Chápou lidé váš vkus?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Curlygirl
1901 příspěvků 10.10.12 14:27

Souhlasím s Barbuchou.

Já osobně jsem si ještě nikdy nepoložila otázku, zda lidi chápou můj vkus.. A to si často v duchu pokládám dost divné otázky :-)

Jestli mám vkus, nevím určitě, myslím, že snad ano. Určitě ale mám svůj určitý styl, ve kterém se cítím dobře a který ráda nosím. Tu a tam dostanu i nějaký ten kompliment. Z toho usuzuji, že vypadám normálně dobře a že se to někomu líbí. (Vše to ale souvisí i s celkovým postojem, gesty, mimikou atd.)
To je vše, o co usiluji. Nemám žádnou ambici oblečením vyjadřovat svůj světonázor. Pokud je na to situace a ostatní zajímá, ráda o něm podiskutuju ústně.

Amonute
360 příspěvků 10.10.12 15:08

Poteší keď niekto so mnou súhlasí a páči sa mu čo mám oblečené, ale cielene až nutkavo vyhľadávať taký súhlas? To mi potom pripomína túto pesničku:
„Když se načančám“ :D:D:D
http://www.youtube.com/watch?…

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.12 15:19
@MP Barbucha píše: … „sakra, proč se obléká tak a tak, co tím asi chce říct?“

Tuhle otázku jsem nedávno vyvolala u syna. Namísto domácích kalhot a trika, které jsem měla v prádle, jsem si vzala jiné kalhoty a triko, načež syn poplašeně vzhlédl a zařval: „Co to děláš? Kdo mě bude hlídat?!“
Ale vkusu se to netýkalo, dost pochybuju, že by si někdo lámal hlavu nad tím, proč nosím kostičky a ne puntíčky.

chinin
2788 příspěvků 10.10.12 17:13

@MP Barbucha @Curlygirl
Vystihly jste to skvele! Vnimam to uplne stejne.

@Kerstin
I kdyz mam nekdy outfit „promysleny do detailu“ (a ano, pokud si toho nekdo vsimne a pochvali mi „myslenku“, zpusob „propojeni“ jednotlivych kousku etc., hodne me to potesi, vic nez kdyz mi pochvali jeden konkretni kousek obleceni/doplnek), vzdy mi zalezi na tom, aby v nem byla urcita „lehkost“, abych v tom outfitu pusobila nenucene, prirozene, proste tak, ze jsem se „jenom oblekla“, ale protoze mam tak skvely vkus/invenci/cokoli, celek „funguje“. Oblekani je totiz (krome nutnosti) „jenom“ zabava, neni to kvantova fyzika…:-)

P. S. Doufam, ze bude pochopena ta lehka sebeironie, zase takovy „samozer“, abych to o sobe napsala na vazno, nejsem.:-)

termalni voda
79 příspěvků 10.10.12 19:47

@Kerstin
Pisete „Tady to většinou nikdo nepochopí a pak jste za debily vy“.

To znam! Je to stare zname „Vsichni jsou blazni, jenom ja jsem letadlo“. :-):-)

termalni voda
79 příspěvků 10.10.12 19:53

@chinin
Vim, ze jste psala, ze sem nechcete davat sve fotky ani fotky Vasich outfitu kvuli anonymite. To je podle me teda velka skoda!! (Pro narod! Pro Anglii!; from Bridget Jones Diary:-)). Tak me nepadlo, jestli byste sem aspon nepopsala svuj styl, treba i s nejakymi ukazkami z internetu.. Co vy na to?

janiiiv
781 příspěvků 10.10.12 19:59

.

Příspěvek upraven 02.10.13 v 00:50

Tionula
58 příspěvků 10.10.12 21:28

Většinou nosím takové ty „elegantnější“ kalhoty do pasu, včera jsem však šla v riflích a spolužačka na mě: „Proč nosíš ty tepláky, když máš doma aj rifle?“
Ach jo.
Kdo by, proboha, dával na tepláky dvojité švy?
Přestávám to řešit.

chinin
2788 příspěvků 10.10.12 22:49

@termalni voda
Protoze jste citovala jeden z mych oblibenych vyroku me oblibene BJ:-), poctive jsem se snazila vam odpovedet. Kdyz jsem si vsak po sobe odpoved precetla, prislo mi, ze se moc „odhaluji“, tak jsem prispevek zase smazala.:-) Zkuste prosim respektovat, ze zde chci zustat neidentifikovatelna pro sve okoli.

P. S. Ze stylovych skatulek je mi nejblizsi tzv. big city chic style. Miluji zajimave doplnky.

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.12 22:52
@chinin píše:
P. S. Ze stylovych skatulek je mi nejblizsi tzv. big city chic style. Miluji zajimave doplnky.

nemas nekde styl skatulek? zajimalo by me, jestli se do nejaky vejdu i ja:D

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.12 23:01
@GreatSusan píše:
@gabous kecate, Top boty jste prispela jednou a skore je 8/8 a do Top kabelka jste dokonce jako kabelku, kterou si jednou koupite sama uvedla Pradu a ve skore zelena prevysuji cervene. Takze zaplavy cervenych se nekonaly. Zaplavy zelenych ale taky ne, coz ale nemusi znamenat, ze publikum je tu konzervativni, ale ze Vase prispevky nikoho proste moc nezaujaly. S chapanim Vaseho vkusu to nema moc spolecneho, to je jen Vase iluze o vlastni jedninecnosti.

@gabous Vy to tu ještě tak neznáte, my tady GreatSusan důvěrně přezdíváme Analytický mozek. Vede kurz s tajemným názvem „Dvakrát měř, jednou řeč“ :-))

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.12 23:05

@termalni voda. modnipeklo. cz/profil/termalni-voda/@chinin Nebo kdybyste aspoň napsala, jakého jste pohlaví :-))

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.12 23:07

@Šošana ale veď písala že je žena a skúšala rozne nicky podľa toho čo bolo pri počítači, kým ju pustilo. Všetky aničky, andulky, marušky a márie boli obsadené. Ja som sa povodne chcela volať tiež Maruška a ono furt vypisovalo nick je obsadený, tak som namiesto lietadla auto. :-D

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.12 23:12

@gulietta Děkuji, to jsem nějak nečetla. Já jsem reagovala na to, že když ne fotky, tak aspoň naznačit styl…
My nesmíme ani naznačovat. - Jenže Vy neznáte Cimrmana :-)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.12 23:14

@Šošana ajajaj on to bol citát z Cimrmana? :-D Ja asi odložím toho Rankina a prečítam si predsa len toho Cimrmana. :-D Teda dúfam, že je to kniha a nie divadelná hra, alebo film, to by som si musela tresnúť hlavou o stol, že som taká neinformovaná.:-)
eDIT : Idem Google žhaviť.

chainbreaker
19 příspěvků 10.10.12 23:16
wtf? :D
@Sibyla
@Sibyla píše:
No, oblékám se „jinak“ než většina mých známých, ale přiznám se, že jsem trochu alergická na dotaz, zda vás lidé chápou v tom či onom. Ano, rozumím myšlence OT, je podnětná, ale já už mám prostě plné zuby všech těch nepochopených, případně ukřivděných géniů. Ach jo, vybavuji si holčinu ničím nevynikající, ale velmi rozhořčenou na „industriální humus“. Znělo mi to jako znečištěné ovzduší nebo tak něco. Po zdlouhavém vyptávání jsme z ní dostali, že odsuzuje nutnost chodit do práce, místo aby zůstala ráno doma jak dlouho chce a dělala co chce… třeba zalévala kytky.

tim industrialni humus myslis cyber gothičku?

Příspěvek upraven 10.10.12 v 23:51

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.12 23:20

@gulietta Dejte si před třísknutím na stůl polštářek:-) Jinak citát bylo to „My nesmíme ani naznačovat“
Ale on je citát i „Vlakem nebo autobusem?“ - „Vlakem.“ - „To je lepší.“ - Takže máte před sebou hodně práce.
A kde píšete o Rankinovi?

chinin
2788 příspěvků 10.10.12 23:27

Neco ma napr. Beata Oravcova na www.supervizaz.net, neco je myslim v Jaka barva mi slusi od Color me beautiful (o te jsi psala, ze ji mas). Ovsem samozrejme je to vzorove cleneni, ne kazdy je stylisticky vyhraneny typ, pro nekoho jsou i tri skatulky malo.:-) Pak napis, jestli/kam ses zaradila.

@razorblade píše:
nemas nekde styl skatulek? zajimalo by me, jestli se do nejaky vejdu i ja:D
gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.12 23:28

@Šošana ja mám momentálne rozčítanú knihu od Iana Rankina. Tak som myslela, že ju zavriem a otvorím namiesto toho Cimrmana.:-) Ale keďže to nie je kniha a ja odkedy som raz bola na premiére v divadle sama a vedľa mňa bolo jedinné voľné miesto v celom hľadisku, chodím už len v spoločnosti manžela, lebo viem, že ten určite príde.:-)
Takže asi tak skoro to neuvidím, ale sľubujem už budem pri každej odpovedi premýšľať : či to nie je Cimrman. :-D

chinin
2788 příspěvků 10.10.12 23:31

Cimrmana miluji! Nechapu, jak jsem mohla zapomenout na „My nesmime ani naznacit“? To jsem mela pouzit a ne premyslet nad odpovedi.:-)

@Šošana píše:
@gulietta Děkuji, to jsem nějak nečetla. Já jsem reagovala na to, že když ne fotky, tak aspoň naznačit styl…
My nesmíme ani naznačovat. - Jenže Vy neznáte Cimrmana :-)
Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.12 23:33

@gulietta To bylo fakt vtipné:-), rozesmála jste mě. Já se zase budu odteď držet, a i když náhodou odpovíte jako v Cimrmanovi, neřeknu Vám to - ať Vám ho neznechutím. Všeho moc škodí, i Járy.
Jinak ty divadelní hry jsou i na DVD a na netu.

termalni voda
79 příspěvků 11.10.12 01:01
Dekuji Vam za odpoved. A zpetne se omlouvam, ze na vas tak naleham. Ale jak uz jsem psala, jste tady pro me takovy „modni guru“, tak me to skutecne zajimalo (snad jste poznala, ze v me prosbe nebyla ironie jako u Janiiiv).
@chinin píše:
@termalni voda
Protoze jste citovala jeden z mych oblibenych vyroku me oblibene BJ:-), poctive jsem se snazila vam odpovedet. Kdyz jsem si vsak po sobe odpoved precetla, prislo mi, ze se moc „odhaluji“, tak jsem prispevek zase smazala.:-) Zkuste prosim respektovat, ze zde chci zustat neidentifikovatelna pro sve okoli.P. S. Ze stylovych skatulek je mi nejblizsi tzv. big city chic style. Miluji zajimave doplnky.
termalni voda
79 příspěvků 11.10.12 01:04

Presne tak. Dekuji.

@gulietta píše:
@Šošana ale veď písala že je žena a skúšala rozne nicky podľa toho čo bolo pri počítači, kým ju pustilo. Všetky aničky, andulky, marušky a márie boli obsadené. Ja som sa povodne chcela volať tiež Maruška a ono furt vypisovalo nick je obsadený, tak som namiesto lietadla auto. :-D
janiiiv
781 příspěvků 11.10.12 01:08

.

Příspěvek upraven 02.10.13 v 00:23

termalni voda
79 příspěvků 11.10.12 13:47

Tak pardon, mne to ironicky vyznelo. (A myslim, ze to tak vyznelo i chinin, a proto svoji odpoved adresovala jenom mne.)

@janiiiv píše:
@termalni voda To nebyla ironie, mě to opravdu zajímalo.
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek