České seriálové peklo?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
0zero7
4458 příspěvků 18.4.14 23:15

@bc2 jj. On je dobrej. Jeste mi prijde vtipnej Stephen Colbert haha.

0zero7
4458 příspěvků 18.4.14 23:21

Vcera jsem zacala koukat na Life on Mars.
Americkou verzi. Harvey Keitel je super. Show zatim ok.
Mam venku osmicku a byla to reznicina tak srkam polivky, ctu a cumim na telku, protoze nemuzu ani cvicit ani nic :(

Jiná Realita
13791 příspěvků 18.4.14 23:23

@0zero7
chudáčku :/ já se teda úplně vžít nedokážu, protože jsem asi jediný tvor na planetě, kterému trhání osmiček přišlo na rozdíl od vrtání jako procházka všemi růžovými sady :) ale znám z okolí výrazy a opuchlé tváře a týdenní pití koktejlů :/ to chce vyplachovat šalvějí!

bc2
323 příspěvků 18.4.14 23:26

Colbert je dobrý, ale zvládnu ho jen v malých dávkách. V politické satiře mě baví spíše ten „straight man“, co dělá Stewart k těm šílenostem, co zesměšňuje.

0zero7
4458 příspěvků 18.4.14 23:28

@Jiná Realita jj. Mam salvejovej caj a vyplachuju jeste solnym roztokem. Chmmmm. Pekne me to stve protoze je dlouhej vikend a taky jsem mela jit zitra na rande. Ale Ted nevim. Se mi nechce kdyz vypadam jako kdyby se do me pustil Mike Tyson, kdyz Mel blbej den :( haha
@bc2 jj. Ja si to musim davkovat vsechno. Nemam moc rada Lena. Prijde mi jak navoskovanej panak. Letterman jak kdy.

Jiná Realita
13791 příspěvků 18.4.14 23:30

@0zero7
musíte spolu jít na zmrzlinu, no :-) to odplaskne.

Moir
2509 příspěvků 19.4.14 14:48
@Jiná Realita píše:
@0zero7
chudáčku :/ já se teda úplně vžít nedokážu, protože jsem asi jediný tvor na planetě, kterému trhání osmiček přišlo na rozdíl od vrtání jako procházka všemi růžovými sady :) ale znám z okolí výrazy a opuchlé tváře a týdenní pití koktejlů :/ to chce vyplachovat šalvějí!

nejste, vrtání cítím ještě kolikrát měsíc, o vytržené osmičce jsem věděla druhý den, že to trošku bolelo a pak nic (což ovšem neznamená, že bych se nebála k zubaři, protože mi pokaždé vyhrožuje, že vytrhne i zbylé tři)

Messalinna
95 příspěvků 19.4.14 19:35

Já jsem kriminálková. Castle na zabití, Sběratelé kostí, Myšlenky zločince, Námořní vyšetřovací služby, Námořní vyšetřovací služba LA, Zákon a pořádek.
Miluju Sex ve městě a Džungli rtěnek.
Z českých seriálů nesleduji skoro nic, výjimkou jsou My všichni školou povinní.
Pouštěla jsem si i Ženu za pultem, když ji onehdá dávali, nikdy jsem to neviděla a chtěla jsem vidět o co jde :)
No a taky se dívám na Amerika hledá topmodelku. Je to legrace.

llolla
2102 příspěvků 20.4.14 20:28

Nekoukate ted nekdo na ct2 na porad Pot, slzy a nadeje? Narazila jsem na to nahodou, a vypada to zajimave.

gummybee
4596 příspěvků 20.4.14 21:03

@llolla ja tak po ocku, protoze jsem odpo videla upoutavku a zaujalo me tema. prislo mi to ale dost bulvarne zpracovano. ale dam tomu jeste sanci

llolla
2102 příspěvků 20.4.14 21:09

@gummybee
Jo, trochu bulvarni to je, ale oni maj asi pocit, ze by to bez toho neslo. Ale koukat budu i presto- pro me je to velmi zajimavy tema i profesne =]

007bohunka
658 příspěvků 17.1.15 22:02

Tuhle jsem zahlídla Růžovku po sto letech a fakt mi to vyrazilo dech.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek