Červené oblečení = červená rtěnka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

okmakeup
9 příspěvků 05.02.18 16:00
Červené oblečení = červená rtěnka?

Většina vizazistek mi vždy říkala, že pokud mám na sobě červený kousek, měla bych nosit i červenou rtěnku. Já výrazné líčení moc nenosím a když už, tak výrazné oči. Co si o tom myslíte vy? Díky :)

Příspěvek upraven 06.02.18 v 08:13

Reklama

Reklama

Reakce:

Josefínaa
429 příspěvků 05.02.18 23:17

@okmakeup
Sorry - z českého jazyka : většina ŘÍKALA. Jednou pro vždy.

Karin
3664 příspěvků 06.02.18 01:32

Rozhodně to není žádná povinnost ani trend. Nechtějte vypadat jako otrok vlastního vzhledu (nota bene pokud se v tom necítíte dobře nebo byste se do toho nutila). Podle mě to (ne)má stejné estetické nebo jakékoliv jiné opodstatnění jako někdejší povinnost ladit boty s kabelkou. Nesmysl.

okmakeup
9 příspěvků 06.02.18 08:14
@Josefínaa píše:
@okmakeup
Sorry - z českého jazyka : většina ŘÍKALA. Jednou pro vždy.

Díky :)

@Karin píše:
Rozhodně to není žádná povinnost ani trend. Nechtějte vypadat jako otrok vlastního vzhledu (nota bene pokud se v tom necítíte dobře nebo byste se do toho nutila). Podle mě to (ne)má stejné estetické nebo jakékoliv jiné opodstatnění jako někdejší povinnost ladit boty s kabelkou. Nesmysl.

Moc díky, určitě bych se do červené rtěnky nenutila, spíš bych omezila červené kousky.

Reklama

Váš příspěvek

Hit puberťáků z devadesátek. Lacláče se vrací opět do ulic!

Kdo by je neznal. Džínové lacláče doslova zacloumaly devadesátými... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Královská svatba: Jaké šaty měly nevěsty před Meghan?

Autor: Janča

Svatba prince Harryho a Meghan Markle je za dveřmi! Podívejte se,... Celý článek

Reklama