Chlap, co vám kecá do oblékání

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Nixe Lulu
344 příspěvků 19.7.13 14:38

Ani ne, spíš naopak mám dojem, že většinou ani neregistruje, co mám na sobě. Asi by to muselo být něco hodně neobvyklého, aby ho to přimělo ke komentáři.

PartyLover
153 příspěvků 19.7.13 16:08

Když jsem já tomu svému ukazovala nové minišaty, které jsem si koupila na večer do klubů na párty, tak byl nadšen. Ovšem když jsem si je opravdu vzala do „víru nočního města,“ tak už něco o vyzívavosti brblal, ale ne vyloženě ve zlém.
Jinak moje oblečení většinou vůbec nekomentuje a spíš já po něm vyžaduju, aby mi sdělil svůj názor, ale stejně se nikdy nic nedovím, protože používá dvě univerzální odpovědi a to : „Jó, hezký.“ nebo „Hm, elegantní.“

Spot.Light
118 příspěvků 20.7.13 16:47

Tohle je dobré téma. Já zase slyšel o mnoha mužích, kteří nechají ženy (manželky, přítelkyně nebo dokonce matky), aby jim vybíraly oblečení. Já bych to nesnesl. A své přítelkyni samozřejmě do těchto věcí také nemluvím. Pokud se mě zeptá na můj názor, tak jí ho prozradím, ale jinak se držím zpátky. Fakt je, že jsem nikdy nechodil s nějakou nevkusňačkou, takže ani nevím, co bych dělal, kdyby vyvstal v tomto smyslu nějaký problém. Asi bych utekl.

CandyKendall
1177 příspěvků 20.7.13 21:04

Já se svým přítelem občas nakupovat chodím, jsem celkem ráda, když vím, co se mu na mně líbí a co ne. Ale nedávno jsem se fakt musela smát: V obchodě jsem si vybrala šortky, on je vychválil, jak se mu líbí, jak mi sluší a ať si je určitě vezmu, tak jsem si je celá nadšená koupila. Ale když jsem se v nich pak chystala vyrazit ven, tak se tak divně koukal a nakonec z něj vypadlo, že si myslel, že je to pyžamo. :D

zoband
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.13 22:22

No mne by to občas nevadilo :) muj manžel - pokud bych byla v pytli, tak by mu to asi nevadilo… :D :D a já bych občas uvítala, kdyby mi řekl: „to se mi na tobě líbí“… „to ti sluší“

KoukejJinam
14 příspěvků 16.10.13 20:22

Bývalý byl proti extremním vystřihum, současný na mně nerad vidí rifle. Stejně si vždycky vezmu co chci.

Anijsha
248 příspěvků 16.10.13 22:01

Můj přítel mi do oblečení nemluví vůbec a jen dvakrát (pokud se dobře pamatuju) mi řekl, že mi to sluší. Z toho jednou, když jsem si zkoušela rozešité šaty :-D

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 16.10.13 22:08

Nebo takto.

Putticca
5 příspěvků 28.10.15 01:32

Přítel mi do toho kecal, když jsem začala experimentovat s elegantním „office“ stylem. Největší potíže mu dělalo zkousnout upnuté košile ke krku. Ty mě se právě moc líbí, takže jsem se nedala odradit a nosila jsem je dál, i když se mu to nezamlouvalo. Řekla bych, že už si zvykl, ačkoli dodnes je nemá v lásce. Spíš je prostě toleruje, raději by mě viděl v něčem jiném. Košile dnes tvoří hlavní součást mého šatníku, nosím je moc ráda.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.15 08:14

@Putticca tohle už tady bylo. Tak už si to s ním konečně nějak vyřešte.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.15 08:22

@stricc Možno to konečne vyrieši on a pustí ju k vode.

Ramicc
32 příspěvků 6.4.17 22:09

Aj môj partner mal istú doby reči, keď som menila štýl. Patrí medzi tú hŕstku mužov, čo najviac ocenia rifle, tenisky, tričko, mikinu:-D No a práve to som postupne celkom prestala nosiť (sem-tam sa možno ešte nejaká príležitosť nájde, ale málokedy). Takže v podstate áno, vtedy mi do oblečenia kecal. Ale časom s tým prestal, lebo som si aj tak robila po svojom. Videl, že s tým nič neurobí, tak to nechal tak a zvykol si. Vtedy som to brala tak, ze len vyjadruje názor na svoj „vkus“, takže mi to nejako extra neprekážalo a štýl som menila veselo ďalej:-)

MariaRuth
37 příspěvků 11.4.17 23:20

Přítel miluje módu a hodně má rád výstřihy, krátké sukně atp., tlačí mě do toho, abych si něco takového zkusila, ale pak sám vidí, že na to nemám postavu, je to frustrující. Kritizuje, co nosím, ale lepší variantu pro mě hledá těžko, vydělává málo, takže sám mi nic nekupuje.

malucia
115 příspěvků 11.4.17 23:27

@MariaRuth
Tak to je teda jedna komplikace za druhou… Oblékejte hlavně to, v čem se cítite fajn. Manžel by rád taky někdy trochu jinak, ale na co nemám chuť si prostě neobléknu.

MariaRuth
37 příspěvků 11.4.17 23:34

@malucia Nenakupujeme spolu, mám svůj minimalistický šatník a držím se ho (i to je mu proti mysli, „holka má mít velký šatník“). Teď jsme měli debatu ohledně délky kraťasů, já bych chtěla ke kolenům, protože nemám chuť třást na veřejnosti svými stehny (nejsem zrovna štíhlá a tohle je navíc asi nejproblematičtější partie), zatímco on si myslí, že kraťasy ke kolenům zkracují opticky nohy… Takže dilema, třást celulitidou, nebo zkracovat nohy? :D Stejně koupím ke kolenům, nemám koule na minišortky. Mini je pro mě cokoliv, co je víc jak 5cm nad kolena :D

EmilyG.
2149 příspěvků 11.4.17 23:35

@MariaRuth pokud miluje výstřihy a krátké sukně není to milovník módy, ale milovník jistého stylu. Pokud vás kritizuje a je to frustrující, nenechte si to líbit.
Já bych ho vyměnila.
Edit : na to jeho " holka má mít velký šatník " dodávám, že muž zase dostatečný příjem, aby jí ho mohl zajistit. Fakt divný toto.

Příspěvek upraven 11.04.17 v 23:41

MariaRuth
37 příspěvků 11.4.17 23:40

@EmilyG. Ano, má rád mladistvější styl, zatímco já jsem spíš na klasiku. To ale neznamená, že člověk, co má rád jiný styl nemůže být milovníkem módy.
Ex mi do oblečení nikdy nemluvil, líbilo se mu vše, co jsem nosila, ale jinak ten vztah byl mnohem horší. Dohadování o délce kraťasů nepovažuji za důvod k rozchodu, má mě rád nehledě na tu délku.

EmilyG.
2149 příspěvků 11.4.17 23:42

@MariaRuth tak si říkám jestli jste opravdu mladá žena a skutečná, ale to je jen takový moment a raději mizím. Jsou věci mezi nebem a zemí :-).

MariaRuth
37 příspěvků 11.4.17 23:44

@EmilyG. Je mi skoro 28, mladá snad ještě ano :) Skutečná neskutečná, v čem je problém? :D

malucia
115 příspěvků 12.4.17 23:09

@MariaRuth
Moc tomu jeho tlaku nerozumím, pokud mě manžel chce do něčeho obléct (což tedy není moc často) tak mi sám od sebe koupí. Ráda mu udělám radost a nosím to. Ale, určitě mi nemluví do toho, co, kdy a jak mám nosit. V tom si musíte udělat jasno mezi sebou.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek