Červená ramínka

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
MaM7
177 příspěvků 17.3.13 20:05

@smrtonoška Asi vedete:D

MP Maggie
995 příspěvků 17.3.13 20:15

Jestli dostanu ještě nějaké červené, tak nevím… Asi skočím z mostu.

smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.13 20:16

@MaM7 No někdo mi buď nevěří, nebo si myslí, že je to málo… nebo hodně.. nevím :D

noren
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.13 20:21

@MP Maggie Tak a máte to spočítané…hlavně napiště kdy a z kterého, nerada bych, abyste mi skočila na hlavu :-D

trinita
323 příspěvků 17.3.13 20:52

Ja už som dostala červené aj za „ďakujem“, ale je mi jasné, že je to niečo, čo sa neoplatí riešiť… :-)

Chari
541 příspěvků 17.3.13 21:00

@smrtonoška Mám podobný problém, nosím 70C a při momentální módě bavení se o podprsenkách slýchávám, že musím mít obvod menší, když jsem hubená. Bohužel s obvodem 80 rovných kolem žeber na sebe menší při nejlepší vůli nenarvu.

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.13 21:07

Červeným reaguji na neomalenost a na špatný pravopis. Za oblečení dávám výhradně zelené nebo žádné (a ramínkujte mě, jak chcete, to nebolí :-) )

Letadýlko
103 příspěvků 17.3.13 21:27

Já moc červených nedávám. Neříkám, že vůbec, ale nepřijde mi fér neříct proč a to znamená příležitost pustit se do nějaké debaty, což se mi v zásadě nechce. Chodím se na MP bavit, ne řešit nesmrtelnost chrousta či problémy tisíciletí ;-)
Svoje věšáky zase tak moc neřeším. I když budu asi ve výsledku radši, když budou svítit víc červeně za to, jaká jsem, než zeleně za to, jaká nejsem. Ale zrovna na těchhle stránkách je mi to ve výsledku jedno, bo pro mě existují, jen když na nich visím :-D.

valery
1587 příspěvků 17.3.13 21:55

@trinita… A vo vo vo tom to je ;-)

Karin
3948 příspěvků 18.3.13 08:55

Já nechápu, proč se někteří lidé tady těmi červenými ramínky tak trápí.
Každý je dává z trochu jiného důvodu, někdo vyjadřuje souhlas/nesouhlas, případně líbí/nelíbí - podle druhu příspěvku, někdo je zase rozdává jen tak z plezíru či škodolibosti, někdo s nimi nakládá zodpovědně, jiný je rozhazuje, jak ho zrovna napadne… A vždyť je to fuk. Člověk by se neměl tolik trápit tím, že se někomu nezalíbil nebo že s ním někdo nesouhlasí, případně že se náhodou připletl do cesty někomu, kdo má právě chuť rozdávat červená ramínka.
Pokud už jim chcete přikládat nějakou váhu, berte to všechno jen orientačně, pro zajímavost, a pokud náhodou schytáte výrazně vyšší množství červených, tak hlavně neklesejte na mysli, pro vás a váš život to vůbec nic neznamená, nevyplývá z toho, že jste nemožná, blbá a trapná. ;-) :D

HertaDeOran
866 příspěvků 18.3.13 12:03

@babakoko
Já jsem dostala červená ramínka i k naprosto neutrálním příspěvkům, kde vlastně ani není žádný názor. Např. k nově založené diskuzi, kde se ptám, jestli se ostatním líbí fiží (diskuze Fiží - fiší)
Asi ten dotaz sám o sobě někoho opravdu pekelně naštval, jak jsem si mohla dovolit se ptát na takovou blbost, nebo já nevim.
Shrnuto směšné a zbytečné.

Pirek
7060 příspěvků 18.3.13 13:30

Barvu ramínek volím zásadně dle barevného ladění ikonek diskutérů.

HertaDeOran
866 příspěvků 18.3.13 15:07

@Pirek
Taky dobrý, tak to bz mě zajímalo, co od Vás dostávám já:)

M.Rejčová
65 příspěvků 18.3.13 15:24
@HertaDeOran píše:
@babakoko
Já jsem dostala červená ramínka i k naprosto neutrálním příspěvkům, kde vlastně ani není žádný názor. Např. k nově založené diskuzi, kde se ptám, jestli se ostatním líbí fiží (diskuze Fiží - fiší)
Asi ten dotaz sám o sobě někoho opravdu pekelně naštval, jak jsem si mohla dovolit se ptát na takovou blbost, nebo já nevim.
Shrnuto směšné a zbytečné.

no tak u takové otázky je to přece jasné. Zeleným se fiží líbí, červeným ne. To je přesně typ otázky, kde červené ramínko řekne totéž co slovní odpověď.

guinejske_prase
178 příspěvků 18.3.13 15:35

Upřímně nechápu, jak je v dnešní době možné, že se lidé pořád trápí kvůli tak nepodstatným věcem jako je negativní ohlas od neznámého člověk na internetu. Diskuze podobného ražení - proč jsem dostala červené ramínko/minus/palec dolů/whatever - potkávám čím dál častěji. Už to začíná být celkem únavné. Komunikace přes internet má prostě svá specifika a to včetně prahsprostých trollů nebo možnosti vyjádřit nesouhlas bez vysvětlování. Dovolávat se toho, na co jsme zvyklí při jednání face to face nemá cenu..

babakoko
202 příspěvků 18.3.13 21:39
Citace] @guinejske_prase píše:
Upřímně nechápu, jak je v dnešní době možné, že se lidé pořád trápí kvůli tak nepodstatným věcem jako je negativní ohlas od neznámého člověk na internetu. Diskuze podobného ražení - proč jsem dostala červené ramínko/minus/palec dolů/whatever - potkávám čím dál častěji…

Vůbec nejde o to, že mne to ramínko reálně trapí, na ulici ho na čele přilepené nemám, ale spíš mě zajímaly ty důvody u neutrálních odpovědí.
u fotek je jejich význam víc než dobrý

Příspěvek upraven 18.03.13 v 21:41

volfish
938 příspěvků 19.3.13 14:51

Kdo nemá osobního červenoramínkovače, ten jako by na pekle neexistoval! :pankac:

Pinx
220 příspěvků 31.3.13 12:57

@MaM7 a @smrtonoška, teď jste mě pobavily :D

jituliiik
294 příspěvků 1.4.13 00:36

@volfish Asi ho už mám taky :-D

KlaudieS
1765 příspěvků 1.4.13 00:49

@jituliiik asi i dva :D:D

jituliiik
294 příspěvků 1.4.13 00:51

@KlaudieS Asi z toho neusnu :-D

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 06:54

Ramínka skoro nedávám, protože radši napíšu svůj názor osobně. Ale chápu, když se někomu nechce vysvětlovat a k příspěvku šoupne rovnou nějaké ramínko.

VivaItalia
596 příspěvků 1.4.13 12:30

Červená ramínka dávam, jen když se mi něco hooodně nelíbí nebo když mi příspěvek přijde úplně mimo téma nebo zbytečně agresivní… raději teda rozdávám zelené, za hezké, užitečné nebo inspirující příspěvky, někdy taky vůbec za odvahu přidat fotku na MP… nejčatsěji ale taky jako edge rovnou napíšu názor, protože když chce někdo radu nebo ho zajímá, zda mu outfit sedí, tak mu kupa červených ramínek moc neporadí, co má změnit…

Carmiena
23 příspěvků 1.4.13 13:01

Ramínkuji jen velmi málo. V diskusi „co jsem měla dnes na sobě“ dávám jen zelená ramínka za fotky, které se mi líbí, červená nedávám, protože fotky nekomentuji. Kdybych dala červené, řekla bych k tomu i názor. Jinak dávám zelené a červené v diskuzích, kde jsou vyjádřeny názory na něco konkrétního. Neutrální příspěvky neramínkuji vůbec a příspěvky, které jsou výměnou názorů mezi uživateli neramínkuji taky.

Fuflík
248 příspěvků 12.11.13 08:45

Téměř ramínka nedávám a moc jim nefandím. Včera jsem zmínila, že si o lidech s miliardou zelených a minimem červených nemyslím všeobecně moc hezkého a teď to chci svůj názor vysvětlit.

Občas se dívám, kdo jich má jaký poměr a zkouším, jestli jsem to u něj dobře odhadla. Ramínka imho trochu vypovídají. Neřeknou nic o vkusu ani o inteligenci, ale celkem dobře ilustrují náturu dlouhodobých uživatelů.
Teď nepíšu o těch, co tu mají pár postů, tam je to často o náhodě, maximálně to ukáže na někoho, kdo hned z kraje zabodoval/narazil.
Uplatnit se to dá jen na aktivní uživatele s příspěvky v řádech stovek, nebo tisíců.
Jedinec s menším rozdílem mezi červenými a zelenými bude většinou temperamentní, s radikálnějším projevem a názory, když někomu napíše, že jsou šaty hnusné, napíše to impulzivně, bez přemýšlení o tom, jestli se tím někoho nedotkne, nebo jestli si to myslí i někdo jiný. V případech vyrovnanosti, nebo dokonce převahy červených, se pak jedná o člověka, který často nezapadá do průměru, je někdy třeba až obhroublý. Může se jednat i o určitou poruchu osobnosti, nebo určitou silnější potřebu lišit se.
Takových tu je ovšem minimum a bývají odejiti.

Čím větší nepoměr ramínek je ve prospěch zelených, tím obvykle větší diplomat, co třikrát rozmyslí, než něco napíše a jak napíše a vyhýbá se přílišné kontroverzi.
Nebo člověk, co názory, chování a vkus většiny velmi snadno bere za vlastní. V případech s minimem červených v poměru k zeleným, bych to viděla až na faktor politikaření, u těch, co se až extrémně snaží zapadat a cítit se oblíbení, uznávaní a úspěšní. To mnohdy na základě instantních mouder, lichocení, nebo přetvařování. Červená ramínka tak dostávají maximálně od těch, co ramínkují nějakým punk způsobem. (To podle mě často dělají ti, co se sami cítí být ramínkováním poškozeni a tak sází červená úplně všude, nebo jedinci, co se baví tím, že nad tím někdo přemýšlí a štve ho to.)
Nemusí to tak být tedy úplně vždy, někdy k mnohonásobku zelených vede i to, že danou osobu náhodou baví jen „oddychová“ témata, co jsou všeobecně kladně hodnocena.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek