Červené oblečení = červená rtěnka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
okmakeup
9 příspěvků 5.2.18 16:00
Červené oblečení = červená rtěnka?

Většina vizazistek mi vždy říkala, že pokud mám na sobě červený kousek, měla bych nosit i červenou rtěnku. Já výrazné líčení moc nenosím a když už, tak výrazné oči. Co si o tom myslíte vy? Díky :)

Příspěvek upraven 06.02.18 v 08:13

Reakce:
Josefínaa
429 příspěvků 5.2.18 23:17

@okmakeup
Sorry - z českého jazyka : většina ŘÍKALA. Jednou pro vždy.

Karin
3948 příspěvků 6.2.18 01:32

Rozhodně to není žádná povinnost ani trend. Nechtějte vypadat jako otrok vlastního vzhledu (nota bene pokud se v tom necítíte dobře nebo byste se do toho nutila). Podle mě to (ne)má stejné estetické nebo jakékoliv jiné opodstatnění jako někdejší povinnost ladit boty s kabelkou. Nesmysl.

okmakeup
9 příspěvků 6.2.18 08:14
@Josefínaa píše:
@okmakeup
Sorry - z českého jazyka : většina ŘÍKALA. Jednou pro vždy.

Díky :)

@Karin píše:
Rozhodně to není žádná povinnost ani trend. Nechtějte vypadat jako otrok vlastního vzhledu (nota bene pokud se v tom necítíte dobře nebo byste se do toho nutila). Podle mě to (ne)má stejné estetické nebo jakékoliv jiné opodstatnění jako někdejší povinnost ladit boty s kabelkou. Nesmysl.

Moc díky, určitě bych se do červené rtěnky nenutila, spíš bych omezila červené kousky.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek