Český Vogue

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
real.blond
6688 příspěvků 4.2.13 22:57

@Mylady2 no vsak proto si kupuju modni casopisy.. jen si prohlizim obrazky! ty jejich „inteligentni“ clanky nectu.. jak sbalit chlapa vedet nepotrebuju a zhubnout zvladnu sama:-)

Mylady2
12413 příspěvků 4.2.13 22:59

@real.blond :-p ano jsou to prostě katalogy!
Dobrý katalog je US InStyle:-)

real.blond
6688 příspěvků 4.2.13 23:02

@Mylady2 presne tak:) kvuli duchaplnym clankum je fakt nekupuju.. vidis, tak vlastne nevim, proc se rozciluju, zacnu kupovat cizi verze.. maji je i v tescu:)

0zero7
4458 příspěvků 5.2.13 08:06

Nevim, jak s ceskou Vogue (ale spis asi radeji ne), uz jsem cesky modni casopis nevidela par let, ale pamatuju si, ze jsem si je prestala kupovat, protoze mne iritovalo, ze se v nich objevovaly uplne pitome chyby, hlavne v demolovani znacek a modnich tvurcu atd, delali z muzu zeny a naopak, z nazvu znacek jmena neexistujicich osob, obcas i z herecky herce apod.(Svetr od J. Crewa, saty od Alexandry Wangove atd atd) A to nemam na mysli nic ‚na kolene‘, pamatuju si, ze jsem to nasla v Harper's Bazaar, Elle atd, akorat me to nastvalo, ze jsem za to zaplatila :) Diky praci jsem hodne cestovala, koupila jsem treba par casopisu v Madridu a za mesic vysly stejne fotografie a clanky v ceskych casopisech. Taky bezva.

Sibyla
2646 příspěvků 5.2.13 09:11

Já do toho koukám jen u zubaře - posledně tam ležely Elle a Moje psychologie - a víte, že jsem měla problém je rozlišit? Obojí je samá módní fotka a plácání o vztazích. Obálka až na pózující slečnu identická

rdv
9 příspěvků 5.2.13 09:50

Kupovala jsem dříve převzaté časopisy (Elle, Marie Claire apod.) kvůli inspiraci na oblékání, vyzkoušela jsem je poctivě všechny - většinou s výsledkem, že jsou o ničem a úroveň s jejich originálními verzemi se nedá srovnat - pak jsem je přestala kupovat a začala kupovat francouzskou verzi Vogue, než jsem minulý rok v Londýně objevila anglickou verzi - je mnohem více o módě, je přehledněji zpracovaná - takže teď dám jednou měsíčně 300Kč za jeden časopis se spoustou inspirace. Je mi tedy celkem jedno, zda bude či nebude vycházet česká verze časopisu Vogue, já jí kupovat nebudu…

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.13 09:56

Považuji se sice za vlastenecky naladěnou osobu, ale český Vogue prosím ne.
Jsme příliš malý trh na to, než aby to mohlo být kvalitní. Zaměřme se prosím na to, jak kvalitně vyrábět a dostávat na trh tradiční místní potraviny, podporujme originální inovace v malých a středních firmách, ale nesnažme se vymyslet a vyrobit vlastní Airbus, vlastní kosmický program a vlastní českou Vogue.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.13 10:41

@Sibyla Tak Moje Psychologie je opravdu life style a s názvem to moc společného nemá. Vím, že většina lidí z této branže to bere fakt s rezervou. Navíc si myslím, že nějaká redaktorka uváděla, že ani ambice být odborným časopisem nemají.

sarinka.v
426 příspěvků 5.2.13 11:57

Kupuju si jak zahranicni (nejčastěji do iPadu, za 4 Eura mi přijde lepší než za 250,– v Tescu) a teda co se týče české ELLE a ELLE US, nevidím, kromě jiných osobností moc velký rozdíl. Časopisy mají stejný layout a to, co bylo jako Fashion story v US v lednu bylo u nás v únoru :D Takže jsem měla trochu deja vu, takže fashion story si stejně přebírají, hlavně ty se slavnými osobnostmi. Ale reklam, tak těch je v US vydání rozhodně víc.

Co se Vogue v ČR týče nevím, tady se i ELLE prodává hlavně, když je tam nějaký dárek. Tak je otázka, kdo by o to měl zájem. Ani Flair tu dlouho nevydržel…

black mamba
16 příspěvků 5.2.13 21:51

Ono je to asi jedno, jak moc by se to prodavalo. Kdyby to mela Bakala, odehraje si tam inzerci vlastnich firem (parizska, boucheron), spratelenych a manzelovych firem. Obsah by se castecne preklapel z mezinarodni verze, jako to dela napr Forbes nebo jine casopisy. Mesicnik na vyrobu zas tak drahy neni. Vydavatel Vogue by v rizeni o licenci posuzoval reputaci vydavatele ceske mutace (Bakala ma vydavatelstvi Economia, napr Respekt a HN)a jeho financni silu, a to by Bakalovci zvladli jako jedni z mala tady (to je objektivni fakt, sama jim nijak nefandim).

Piti-piti-pa
1 příspěvek 18.2.13 09:03

Mile damy, pokud vlastnite iPad, tak si nyni muzete koupit rocni predplatne US Vogue jen za 18€! Ziskate take pristup do internetovych archivu a verze v tabletu obsahuje extra videa a hlasove komentare :-)

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.13 09:45

Módní časopisy jsou draze zaplacené reklamní letáky. Divím se, že to někdo kupuje. Jsou to vyhozený prachy zvláště pak proto, že se tam opravdu, ale opravdu nic podstatného nepíše. Nuda nuda, blábol blábol, reklama reklama reklama reklama…
Lidi z módního byznysu mají úplně jiné zdroje, módní návrháři už z podstaty své profese musejí být originální, tudíž si nedovedu představit, že by si svinili podvědomí tímto „čtivem“. Zbývá tupý dav, jemuž je nutno každou chvíli nacpat, co si má koupit a jak má žít. Vlastně mne sama existence takových časopisů uráží.

Mylady2
12413 příspěvků 18.2.13 10:25

@DonChichot calm down…ze svého okolí neznám nikoho kdo by žil podle časopisu;-D ikdyž já tupá hlava hltám Traveller a jejich rady beru k srdci při výběru dovolené;-) a taky se občas kouknu co je v obchodech páč se i po nich nechce lítat. Proto prosím se přimlouvám za jejich existenci:-*

@Piti-piti-pa ooo díky koupím si to;-) bude mi to krátit chvíle v buse/letadle/tramu…

Cathero
200 příspěvků 18.2.13 10:37

@Viktorie H. Taky jsem si děsnou dobu myslela, že bychází i u nás a když jsem se jednou rozhodla si ho koupit, dost mě udivilo, že ho nikde nemůžu sehnat :D

Dorenika
464 příspěvků 18.2.13 10:43

Ja obcas kupim anglicku elle alebo angl. alebo americky vogue a prepacte damy ale nemam pocit ze bez tychto casopisou by bolo cesko/slovensko na kolenach proste je to papierova reklama co strana to reklama a par chabych clankov a vela vela (ok peknych) fotiek handrovych babik (akoze nejakych modeliek)

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.13 10:54

Anglicky jsem se začala učit především proto, abych nemusela číst proceděné pokroucené a rozmlžené české verze čehokoliv. Takže za mě - žádná česká verze Vogue být nemusí.

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.13 11:02
@DonChichot píše:
Módní časopisy jsou draze zaplacené reklamní letáky. Divím se, že to někdo kupuje.

Taky mám pocit, když do toho nahlídnu u holiče, že by měli vlastně platit mně

Viktorie H.
664 příspěvků 28.4.13 15:22

A co Teen Vogue, četl jste ho někdo? Někdy bych si ho ze zvědavosti chtěla koupit, protože české časopisy pro teenagery nestojí za nic.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.4.13 15:47

.

Queen.Katy
2 příspěvky 7.9.13 14:38
@Viktorie H. píše:A co Teen Vogue, četl jste ho někdo? Někdy bych si ho ze zvědavosti chtěla koupit, protože české časopisy pro teenagery nestojí za nic. .

Přesně tak, to by mě taky zajímalo. České Bravíčko, Popcorn, Top dívky, atd. atd., to je děs a hrůza!!!

Viktorie H.
664 příspěvků 7.9.13 15:36

@Queen.Katy Mají ho v Luxoru na Václaváku, jenom jsem si ho rychle prolistovala, chtěli za něj 260,– tak jsem jim ho tam nechala.

Queen.Katy
2 příspěvky 7.9.13 19:45
@Viktorie H. píše:
@Queen.Katy Mají ho v Luxoru na Václaváku, jenom jsem si ho rychle prolistovala, chtěli za něj 260,– tak jsem jim ho tam nechala.

Aha tak děkuju. Za 260,– bych ho teda fakt taky nekoupila.

Drodovika
1 příspěvek 23.7.14 12:49

Vogue prodávají kousek od metra Anděl, trafika RELAY, sekce International.
Nabízí ho za 320 Kč.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek