Chci být modelka

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.17 13:44

@Jordaan Nemám se zeptat jestli by nechtěla k moři s Dominikou Mesárošovou? Nebude to vončo, to pravý?

Přemýšlím 1
47 příspěvků 8.2.17 13:45
@Jordaan píše:
@AmigdalaTaky by mela umet cizi jazyky. To bude u nekoho, kdo neumi poradne ani cesky, docela problem. Hadam, ze slecna je uz predem spis diskvalifikovana.

Za špatnou češtinářku nemůžu (ona nám pořád dává ty nesmyslné poznámky) AJ-2,ČJ-2,NJ-1 (ňemčinářka je výborná a včera říkala, že jsem si tu 1 zasloužila). Čj je nejtěžší jazyk, zajímalo by mě, kdo ji ve 13 uměl excelentně.

Přemýšlím 1
47 příspěvků 8.2.17 13:46
@Amigdala píše:
Opravdu dobrá modelka podle mě musí být i chytrá, inteligentní, pozná se to i podle vyjadřování..no..

Já vím, blbá modelka to nikam nedotáhne.

Jordaan
8869 příspěvků 8.2.17 13:48

.

Příspěvek upraven 25.06.17 v 00:41

Přemýšlím 1
47 příspěvků 8.2.17 13:49
@brunettever píše:
Gilotina? Taková věc na řezání hlavy…

Za deset je asi 2 z chování a za 6 (za chvíli 5) zapomenutí v měsíci je bráno jako poznámka. A to je prý hodně mírná.

brunettever
8 příspěvků 8.2.17 13:50

@Přemýšlím 1 Třeba já ano.

Přemýšlím 1
47 příspěvků 8.2.17 13:51
@Jordaan píše:
@Přemýšlím 1Tak cist knihy muzete i bez cestinarky. Cteni dost pomaha, napr. rozsireni slovni zasoby nebo schopnosti pochopeni psaneho textu. Navic se clovek muze i neco dozvedet.

Už jsem byla ve 3 čtenářských soutěžích.

Přemýšlím 1
47 příspěvků 8.2.17 13:52
@brunettever píše:
@Přemýšlím 1 Třeba já ano.

Co?

brunettever
8 příspěvků 8.2.17 13:52
@Přemýšlím 1 píše:
Za deset je asi 2 z chování a za 6 (za chvíli 5) zapomenutí v měsíci je bráno jako poznámka. A to je prý hodně mírná.

Jo, takové postupy znám. Chce to nosit všechny pomůcky, dávat pozor a poslouchat - nebudete mít žádné poznámky a ani žádné problémy ;)

Jordaan
8869 příspěvků 8.2.17 13:52

.

Příspěvek upraven 25.06.17 v 00:42

brunettever
8 příspěvků 8.2.17 13:53
@Přemýšlím 1 píše:
Co?

To bylo k dotazu, kdo uměl ve 13 čj perfektně.

Přemýšlím 1
47 příspěvků 8.2.17 13:55
@brunettever píše:
To bylo k dotazu, kdo uměl ve 13 čj perfektně.

Tak to vám gratuluji.

MP blanka
2187 příspěvků 8.2.17 14:00

Je tu prosím niekto, kto má doma 13 ročnú dcéru / vnučku /? Zaujímalo by ma totiž, či by ste súhlasili, aby sa dieťa ešte takmer do polnoci a druhý deň už zasa niečo po siedmej bavilo na počítači? Z vlastnej skúsenosti to, samozrejme, nemôžem posúdiť, keďže naše deti vyrastali v tomto veku ešte bez internetu, ale čisto teoreticky, ako poznám seba a manžela, by sme to nedovolili. Milá @Přemýšlím 1 neberte to ako útok na vás, skutočne ma len zaujíma názor tunajších mám a babičiek.

BarcaAri
630 příspěvků 8.2.17 14:00

Tady to zacina byt nejake zamotane. Kazdopadne me velice zaujal (asi jsem uchylna)vas pristup k beznym biologickym procesum v lidskem tele.

Jordaan
8869 příspěvků 8.2.17 14:02

.

Příspěvek upraven 25.06.17 v 00:41

Klamoten
3 příspěvky 8.2.17 14:03

@MP blanka mám stejně starou sestru, na počítači si pouští filmy a nebo dělá jazyková cvičení. svůj volný čas naštěstí tráví lepšími činnostmi než sezením na internetu :)

cassandra
33 příspěvků 8.2.17 14:10

Ač jsem se do diskuze nezapojila, celou jsem jí přečetla a také tu o šatech a figuře a chlapech, co milujou holky v mikinách. Dospěla jsem k přesvědčení, že je to všechno akce zdejších adminů nebo tak něčeho, rozproudit diskuze umrtvené po exodu.

DRW
2039 příspěvků 8.2.17 14:14
@Přemýšlím 1 píše:
Tak to vám gratuluji.

nemate k cemu, takovych je nas v diskuzi daleko vice. Cist se naucite v 1. tride a od te doby byste mela cist pravidelne nejakou vhodnou knihu a tim myslim knihu tistenou ne elektronickou. Naucite se cist, rozsirite slovni zasoby a mimo jine se naucite i porozumet textu, popr. ho i pisemne zaznamenat strucny zapis o dane knize. Toho, co vam kniha da, je daleko vice nez 1 hodina cestiny. Je to takove uceni se praxi (delanim, v tom pripade ctenim). Zanecha to ve vasi hlave zaznam jako na pocitacovem disku. Je vam 13 a neumite pouzivat svuj rodny jazyk, to je hodne velky problem, protoze pokud neumite svuj rodny jazyk, nikdy se nenaucite pouzivat cizi jazyk, protoze v nem budete mit vzdy zakonite mensi slovni zasobu nez v rodnem. No a nakonec na nas tady zadne vymluvy neplati. Clovek ma delat vzdy vse proto, aby si mohl bez vycitek svedomi rict udelal jsem pro danou vec vsechno. Pokud dostanete poznamku, tak jste pro danou vec neudelala vse. Zapomenuta pomucka doma, znamena, ze jste podcenila pripravu. Cestina je tezka, nemuzu jeste umet vse spravne, protoze je mi 13, v podstate znamena, ze ji nevenujete dostatek casu. A bohuzel ted napisu neco, co se vam nebude libit, ale neztracejte cas diskuzi s lidmi, kteri jsou minimalne o generaci starsi a udelejte si plan, jak byt dochvilna, vzdy pripravena a jakym zpusobem zlepsite svoji cestinu a nakonec i svuj projev. Tahle rada je zadarmo, ale mozna k nezaplaceni, kdyz neceho chcete dosahnout, musite vzdy zacit u sebe, protoze to nikdo jiny za vas neudela a rodice vam nemuzou umetat cesticku vecne.
A vsimnete si jedne veci, na modnim pekle na vas neutocime, mame s vami trpelivost a snazime se vam veci vysvetlit zcela zadarmo. Muze se stat, ze v dospelosti budete tyto veci resit a tezce za to platit.

Atlacoya
2744 příspěvků 8.2.17 14:30
@Oldyn píše:
Nic ve zlém báby.

*babi

Přemýšlím 1
47 příspěvků 8.2.17 14:35
@DRW píše:
nemate k cemu, takovych je nas v diskuzi daleko vice. Cist se naucite v 1. tride a od te doby byste mela cist pravidelne nejakou vhodnou knihu a tim myslim knihu tistenou ne elektronickou. Naucite se cist, rozsirite slovni zasoby a mimo jine se naucite i porozumet textu, popr. ho i pisemne zaznamenat strucny zapis o dane knize. Toho, co vam kniha da, je daleko vice nez 1 hodina cestiny. Je to takove uceni se praxi (delanim, v tom pripade ctenim). Zanecha to ve vasi hlave zaznam jako na pocitacovem disku. Je vam 13 a neumite pouzivat svuj rodny jazyk, to je hodne velky problem, protoze pokud neumite svuj rodny jazyk, nikdy se nenaucite pouzivat cizi jazyk, protoze v nem budete mit vzdy zakonite mensi slovni zasobu nez v rodnem. No a nakonec na nas tady zadne vymluvy neplati. Clovek ma delat vzdy vse proto, aby si mohl bez vycitek svedomi rict udelal jsem pro danou vec vsechno. Pokud dostanete poznamku, tak jste pro danou vec neudelala vse. Zapomenuta pomucka doma, znamena, ze jste podcenila pripravu. Cestina je tezka, nemuzu jeste umet vse spravne, protoze je mi 13, v podstate znamena, ze ji nevenujete dostatek casu. A bohuzel ted napisu neco, co se vam nebude libit, ale neztracejte cas diskuzi s lidmi, kteri jsou minimalne o generaci starsi a udelejte si plan, jak byt dochvilna, vzdy pripravena a jakym zpusobem zlepsite svoji cestinu a nakonec i svuj projev. Tahle rada je zadarmo, ale mozna k nezaplaceni, kdyz neceho chcete dosahnout, musite vzdy zacit u sebe, protoze to nikdo jiny za vas neudela a rodice vam nemuzou umetat cesticku vecne.
A vsimnete si jedne veci, na modnim pekle na vas neutocime, mame s vami trpelivost a snazime se vam veci vysvetlit zcela zadarmo. Muze se stat, ze v dospelosti budete tyto veci resit a tezce za to platit.

Přála bych vám vidět naši třídu, vy jste nikdy nic nezapomněla a kde jsem udělala chybu? Tak mě opravte.

MP blanka
2187 příspěvků 8.2.17 14:37

@Atlacoya @Oldyn píše:
Nic ve zlém báby.
*babi

Ak myslela Oldyn nás, všetky baby tu, tak je to OK. Ak myslíte, že oslovila babičku, máte pravdu vy./ Rada by som dala smajlíka, ale neviem :) /

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 8.2.17 14:38

@cassandra souhlasim. pise to Andrea/Redakce, stejne zamenuje terminy s termity

Přemýšlím 1
47 příspěvků 8.2.17 14:45

@DRW Máme povinné referáty (1 do pololetí),lidi si běžně nechají dát za 5,ale já mám referát vždy a včas. Čtu tištěnou, elektronickou máme zakázanou, a ani by mi nevyhovovala.

DRW
2039 příspěvků 8.2.17 14:53
@Přemýšlím 1 píše:
Přála bych vám vidět naši třídu, vy jste nikdy nic nezapomněla a kde jsem udělala chybu? Tak mě opravte.

Samozrejme, ze ano, ale nikdy to nebyl duvod pro vymluvu, proc neco nemam, neumim etc. Ucebnice, pomucky se daji pujcit napr. z vedlejsi tridy, domaci ukol napsat o prestavce,, doucit aspon zaklady taky.
Chybi vam respekt k uciteli, ktery vzdy musi prijit na hodinu pripraveny, respekt k vasim spoluzakum (a to je vzajemne), protoze svou nepripravenosti jim berete moznost pokrocit vpred. Pokud byste to udela v pracovnim zivote, tak to muze byt i duvodem ke ztrate zamestnani. Skola vas uci i takovym nepraktickym vecem jako je dochvilnost, pripravenost etc. aniz si to uvedomujete. Tak se prestante vymlouvat, poukazovat na spoluzaky, protoze tady se jedna jen o vas a vas zivot, ve kterem vzdyt ostatni jsou jeste horsi neplati.

Atlacoya
2744 příspěvků 8.2.17 15:01

@MP blanka Ne ne, zakladatelka psala že jsou tady samé „babi“, tak se toho v tomto vlákně držme.

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek