Chci změnu vlasu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NatkaZrzka
1 příspěvek 8.3.20 18:45
Chci změnu vlasu

AHOJ mám zrzavé vlasy a chtěla bych změnu vlasy mám ostříhané po ramena. Vlasy mají přesněji takovou oříškovou barvu. Vím, že hodně lidí říká, že by si zrzky neměli barvit vlasy, protože je to krásná barva vlasů ale chce to něco nového. Už jen střih vlasů mi nestačí chtěla bych si nabarvit jen třeba konečky vlasů nebo jen nějakou malou úpravu, protože vím, že by mi to rodiče nedovolili. Takže vás prosím o radu.

Reakce:
giuliettka
6123 příspěvků 8.3.20 20:25
@NatkaZrzka píše:
Takže vás prosím o radu.

Jakú radu vlastne chcete? No tak sa vám zrzavá nepáči, (mimochodom ani mne nie, je hnusná) tak sa prefarbite. Kde je vlastne problém?

Pocit chladu
166 příspěvků 8.3.20 20:48

Ze ma asi tak 11 rokov?

giuliettka
6123 příspěvků 9.3.20 15:34

@Pocit chladu Ale aj tak, akú radu podľa teba @NatkaZrzka chce? Ako presvedčiť rodičov, aby to zaplatili? Aký si dať strih? Akú farbu? Alebo čo je vlastne za radu vyžadované. Prvákrát som nemala pocit u prispievateľa s jedným príspevkom, že je to reklama, ale nejak netuším akú radu chcela.

Ghost B.C.
3894 příspěvků 10.3.20 08:44

@giuliettka Asi nakonec žádnou? Přihlásila se poprvé s dotazem a vypadá to, že zároveň možná i naposledy.

Nicméně @NatkaZrzka zrzkám se barvení nedoporučuje jednak z toho důvodu, že přírodní zrz je vzácná a chcete se zbavovat něčeho, co je vzácné? Druhak také proto, že zrz je náročný pigment i pro profesionální kadeřnice. Pokud se tedy nebavíme o „změně“ na nějakou UKH = univerzální krabičková hnědá, která velmi pravděpodobně skončí jako téměř černá.
Zrzky mají velmi specifický podtón pleti a často jim jiná barva nesluší - stejně tak opačně, nezrzkám nesluší zrzavé tóny.
Pokud chcete světlejší, tak to nejspíš bez odbarvení a následného přebarvení nepůjde a kdyžtak to fakt nedělejte doma. Odbarvovat zrzavé vlasy je těžké. Ztmavit bude jednodušší, ale taky to nemusíte trefit a budete pak vypadat jako smrtka, což je v nácti možná cool, ale jinak ani moc ne.
V každém případě se svěřte do rukou kadeřnici, opravdu dobré kadeřnici.
Nebo nedělejte nic, přírodní zrz je vzácná.

Matmys
2591 příspěvků 11.3.20 12:46

Zrzku chápu, protože za celý svůj život jsem snad nepotkala ženu/dívku/babu, která by byla spokojená se svými vlasy. :)
Je například tady nějaká taková?

vlm
5021 příspěvků 11.3.20 12:54

@Matmys tak já mám barvu dobrou, hodně tmavě hnědou, teď už hodně prošedivělou, takže barvim, párkrát jsem zkoušela melír, barvu do červena, abych se poslušně vrátila hnědé:-), takže jo jsem spokojená, nechat odrust nepřipadá v úvahu, nesluší mi to.
Ale zrzka může mít odstín pěkný nebo ne, a ve třinácti se moc lišit nechce, tomu rozumím

Pavla.Eliskova
17 příspěvků 21.3.20 11:41

Zrovna teď jsem za takovou skoro zrzku :D
Slečno, běžte do hola, nemusíte pak řešit nic (krom opalovaku teda) :D

Babula22
12 příspěvků 23.3.20 16:42

Uvažuji prodloužení vlasů, kámoška si je nechala prodloužit u vlasy-k-prodlouzeni. Zkusím to taky, ale až v létě.

Luisa22
5 příspěvků 25.3.20 17:28

Neznám je, ale kouknu na jejich web. prodloužení vlasů se mi líbí.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek