Chápou lidé váš vkus?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.12 20:02

@chinin nejak se nedokazu rozhodnout mezi dramatickym a kreativnim.. ale to jen proto, ze vim, ze urcite nejsem romantickej, klasickej, prirozenej nebo city chic:D

chinin
2788 příspěvků 13.10.12 01:21

@razorblade
Dekuji.

Alhambra
861 příspěvků 13.10.12 07:23

@razorblade Jedno z pravidel marketingu říká - Když nemůžete být nejlepší ve vaší kategorii, vytvořte kategorii novou! :-)

gabous
196 příspěvků 13.10.12 16:39
@GreatSusan píše:
@gabous kecate, Top boty jste prispela jednou a skore je 8/8 a do Top kabelka jste dokonce jako kabelku, kterou si jednou koupite sama uvedla Pradu a ve skore zelena prevysuji cervene. Takze zaplavy cervenych se nekonaly. Zaplavy zelenych ale taky ne, coz ale nemusi znamenat, ze publikum je tu konzervativni, ale ze Vase prispevky nikoho proste moc nezaujaly. S chapanim Vaseho vkusu to nema moc spolecneho, to je jen Vase iluze o vlastni jedninecnosti.

Nekontrolovala jsem současný stav. Jen vím, že během pár minut jsem měla u příspěvků jen červená ramínka. Dále jsem se k tomu nevracela.

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.12 19:40
@Pirek píše:
Svůj vkus často nechápu ani já sama, často při pohledu do zrcadla mě přepadají myšlenky, které by se daly diskutovat spíše v tématu „Co cítíte při pohledu na peklo?“.

To nevadí. Zase se se sebou zasmějete:-)
(Pobavila jste mě)

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.12 19:46
@termalni voda píše:
Tak pardon, mne to ironicky vyznelo. (A myslim, ze to tak vyznelo i chinin, a proto svoji odpoved adresovala jenom mne.)

Někdy žasnu, mě by vůůůbec nenapadlo vkládat do odpovědi @janiiiv ironii. To není nic proti Vám. Jen jsem si všimla, že občas se někdo ošije, i když tím dotyčný nic nemyslel. Jak opravdu chybí tón hlasu, výraz tváře, jak to někdy mate. A ještě víc mě udivila úvaha, že to tak vyznělo i chinin, a proto adresovala odpověď jen Vám. Že ne, @chinin? (Teď jste pod tlakem :-))

little Blogger
20 příspěvků 14.10.12 01:18

Hlavně na základce jsem se setkávala se zaraženými pohledy a úšklebky, kdy byl velký poprask že jsem si košili zandala do kalhot. Ještě jsem neměla dost odvahy, tudíž jsem se podřídila okolí a „uklidnila se“.
Poté co jsem přestoupila na gympl a zjistila, že je to škola plná různých stylů a všem jsem jedno, jsem se odvázala. Teď se nestydím vzít si na sebe flitrované sako, či tričko velikosti XXL. Ano, stále se potýkám se zaraženými pohledy cestujících MHD, ale nějak se tím netrápím a dávám si pozor na to, aby mě dav nestrhl a oblíkala se jak sama chci :)

chinin
2788 příspěvků 14.10.12 20:07

Snad ten tlak ustojim.:-)

Priznam se, ze jsem prispevek @janiiiv prehledla, proto jsem na nej nereagovala. Nad ironii jejiho prispevku jsem tedy prvotne nepremyslela, kdyz na ni upozornila @termalni voda, teprve jsem si vsimla predmetneho prispevku a „usklibajiciho se“ smajlika v nem.. Takze myslim chapu, proc pise termalni voda o ironii, ackoli nevim, jestli bych ji ja sama v prispevku janiiiv vnimala.

P. S. Zni to ponekud alibisticky, ale je to pravda.:-)

@Šošana píše:
Někdy žasnu, mě by vůůůbec nenapadlo vkládat do odpovědi @janiiiv ironii. To není nic proti Vám. Jen jsem si všimla, že občas se někdo ošije, i když tím dotyčný nic nemyslel. Jak opravdu chybí tón hlasu, výraz tváře, jak to někdy mate. A ještě víc mě udivila úvaha, že to tak vyznělo i chinin, a proto adresovala odpověď jen Vám. Že ne, @chinin? (Teď jste pod tlakem :-))
janiiiv
781 příspěvků 14.10.12 20:39

.

Příspěvek upraven 01.10.13 v 23:59

alter ego
906 příspěvků 14.10.12 20:41

@janiiiv @termalni voda @sosana @chinin
Take jsem toho sklebiciho smajlika janiiiv pochopila jako ironii, proste ve stylu „kdyz tady radis, sama se predved“… jestli to nebylo ironicke, tak pardooon. Kazdopadne myslim, ze je zbytecne z toho delat „kauzu“.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.12 20:43

@janiiiv červené som Vám nedala, ale ja som až doteraz netušila, že ten smajlík mrká. Furt som premýšľala nad významom, keď to niekto dal do vety „adresovanej“ mne. :-D

trinita
323 příspěvků 18.10.12 22:17

Dnes ma pobavila pani na zastávke - pozrela na mňa, zhnusene sa zatvárila a manifestačne sa posunula o pár krokov ďalej… normálne som na nej videla, ako ma zaškatuľkovala do kategórie „peklo“ - zrejme nepochopila môj „štýl“ – čierne džínsy, modro-sivá mikina „klokanka“, čierne športové topánky, limetkový ruksačik na chrbte a ešte plná tyrkysová nákupná taška na pleci… vtipné na tom bolo, že pani zas až tak elegantne nevyzerala - kožená bunda, veľmi úzke obtiahnuté svetlohnedé rifle, čižmy po kolená vybíjané cvočkami a krk nahrubo omotaný kvietkovanou šálou, takou tou riasenou… :-)

Nanynka_02
450 příspěvků 20.10.12 23:25

Svůj vkus nechápu ani já. Ani v oblékání, ani v umění, ani v chlapech - prostě se mi něco/někdo líbí nebo nelíbí. Asi je to spíš záležitost emocionální než racionální. PS: Svého manžela se občas ptám, proč mě miluje. Hrozně tu otázku nesnáší a nikdy na ni neodpověděl ;-)

Sibyla
2646 příspěvků 21.10.12 08:26

@trinita Aha, to ona se na vás koukla a řekla si: „proč chodí, husa, tak nudně, proč se nesnaží být sexiiii (jako já)“ Byly ty čižmy špičaté?

oXide
23 příspěvků 21.10.12 09:06

Existuje typ lidí, kteří nechápou a stejně nepochopí. To jsou bohužel ti, kteří znají jen džíny, sportovní bundy a běžecké boty. Potom je tu ten lepší průměr, který si myslím, že rozhodně dobře a elegantně oblečeného člověka neodsuzuje - mnohdy se třeba i inspiruje.

Já osobně, když vidím oblečeného někoho, kdo vybočuje z davu a vyloženě mu to sluší, tak jsem vždycky tak nějak potěšen a zvedne mi to náladu - zvlášť v případě hezkých slečen.

Ovšem i já si myslím, že není dobré to přehánět. Opravdu existuje oblečení, které se více než do banky nebo obchodu hodí na ples apod. někteří to bohužel stále neumějí rozlišit.

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.12 15:14

@trinita Zajímavé je, že ze slovního popisu nějak nedokážu najít zásadní rozdíl.
Samozřejmě vám to mohlo slušet mnohem líp, to vám klidně věřím, ale občas si tady někdo stěžuje, jak holka v teniskách znechuceně koukala na jeho extravagantní značkové boty, nebo něco v tom smyslu. To je přesně ta situace, kdy ten druhý opravdu prostě nechápe vkus, a proč by ho vlastně chápat měl? Já si moc lidí nevšímám, ale občas mi taky padne do oka někdo, na kom je vidět, že si na kombinaci dal záležet, ale mně to připadá příšerné. Znechucené xichty sice neházím, ale mohla bych a dotyčná by si pomyslela totéž, tak jsem viděla takovou divnou ženskou, co ona měla na sobě za hrůzu, to svět neviděl, a přitom se jí nelíbíl můj vystajlovaný outfit.

daniela11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.12 17:54

Lidé vúbec můj vkus nechápou, hlavně tady na pekle, podle počtu červených u mých fotografií. Ale to neva, urážel jen málokdo:-)

trinita
323 příspěvků 21.10.12 21:46

@Sibyla - neviem, či seksí, skôr elegantne, ale ináč som jej reakciu pochopila tak nejako :-)

@mujercita - vtip je práve v tom, že podľa mňa sa náš štýl nijak extrémne nelíšil :-)

mne je v podstate jedno, čo kto nosí, kto sa dobre cíti v elegantnej sukni, nech nosí sukňu, kto má rád džínsy, nech nosí džínsy, zaujme ma skôr, keď je niekto oblečený nevhodne vzhľadom na situáciu či telesné proporcie… nemám vo zvyku hodnotiť, kto je ako oblečený (kým si to nepýta, ako tu na pekle)… myslím, že na nákupy sme asi obe boli oblečené rovnako vhodne, preto ma pobavilo to, čo som prečítala ako pocit, že je oblečená výrazne lepšie než ja :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek