Červená ramínka

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Betty J.
2031 příspěvků 12.11.13 08:59

@Fuflík: jezukriste, tady jsou i jiná než oddychová témata? Honem, honem, kde je ta skrytá sekce Pekla - hned bych si šla vědecky zabádat, zapolitikařit, zafilozofovat a chvíli řídit světa běh.

Zebra33
2038 příspěvků 12.11.13 09:11

Moc nechapu, z jakeho pohledu by melo byt relevantni, kdo ma kolik zelenych a cervenych raminek. Jakoze uzivatel s prevahou zelenych bude automaticky psat kvalitnejsi prispevky a treba v Peklo radi bude mit jeho rada pro tazatele vetsi vahu? Blbost.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.13 09:12

@Zebra33 ne, kdo má moc zelených, to je bezpáteřnej oportunista ;)

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.13 09:15

@Fuflík Pekný elaborát, ale myslím, že vám to trošku pokrivkáva :)

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.13 09:19

@Fuflík to je na doktorát z psychologie :-)

Fuflík
248 příspěvků 12.11.13 09:20

@Betty J. Třeba téma Pekelné celebrity. :)

Samozřejmě se to nedá vztahovat ve všech bodech úplně na všechny.
Ale většina lidí s velikou převahou zelených je z mého pohledu buď peklelně nudná, nebo jim díky jejich svatouškovskému projevu zrovna moc nevěřím.

Příspěvek upraven 12.11.13 v 09:21

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.13 09:20
@Lamicka píše:
@Fuflík to je na doktorát z psychologie :-)

Spíš pro doktora psychologie ;)

Zebra33
2038 příspěvků 12.11.13 09:20

@stricc - a safra, ted koukam na svoje skore a mela bych se jit zahrabat :D. A koukam i na vase a vy si teda taky moc nevyskakujte ;)

real.blond
6688 příspěvků 12.11.13 09:21

@Kokoska1 tady me napadlo, at si vezme dotycna prasek :D

Fuflík
248 příspěvků 12.11.13 09:25

No, tak máte tedy ta ramínka většinou úplnou náhodou a vůbec nic se o vás z toho vyvozovat nedá, když si to myslíte. :D

Moc se omlouvám za názor. Jdu se nacpat práškama, ještě mi vás to může napsat třeba deset, máte většinou i dost podobný smysl pro humor, tak se jistě zasmějete.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.13 09:55

@Zebra33 a víte, co je největší sranda? Že jsme sem kdysi vlezly s publicenemy s úmyslem strašně tu trolit. A ať jsme napsaly, co jsme napsaly, lidi nám furt dávali zelený!

real.blond
6688 příspěvků 12.11.13 10:04

@Fuflík myslim, ze je smutne psat elaboraty na cervena raminka.. Ja se budu starat radsi o sve boty a kabelky :-D

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.13 10:07

@stricc A proč jste to chtěly dělat?

z_dediny
1108 příspěvků 12.11.13 10:08

@stricc Jestli to nebude tím, že píšete velmi kultivovaně. A pak taky spousta lidí, kteří sem chodí, se baví tím, jak někdo tu módu bere tak vážně, jako by na tom závisel osud lidstva jako celku a jak se některé uživatelky předháněly v tom, která má jemnější rozlišovací schopnosti a ostřejší jazyk.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.13 10:12

@stricc Chcete červený? Dám vám červený. :D Mimochodem, teď mě napadá - zařadila bych to spolu s výzkumem zapínání podprsenek do skupiny projektů Módní peklo podporuje rozvoj vědy. Navrhuji studii: New approach to therapy for mental healthcare through red hanger distribution. Fuflíkův příspěvek bych použila jako: A preliminary review.

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.13 10:20

@Fuflík Hlavne vám vo vašej mini štúdii uplne chýba fakt, že značná časť diskutujúcich k príspevku s ktorým nesúhlasí to červené ramienko proste nešvihne, pretože je im to celkom šumák. Súhlasné zelené naopak. Ďalej vám tam vyplýva, že jedinci s malým pomerom červených k zeleným sú aby sme to tak zovšeobecnili -nudní patroni mdlej povahy bez názoru, ktorý túžia po splynutí s davom, zatiaľčo tí s množstvom červených sa na nič nehrajú a sú to kontroverzní frikulíni ťažko nad vecou so silnou osobnosťou / vy samozrejme medzi nimi/.
Možeme to pokojne otočiť tak, že tí čo majú menej výrazný nepomer č/z sú duševní mrzáčci čo si nevedia získať pozornosť inak než vykrikovaním rádobykontroverzných blbín a hrubým chovaním s je treba si o nich nemyslieť nič dobrého. Či to náhodou nebude tak, že tá vetšina miestneho osadenstva s menším počtom červených proste formuluje svoj názor slušne, bez invektív a vyjadruje sa tak nejak kultivovane. A kultivované vyjadrovanie rozhodne neznamená „plávanie s prúdom“, slabý temperament, strach z negatívnej reakcie okolia atd. atd…

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.13 13:02
@RenaLange píše:
@stricc A proč jste to chtěly dělat?

protože nám připadalo blbý, že někdo cíleně vyhledává na ulici lidi, který jsou podle něj špatně oblečený, a pak se nad nima okázale pohoršuje, jaká to je hrůza. Ale ono se zrovna tohle za tu dobu už trochu uklidnilo, takže v podstatě celkem dobrý :-)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.13 13:16
@z_dediny píše:
@stricc Jestli to nebude tím, že píšete velmi kultivovaně. A pak taky spousta lidí, kteří sem chodí, se baví tím, jak někdo tu módu bere tak vážně, jako by na tom závisel osud lidstva jako celku a jak se některé uživatelky předháněly v tom, která má jemnější rozlišovací schopnosti a ostřejší jazyk.

jo, jednak díky a druhak to je přesně ono.
Já jsem se sem taky přišla poprvé podívat přes nějakej odkaz, protože jsem byla zvědavá, co se tady teda řeší, jelikož současná móda se mi nelíbí. A ze začátku mě to fascinovalo takovým tím zvrhlým způsobem jako ježíš, to je děsný, no to je prostě neuvěřitelný, proč takhle hysterčej nad lidma, co jsou ale kolikrát oblečený úplně normálně (jo, jestli namítnete, že je to v podstatě totéž jako reagovat takhle na sešlapaný botasky, tak máte pravdu, co se dá dělat), no a pak jsem se ňák zakecala a uvízla tady, no.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.13 14:00

Tak jsem se koukala na své poměry a zjistila jsem, že 2:1(zelené vs. červené) není normální! Většina mnou prohlédnutých profilů má tyto poměry 1:10 až 1:6.
Vezmu si z toho to lepší: nejsem oportunistka.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.13 14:08

Až někoho napadne hodnotit můj mravní profil, vztah k práci a oblíbenost v kolektivu podle MP a poměru ramínek, doporučuju dát si turka a po vypití věštit z lógru další konec světa. Má to asi stejnou vypovídací hodnotu a důležitost.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.13 14:55
@stricc píše:
protože nám připadalo blbý, že někdo cíleně vyhledává na ulici lidi, který jsou podle něj špatně oblečený, a pak se nad nima okázale pohoršuje, jaká to je hrůza. Ale ono se zrovna tohle za tu dobu už trochu uklidnilo, takže v podstatě celkem dobrý :-)

A pod to dám zelené ramínko!

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.13 15:11

@Kokoska1 Ešte, že vás nemusíme brať vážne, pretože máte červených ramien tak katastrofálne málo a je jasné, že sa len snažíte vlichotiť davu :)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.13 15:21

@RenaLange no vidíte, a takhle je to furt ;)

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 12.11.13 16:33

@Kokoska1 No možná by kromě lógru mohla napomoci křišťálová koule a černý kocour na rameni. S tím by se už dalo leccos zvládnout.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.13 16:42

Idem sa objednať k psychologovi, psychiatrovi a andrologovi keďže z pomeru svojích červených a zelených ramien neviem objaviť vobec nič.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek