Červená ramínka

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 21:53
@Pinot Noir píše:
@Giulietta No, můj otec podobné zuby má :)

Nechce sa mi do priznania, tak sa priznávam, že neviem ako teraz zareagovať. (Fakt som tie zuby myslela ko fór)

Garfie
4456 příspěvků 30.9.16 21:54

@catherinne Ale tak dáte si tam červené a budete mít „voživíno“ :-D
@MP scully Já teda jen zírám, @viktorka_od splavu to vystihla.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 21:56
Mladá chemička
219 příspěvků 30.9.16 21:57

@A666 já jsem ráda. Ale mě by to lokálně tehdy nešlo (byly my udělány všechny čtyři zuby naráz), měla jsem je všechny hodně špatně do kosti rostlé a dělalo to neplechu. Navíc „moje stomatochirurgička“ ani tendle typ operace lokálně nedělá právě z důvodu, aby nestrašila pacienty.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 22:10

@Giulietta Reagovat netřeba, bylo to jen konstatování, že mi ta huba připomněla zuby mého otce (a jo, jsem trochu po něm :) ). Zubaře to vždycky pobaví, že má v péči upíra :)

žluťásek
2432 příspěvků 30.9.16 23:01

Udílet červená ramena za mimina v těhotenském vlákně je podobně absurdní, jako chodit furt do Kavárničky a podivovat se, nebo se rovnou vysmívat tamnímu osazenstvu. Tenhle místní trend nesnáším kočky, tak půjdu do kočkopsího vlákna a naflákám tam hromadu červených kočkomilcům jsem nějak nepochopila, ale zároveň mi to teda nestojí za žádné další úvahy. Ramínka mi přišla užitečná v konkrétních vláknech nebo na jednoznačné otázky s možnou odpověďí ANO/NE, jinak jsou mi ale celkem ukradená a v klidu se tady obejdu bez nich. Chodím sem čistě prokrastinovat, pobavit se, ráda čtu zajímavé příspěvky z oborů, které jsou mi úplně cizí, ale fakt se nebudu věšet za to, že mi přistanou červená ramínka za to, že mi chutná kečup.

kerrankin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.10.16 07:46

Tedy, jsem zklamaná z toho, že osmičky jsou předmětem závisti. Doteď jsem myslela, že všichni závidí mně, že je vůbec nemám, ani jednu. Abych si snad nechala udělat implantát :-)

Atlacoya
2740 příspěvků 2.10.16 21:28

Dnes se mi zdálo, že jsem se přihlásila a ramínka byla zpět! Honem jsem v adminském vláknu vychválila provozovatele stránek. Ale byl to jen sen. Tak já zase mizím.

Palunkaa
7 příspěvků 30.12.16 22:35

Červená ramínka beru jako prosté vyjádření nesouhlasu - např. nelíbí, tuto popisovanou kombinaci bych si na sebe nevzala apod. Jsem přesvědčena, že málokdy je za tím snaha ranit konkrétní uživatelku.
A proč se ramínkovači nevyjádří, s čím konkrétně nesouhlasí? Třeba názor s kterým se ztozožňují, už v diskusi padl, zeleně ho oramínkovaly a nezahlcovaly duplicitním textem!
Nechápu, proč jsou některé uživatelky červenými rameny rozhozené. Vždyť o nic nejde…

Je dobře, že se vrátila.

EmilyG.
1061 příspěvků 30.12.16 23:18

@Palunkaa tak já se docela divím že máte takový přehled o ramínkách, vy, která jste zaregistrována dnes.

EmilyG.
1061 příspěvků 30.12.16 23:19

@Atlacoya opravdu jsou pro vás ta ramena tak důležitá? Fakt jo?

Palunkaa
7 příspěvků 30.12.16 23:25

Emily G.: V prvopočátcích MP jsem občas přispívala pod články pod nickem Pally. Pak jsem měla několik let pauzu. Před současným založením nicku jsem byla několik měsíců neragistrovanou čtenářkou. Tak jsem zjistila, jak to tu zhruba chodí, např. pro mě bylo překvapení (ale nikoli nepříjemné), že je tu zvykem vykat.

EmilyG.
1061 příspěvků 30.12.16 23:34

@Palunkaa nepamatuji si vás a vaše těhotenské příspěvky v jiném vláknu mě míjejí. Já sem chodím kvůli hadrám, tak povrchní jsem.

Palunkaa
7 příspěvků 1.1.17 00:20

Emiliy G.: Huh? Nemám tu ani jeden těhotenský příspěvek! I když teď těsně před odesláním mě napadlo, že možná myslíte tu mnou kritiku IVF zdrobnělin, tak to OK.

Jirkátor
1569 příspěvků 2.1.17 08:57

To nám ty outfity panečku přibývají, když už nejsou červená ramínka. A také samé nové tváře, které jimi byly dříve odrazovány. Vskutku přínosné vylepšení. Děkuji za něj.

Atlacoya
2740 příspěvků 2.1.17 10:26
@EmilyG. píše:
@Atlacoya opravdu jsou pro vás ta ramena tak důležitá? Fakt jo?

V té době se to tady řešilo v různých vláknech několik dní, tak to asi mozek v noci zpracovával. A mně se zdá o různých pitomostech.

Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek