Chlapi, kteří nesnášejí na ženách košile?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
vendulael
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.15 16:48

Miluju košile. Mám jich tolik, že už je ani nepočítám :-). Manželovi se v nich líbím, pár mi jich i koupil.

langi4758
5 příspěvků 12.1.15 12:20

Tak jsem si s přítelem sedla, abych se ujistila v čem je problém. Přiznal se, že košile nesnášel už jako malý kluk a nerád je nosí a rovněž se nerád dívá na kohokoli, kdo je má na sobě. A na ženách ho přímo odpuzují. Nemá rád ani knoflíky, není to prý vysloveně fobie, ale svým způsobem se mu bridí. Není to ovšem tak, že by si nedokázal obléct košili, když vysloveně musí nebo přede mnou utíkal, když mám oblečenou košili, ale dost při tom trpí. Nemá prý rád ani knoflíky na svetrech, ale cardigany já naštěstí nenosím. Takže po důkladném zvážení situace jsem se rozhodla, že mu nebudu dělat navzdory a košile tedy raději daruji sestře, která je nosí ráda.

vendulael
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.15 13:00

No já mám ve skříni zas jiné kousky, které se manželovi nelíbí a mně jo. Ale nevzdávám se jich, nosím je jen když jdu někam bez něj, takže mě v nich nevidí. Vlk se nažere a koza zůstane celá :-).

MP Maggie
995 příspěvků 12.1.15 13:07

@vendulael Slušná zásoba, to jsem potřebovala vidět, nemusím se omezovat při nákupech. :-)

carligoba
7 příspěvků 12.1.15 13:17

Já jsem taky měla „elegantní“ období. Zkoušela jsem vypadat podle toho, co se teď nosí, a jistou dobu jsem nosila také košile. Ale brzy jsem zjistila, že to pro mě není to pravé. Jsem spíš útlé a sportovní postavy a nejvíc ze všeho mi sluší sportovní věci. Tak jsem se k nim s radostí vrátila. Jednak se v nich lépe cítím a jednak mi sluší, tak proč to měnit. Prítelovi se taky víc líbím ve sportovním, takže výběr je u mě jasný :-) Jasně, že když je potřeba, tak se nahodím, ale většinou volím pohodlí. Každému se hodí něco jiného, někomu elegatní, někomu sportovní a někomu něco mezi. Já jsem sportovní a zastávám názor, že žena může vypadat dobře i v mikině a džínách, když je se sebou spokojená. Protože právě to, jak se cítíme, to odrážíme i do okolí a tak nás i okolí vnímá. V košili jsem se nikdy necítila moc dobře a myslím, že to bylo na mně i vidět. Oblečená jsem byla sice elegantně, ale nezářila jsem a to je to nejpodstatnější.

Jindrason
288 příspěvků 12.1.15 13:27

Mně se na ženách košile líbí! Musí tedy být trošku jiné než má číšník v lepší restauraci, ale jinak mně to přijde docela i svůdné :)

vendulael
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.15 13:48

@MP Maggie A to mi foťak nevzal celý záběr :-). Razím heslo, že košil není nikdy dost :-).

Dragon fly
400 příspěvků 12.1.15 14:42

@langi4758 Já bych si košile nechala a nosila je třeba do práce, prostě kam přítel nechodí se mnou. Můj partner taky nemá rád některé moje věci, nosím je, i když se mu nezamlouvají a časem opravdu leccos přehodnotil.

nonemy
415 příspěvků 12.1.15 14:50

@langi4758 Je od Vás hezké, že mu chcete vyjít vstříc a zároveň pochopitelné, líbit se chcete především jemu ;) Ale také myslím, jako dámy, že je škoda se košil zbavovat úplně. Jak jsem uváděla, můj manžel na ně má fóbii, ale přesto košile mám a občas je nosím. Např. když jedu k zákazníkům, přece jen se jako formální, business oblečení hodí nejvíce. Jednou za čas to snad ti naši chlapi přežijí ;)

xyz
1650 příspěvků 13.1.15 21:39
@HanulkaUH píše:… než já v jeho košili a kalhotkách.

Ta skladba věty je nádherná :-) Pochopila jsem, že máte jeho košili a jeho kalhotky a chvíli jsem přemýšlela, co mi na tom nesedí :-D

Morže
1094 příspěvků 14.1.15 00:04

Můj přítel taky nemá rád košile. Nemá na nic rád hlavně ty dlouhé rukávy ukončené manžetou. Sám říká, že má z toho fobii. kdyby mohl, nosil by pod oblek košili s krátkým rukávem. Když už má košili na sobě, tak se furt ošívá, je nesvůj a když může, tak má na sobě furt sako. Pokud mu situace dovolí rozepnout si knoflíky u manžety, náhle se uvolní.
Tuhle jeho nelibost má prý z dob, kdy byl malý a rodiče ho nutili to nosit.
Za několik let bude řešit podobný problém - přítel hraje kulečník docela aktivně. Nicméně časem bude muset nosit klasickou košili s rukávy, kalhoty a vestu. Tam mu krátký rukáv neprojde. V běžném životě nosí jedině Adidas trička.
Mně knoflíky nevadí a snažím se pochopit, co je může na knoflících děsit. Košile doma moc nemám, protože mi moc nesedí v poměru prsa pas a taky často bývají z nepříjemného materiálu.

razorblade_reloaded
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.15 16:10

@vendulael a to jsem mela minuly tyden vycitky, kdyz jsem si koupila asi teprve desatou kosili!

vendulael
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.15 16:30

@razorblade_reloaded Hlavně žádné výčitky, další košili v šatníku lze vždycky nějak hezky odůvodnit :-).

DanielaS
4938 příspěvků 14.1.15 17:14

Knofliky nejsou desive, knofliky jsou proste hnusne. Neco jako pavouk nebo stonozka. Zaplatpmanbuh za zipy a druky.

ajatar
672 příspěvků 14.1.15 17:14

.

Příspěvek upraven 04.12.15 v 07:12

radio
23 příspěvků 17.1.15 12:10

„Nesnáším“ je u mě v tomto případě trochu silné slovo. Ale jsem radši, když ženská vypadá jako ženská a ne jako chlap. Dámské košile respektuji, když chcete, tak si je noste. U pánů by měla být jaksi samozřejmější, než obvyklé mikiny s kapucí nebo sepraná trička s nápisy.

Ghost B.C.
3841 příspěvků 17.1.15 14:39

@radio To je zajímavé, co byste teda viděl radši, než košili? Zcela vážně, mně totiž dámské košile připadají dost ženské. Partner třeba velice oblibuje moji košili s vázáním na krku - což bych si na chlapovi představila jen těžko. Takže co navrhujete místo košile? Hlenku, tričko, tílko, svetr propínací/nepropínací, body nebo rovnou šaty? A jaké materiály? Krajková košile je taky něco jiného než klasická bílá do kostýmu.

radio
23 příspěvků 17.1.15 16:23

@Ghost B.C. Oblečení by mělo vždy odpovídat dané situaci či příležitosti. Takže vše co jste vyjmenovala + další nepřeberné možnosti v dámském odívání. Materiál by měl být hlavně příjemný, ať se daný kousek dobře nosí. Mně košile na dámách žensky zrovna moc nepřipadá, někomu zase ano. Rozhodně mě to nepohoršuje nebo nijak neodpuzuje, jen preferuji na ženách cokoliv jiného, než zrovna košile.

dagino
786 příspěvků 18.1.15 14:53

Jedna malicherná téma a aký zmätok. Od otázky či langi4758 má nosiť košele aj keď sa jej priateľovi priečia, až k otázke rovnoprávnosti žien, že predsa muži vám nemajú čo zakazovať nosiť košele. Vyhovieť priateľovi v takej prkotine, a langi4758 to aj na základe úplne perfektného prístupu k veci urobila. Vidím to ako bežnú záležitosť medzi partnermi a tlieskam jej prístupu. Keby mi manželka povedala, že niečo nemám nosiť, lebo sa jej to nepáči, okamžite jej vyhoviem a ona sa ma tiež pri každej kúpe pýta na môj názor.

Riešenie otázky: košeľa u ženy áno či nie neexistuje. Sú ženy čo milujú košele a muži čo ich milujú na ženách a existuje aj pravý opak. Kto z vás chce zmeniť tých druhých a presvedčiť ich že sú tí horší a menejcenný a majú sa prispôsobiť.

Som sa rozohnil, ale to len preto, že v médiách do nás stále hustia správy o neznášanlivosti vo svete. Dajme preto šancu aj košeliarom aj antikošeliarom.

pecka79
2011 příspěvků 18.1.15 17:43
@dagino píše Dajme preto šancu aj košeliarom aj antikošeliarom.

a preto som si vcera vcera kupila dalsiu koselu:-)

dagino
786 příspěvků 18.1.15 18:11

Keby som chcel byť zlý, tak by som uštipačne poznamenal, že na takú postavu netreba ani záševky.

pecka79
2011 příspěvků 18.1.15 18:38

@dagino Tomu kometaru asi nerozumiem.Je to foto z netu.
Edit:chybajuce slovo

dagino
786 příspěvků 18.1.15 18:48

Pre vysvetlenie dámska košeľa má na rozdiel od pánskej záševky, aby sa do nej zmestili prsia.

pecka79
2011 příspěvků 18.1.15 18:59

@dagino to viem.Nie kazda zena je obdarena vacsim poprsim a potrebuje zasevky, v takom pripade su skor navyse. Vsetky kosele nemusia mat zasevky, zensku siluetu zvyraznuje aj strih, ci material.

Prcca
3 příspěvky 8.8.15 23:44

Ahoj, já jsem se dříve taky oblíkala sportovně a pak jsem objevila čaro košil. Můj přítel taky remcal a dost hlasitě, ale nedala jsem mu na výběr, prostě si musel zvyknout. Teď už nosím prakticky jenom košile se zapnutým límečkem, jsou hezké a elegantní. Řekla bych, že přítel je doteď nesnáší, ale aspoň už nic neříká :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek