Chlap a leopard.

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Titless_Duchess
33 příspěvků 10.3.13 11:33

@gudrun tohle je v pohodě

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 11:34

To druhe nevim jestli je zenska nebo chlap a je mi to jedno, neni to podstatny.

KlaudieS
1765 příspěvků 10.3.13 11:35

@gudrun Když leopard, tak právě jedině na černoších. Nevím proč, ale na nich mi to přijde v pohodě, na Evropanovi (či Američanovi…) mi to prostě přijde „teplé“.

Morže
1094 příspěvků 10.3.13 13:58

Já sem radši, když se obyčejný chlap tomu leopardovi vyhne. Když to někdo ale umí nakombinovat, aby nevypadal přitepleně, tak proč ne. Ono ani na ženách leoparda nemám ráda. Strašně snadno to vypadá lacině.

Kralovna Bitche
382 příspěvků 10.3.13 16:30

Použití leoparda na větší ploše

http://www.upscalehype.com/…Jacket-1.jpg

valery
1587 příspěvků 10.3.13 18:52

To by mne zajímalo, oč je leopard horší než např. puntík - to je zas pro mne pověstný „červený hadr“ - přece vždycky záleží na celkovém vyznění, v jaké míře a citem pro míru je tenhle, pravda trochu výstřední, prvek použit -nechápu, proč zrovna z leoparda mají některé málem osypky?

blacken
2449 příspěvků 10.3.13 19:55

Leopard je pro mě ošemetná záležitost i u žen - na nějakém detailu, jako je šátek, část trička - tam to snesu většinou v pohodě, ale na větší ploše málokdy. Případy, kdy jsem si řekla: „Hele leopard, a pěkný.“ bych spočítala na prstech jedné ruky. Už vůbec nesnesu leoparda jako napodobeninu kožichu nebo nedejbože pravý kožich - to se mi vyloženě hnusí. A u chlapa jsem leoparda (krom šátku), který by se mi líbil ještě nikdy neviděla. Většinou mě to vyloženě odpuzuje, když mě to neodpuzuje, tak je to tím, že nositel vypadá úžasně sám o sobě. Ale takových je hodně málo a ani na těch se mi to většinou nelíbí. (A to jsem poměrně tolerantní co se zženštilosti u mužů týká) Obrázek Vítka nebo jak se ten bloger jmenuje, to pro mě docela dobře ilustruje.

Sibyla
2646 příspěvků 10.3.13 20:34

Mně prostě připadá nějak falešný, taková střelnicová okázalost. Puntík, @valery, ač ho taky nemusím, nic nenapodobuje, je to rytmické opakování jednoho tvaru. Leopard/tygr atd. přišel do módy někdy na přelomu XIX a XX století a měl evokovat mužnost, nebezpečí, pohrdání konvencemi. Hollywoodské hvězdy němého filmu prostě musely mít leopardí kůži na podlaze či lůžku, a rády naznačovaly, že šelmu samy skolily. Od té doby několikrát vyšel z módy a zase se do ní vrátil. Vídala jsem ten vzor v dětství na venkovských bývalých krasavicích, na levných umělých šátcích a taškách, takže když se před nějakými 5-7 lety znovu vynořil, evokoval mi cosi zastaralého, laciného, omšelého. Nějak mi snižuje každý outfit - s výjimkou těch tančících Masajů (jsou-li to MAsajové) - tam je zcela na místě.

Kralovna Bitche
382 příspěvků 10.3.13 20:44

Vybavilo se mi asi nejdokonalejší použití „kočičího vzoru“ :-D

http://www.impawards.com/…_america.jpg

ostatně v tom filmu jsou kostýmy fantastické

http://3.bp.blogspot.com/…-america.jpg

OT
http://clothesonfilm.com/…lion-mid.jpg
a
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?…

valery
1587 příspěvků 10.3.13 22:35

@Sibyla
Každý z nás si během svýho života vypěstuje néjaké předsudky, osobní averze -to je normální, já třeba puntíky nebo větší květinové vzory na šatech nenosím proto, že se ke mně nehodí a navíc je mám spojený s osobou bývalé profesorky ˇceštiny- ty její nezapomenutelný halenky s velkými puntíky na impozantním poprsí vidím ještě dnes - vysloužila si za ně přezdívku „puntíkatá mladice“ přestože do důchodu měla už dost blízko.
Takhle nějak asi v myslích mnoha přišel ke špatné pověsti i ten leopard- sama jste to ostatně popsala; podle mne „zakopaný pes“ je hlavně v tom, že nosit výrazné vzory, ať je to puntík, pruhy, velké květy nebo leopard není snadné, ne každý si to může dovolit, ne každý to umí. Snadno se šlápne vedle, snadno se to „přepálí“ a hned je na světě „puntikatá mladice, rozkvetlá louka, přerostlá včelka Mája nebo laciná leopardí děva.
Podle mne, leoparda si můžou dovolit bez obav asi jen mladý štíhlounký, subtilní ženský, pro ženskou typu krev a mléko to vhodný rozhodně není, pokud nechce vyvolat dojem, že je "od střelnice“ nebo ještě hůř. Ale já právě znám ten první případ, a neřekla bych, že vypadá levně - je to prostě jen mladá sexy kočka.

Titless_Duchess
33 příspěvků 10.3.13 22:36

Puntík je imho skvělý vzor a nevím, co by na něm komu mohlo vadit. Leopard může vypadat lacině, teple, kolotočářsky, ale puntík? Jak správně napsala Sibyla, je to pravidelné opakování jednoho celkem běžného tvaru. Já teda puntíky můžu a nosím a nikdy by mě nenapadlo, že to někomu bude vadit z principu.

Titless_Duchess
33 příspěvků 10.3.13 22:39

@Sibyla Dík za popis historie leoparda. Docela by mě zajímalo, jak se to stalo, že když to byl dřív symbol mužnosti, dnes je symbolem zženštilosti? Kde nastal ten obrat?

Kralovna Bitche
382 příspěvků 10.3.13 22:46

@Titless_Duchess já si myslím, že ta evoluce leopardího vzoru šla přes krok „známka exotiky“

valery
1587 příspěvků 10.3.13 22:49

@Titless_Duchess
Kdo tu mluvil o principu? Puntík nenosím, protože v něm vypadám divně, totéž platí pro větší květinové vzory…

blacken
2449 příspěvků 10.3.13 22:53

Já bych rozdíl mezi puntíkem a leopardem viděla mimo jiné i v tom, že jsou lidé, kterým puntík sluší (a je jich dost). Lidé, kterým sluší leopard (a umí ho nosit), jsou vzácnější než zvíře samo :-D.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.13 22:56

@Titless_Duchess Díky za vysvětlení, jsem rád. Pěkný večer G.

PS: Myslím, že na té změně má podíl to, na co a jak se vzor používá. Nejspíš to vzniklo tou „čalamádou“ mužského archetypu válečníka, který,„někdo“ naklonoval na ženské střihy (viz. zúžené nohavice metalistů, tričko Viťi nebo tanga pro muže). A zpětně chtějí, aby to bylo vnímáno a přijato jako mužské. Což je pro velkou část lidí nepřijatelné.
Jinak souhlasím s Valery, že je to pouťové.

Sibyla
2646 příspěvků 10.3.13 23:23

@Titless_Duchess Asi je to vyprázdněností: čím dál více lidí, kteří ho nosili, ho nezastřelilo, a protože skutečným lovcům, dejme tomu britským důstojníkům v Indii, by nošení připadalo nevkusně okázalé, zbylo na zženštilé typy hollywoodských milovníků a gigolů. Nevím, to se dohaduji, ale vybavují se mi fotky Rodolpha Valentina, přezdívaného pudřenkový hrdina, na tygří kožešině.

antees
733 příspěvků 12.3.13 16:52

V tomhle byste určitě žádnému chlapíkovi neodolaly :)

Jackie Daniels
156 příspěvků 19.4.13 20:56

Našla jsem ve své inspirativní složce v počítači ještě jednoho chlapíka…

Modo Diino
225 příspěvků 19.4.13 21:01

Chlap a leopard? Vážně? Tak jenom když se jmenuje Bruno, nosí nátělník, tanga a pracuje u „klientek“ doma.

modny guru
280 příspěvků 19.4.13 23:01

Toto sa mi paci, nieje to na muzovi, na muzoch sa mi to nepaci absolutne. Tieto saty su pekne, jedina leopardia vec, ktoru som schopna tolerovat okrem satky.

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.13 05:29
@gudrun píše:
Nemam cas se tady s tim frfnat. tak rychlovka

Co to vlaje na tom vašem prvním postovaném obrázku?

mira7878
1 příspěvek 4.9.14 22:11

To je sranda :D leopard je preci samec i samice tak proc by to nemohl nosit muz i zena :D to sami i zebra…no proste me se to nelibi..u holek ano..jenze tady jde asi o to ze proste tento modni prvek si posledni dobou prevzaly zeny a modni navrhari je vyrabeli cim dal tim vic no a taknejak jsme si vsichni zvykli tuto modni zalezitost jen na zenach…a ted kdyz si predstavime na muzich tak je to divne protoze to nosi zeny…je to jen pohled na vec jinak kdyz si uvedomime ze to maji samci leopardi tak jsou take buzeranti? kdyby to tak bylo tak tento druh zvirete vyhyne. D je to proste smesny…muze za to moda a zvyk ktery je utkven u zen…NIKDY neni dano neco co je primo muzne a primo zenske vzdy za to muzou modni navrhari ty co urcujou co se bude nosit…barva a vzory neni urcena k muzi a zene kde je to napsane???

LeChatttNoir
373 příspěvků 5.9.14 21:42

.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek