.
Škoda, ja som Vám za to mimino dvala červené tiež. Z toho dovodu je mi za tými červenými strašne ľúto, keď si pomyslím v akom ste mesiaci. :-D
Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 21:30

@catherinne Tak to teda uznávam, že červené ramena sú zlo. :-D

EmilyG.
1061 příspěvků 30.9.16 21:30

@Giulietta v jakém?

Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek