Chlap, co vám kecá do oblékání

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Bugatti
4086 příspěvků 7.5.13 07:56

@llolla Nám to dosažení rovnováhy trvalo asi tak čtvrtstoletí. ;-) Posledních deset let už nemá vůči mým kloboukům námitky. ;-)

Sicilianwidow
505 příspěvků 7.5.13 08:00

Ano, kecáme si do oblečení, ale nic si nepřikazujeme. Manžel mě přemlouvá, abych nosila džíny a ve volném čase tepláky, i když já jsem zarytě sukňová a tepláky vlastním jen jedny na kolo. A já ho na oplátku prudím, že by si mohl vzít jednu z těch krásných košil, co má ve skříni, když už jdeme do toho kina.
Jo, a taky mě přemlouvá, zda bych nemohla v létě nosit spodní prádlo jako ostatní lidé, že jsem nestyda. :D

Garfie
4456 příspěvků 7.5.13 08:24

Můj současný muž mi na cca třetím rande (před tím jsme se neznali) pochválil oblečení se slovy „to je moc hezké, škoda že to vůbec není tvůj styl“ -to mě dostalo. Vyvětlila jsem mu, že o mém stylu vůbec nic neví-a od té doby se vyjadřuje, jen pokud je tázán :-D

Guinea Pig
1190 příspěvků 7.5.13 09:02

Zdá se mi to anebo jsou většinou muži spíš uniformní konzervy, co nerady vyčnívají z davu (a tedy to chtějí i po partnerce)? trochu to tak zní, podle toho, co čtu. Možná proto pak i samotní pánové vypadají tak, jak většinou vypadají, čest všem originálním výjimkám.

arpa
1250 příspěvků 7.5.13 09:09

Ano, zkušenost mám, do oblékání mi kecá manžel!!! Grrrr!!!

Caralina
916 příspěvků 7.5.13 09:15

Můj manžel vůbec nevnímá co mám na sobě. Nekomentuje, neřeší. Upřímně musím říct, že absence negativních komentářů mi nevadí, ale pochválit by občas mohl :-).
Ale upřímně mít chlapa, co by mě posílal převléct nebo nedejbože žárlil, že si do práce beru kratší sukni, než bych podle něho měla, skončilo by to velice rychle.

I když jak nad tím tak přemýšlím, taky už jsem ho dlouho nepochválila, asi začnu u sebe :-)

666mahu
1490 příspěvků 7.5.13 09:16

@Borůvka19, nemám ten pocit (a pochybuju, že bych se setkávala jen s tolerantními, kreativními muži s pochopením). :-) Máte pravdu, že sami se moc neodvazují, ale já jsem šedá nenápadná nikdy nebyla a setkává se to s úspěchem.
Oblečení (boty, doplňky, účes…) považuji za součást osobnosti, beru lidi jako celek i s jejich vkusem, a předpokládám to i opačně. Kdyby mi nějaký muž rozmlouval nebo zakazoval co nosit, považovala bych to za omezování svobody. :-) Stejně tak kdyby mi něco vnucoval. Něco jiného je rada nebo když se zeptám (pokud si nejsem jistá).

Guinea Pig
1190 příspěvků 7.5.13 09:20

@666mahu já jsem jen vyšla z toho, co tady čtu :-)

arpa
1250 příspěvků 7.5.13 09:23

Já to u toho svého toleruju jen proto, že „kritizovat“ je u něj tak trochu postižení povoláním :-) a on to nedělá ve zlém, prostě komentuje a někdy jsou ty jeho rady i velmi přínosné.
Byly časy, kdy jsem na něj dala víc. Myslím, že to bylo tím, že jsem sama nevěděla, co se sebou, co mi sluší, atp. Pak dokonce nastala doba, kdy mi to už docela lezlo na nervy. Měla jsem pocit, že se ztrácí moje „já“. Ale začala jsem na tom pracovat a teď už si z něho zdaleka tolik nedělám.

Acrobaleno
1023 příspěvků 7.5.13 09:29

Mám skúsenosti so staraním sa do toho, čo si obliekam, ale z trošku iného uhla. Ide o môjho otčima a otca. Vlastne sú to celkom vtipné príhody. S otcom chodievam nakupovať a ako správny chlap - otec mi vypichuje úplne otrasné veci. Iba gúľam očami. No občas sa mi trafí do vkusu, ale aj tak je to zážitok. A otčim sa hlavne stará, keď sa vyhadzujú staré veci..to mi tečú nervy :D.

666mahu
1490 příspěvků 7.5.13 09:33

@Borůvka19, jen odpovídám svou zkušeností, nic víc. ;-)
Mám pocit, že většině mužů je jedno, co má žena na sobě, mnoho z nich si nevšimne, že žena přijde od kadeřnice, pokud změna není razantní - z dlouhých na krátké vlasy :-),můj muž si všimne, i když mám delší dobu skoro stejný účes, ale když má najít v ledničce, co mu stojí přímo proti očím, tak to nenajde úplně stejně jako ostatní muži. :-) A další muži respektují, v čem ženy chodí bez větších komentářů, případně občas pochválí. Řeší, zakazují, vnucují atd. jen někteří, a zdá se mi, že to bude nejmenší část (a nevím, jestli to není nějaká porucha, pokud to přehánějí). Tolik moje zkušenost.

Danielle.Warheit
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.13 11:13

Já jsem osobně strašně ráda za to, jak mi přítel „kecá“ do mého oblékání. Náš styl se dá se říci hodně prolíná, takže mám asi štěstí. V obchodě vždycky najde to, co mi sluší nejvíc (chodí nakupovat vcelku nadšeně se mnou), upřímně mi poví, že v některých věcech vypadám jako idiot, že je mi sukně krátká, nebo mi šaty dělají těhotenské břicho. To jsem s kamarádkami nezažila.

Nemá rád moc sexy oblečení (sexy myšleno jako sexí), legíny, ugg boty, boty s otevřenou špičkou, přehnané a nepohodlné boty, zvířecí vzory… A milion a jednu věc, co by na mě fakticky nesnesl. Výrazné oblečení naprosto neřeší… Chce od ženy jenom jednu věc. Aby se oblékala přiměřeně situaci a chovala se přirozeně, brala oblečení především jako užitkovou věc, nikoli jako něco, co se nesmí zničit a nepanikařila z fleku nebo sednutí si venku na lavičku.

budox
619 příspěvků 7.5.13 12:13

Takového muže jsem nikdy nepotkala, obávám se, že kdybych si do divadla oblékla tepláky, vůbec by si toho nevšiml.

Park
444 příspěvků 7.5.13 12:36
@GalianosjednimL píše:
Tak Ensslin, já nevidím nic špatné na tom, že se mi líbí pěšinky, drdoly, sukně, vypasované košile, puntikaté šaty, věci od McQueena, kostýmky nebo třeba černé samodržky s širokou krajkou. A zatím jsem vždy uspěl s tím, že jsem chtěl, aby si to ženy na sebe vzaly, když jim to sluší.
A nesnáším turecké kalhoty a myslím, že je legitimní to dívkám říci, že jsou v tom jak sražený Hobit. :)

Vy jste divnej, každej tu na pekle.cz přece ví, že normálnímu chlapovi přijdou na partnerce nejvíc sexy, tepláky, tenisky, mikina, případně volný tričko… jo a taky nenalíčená a bez rtěnky :))

real.blond
6688 příspěvků 7.5.13 12:41

Malo kdy ma cas na to, vyjadrovat se k memu satniku.. nicmene na dovolene nebo proste kdyz zrovna aspon chvili nepracuje, tak se vyjadruje a ja jsem za to rada - vetsinou chvali, ze mi to slusi. Ale ze by se pozastavoval nad kazdym kouskem a komentoval ho, to fakt ne.. to ho ani nezajima, ani na to nema cas a energii..

Sekhmet
1918 příspěvků 7.5.13 12:44

Jediný komentář k mému šatníku, který od chlapa očekávám je: „páni, tobě to sluší,“ případně různé jiné slovní varianty téhož.
Od hodnocení odstínu pásku a sladění hodinek s podprsenkou mám kamarádky a svůj vlastní rozum. Všichni mí chlapi se mnou (alespoň doufám) byli pro zcela jiné kvality než je můj šatník.

bestia
2300 příspěvků 7.5.13 12:51

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 16:05

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.13 15:05

@Park No divnej budu, to jo :) a dokonce jim chválím make - up. :)

Barbuchaa
219 příspěvků 7.5.13 15:30

Nekecá, spíš jen sem tam pochválí, když se mu něco obzvlášť líbí; svůj názor sděluje většinou až poté, co se na něj zeptám (a ve stylu „jo jo moc ti to sluší a pojď už“). Výstřední záležitosti mu nevadí, dokonce se zdá být i potěšený, když někam jdeme a sem tam se za mnou někdo otočí. Když má u nějakého kousku dojem, že by se mu na mně mohl líbit, tak mi ho prostě koupí, mám díky tomu plnou skříň skládaných sukní, ale to je myslím milý způsob „kecání“ :)

KlaudieS
1765 příspěvků 7.5.13 16:06

Můj přítel mé oblékání vůbec nechápe a nejradši je, když si jednou za uherský rok obleču džíny, tričko, conversky :/. Už se naučil radši nekomentovat, pokud mu ovšem nepřijde, že mám příliš velký výstřih nebo příliš krátké kraťase, to jsou potom hádky :/

Lachenauerin
544 příspěvků 7.5.13 16:24

Popravdě – nezažila jsem partnera, který by moje oblečení/líčení/účes jakkoli kritizoval nebo mi radil, co si obléct.
Pokud tedy nepočítám manželova starostlivá upozornění: Vem si něco teplýho, je tam děsná zima.

Park
444 příspěvků 7.5.13 18:03
@GalianosjednimL píše:
@Park No divnej budu, to jo :) a dokonce jim chválím make - up. :)

No mejkap je úplně aut a fuj. Když to tu tak čtu, tak přítelové zdejších diskutujících preferujou co nejminimálnějc žensky působící hadry… taky flenelová košile po dědovi velikosti xlarge je prej dobrá, to tu taky některá psala :))

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.13 18:19

@Park Tak v zásadě asi o obal nejde :) vtip

littlewingel
85 příspěvků 7.5.13 18:41

U nás je to přesně naopak než u většiny, přítel by mne nejraději viděl v minisukni a výstřihu až k pupíku, prostě čím méně oblečení, tím lépe. Zkrátka typický děsněsexy úbor. Pokaždé, když vidíme nějakou takto oblečenou slečnu, kouká za ní a básní o tom, jak mně by to slušelo, zatímco já si myslím něco o lehkých děvách z E55. Když odhlédnu od toho, že nosím velikost 40-42, tudíž nějaké minisukně by byly tím spíše nevhodné, ačkoliv mi je 20, stejně bych to nikdy neoblékla, ráda experimentuji, nosím extravagantní věci, ve svém věku se pořád ještě trochu hledám, za některé své kombinace bych jistě shořela ve zdejším ohni pekelném, ale výstřihy a bederní roušky se u mne holt nikdy konat nebudou.

Ledvedka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.13 19:46

Kecá. Nejšťastnější by byl, kdybych nosila jen sukni, pod tím podvazky, triko s výstřihem a v tom by mě vodil po temných zákoutích parku. Doma pokud možno bych měla chodit jen nahá, v podvazkách nebo maximálně v šatech z vlákna Romantické šaty.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek