Chlapi, kteří nesnášejí na ženách košile?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Putticca
5 příspěvků 09.08.15 00:15

Jo, nos je hezky dál :-) Já bych je na tvém místě nosila tím víc, čím hlasitěji by remcal. A ještě bych si pár kouskú dokoupila. Musíš být nekompromisní, časem si prostě zvykne. Líbit se mu to možná nebude, ale zvykne si určitě:-) Jen nesmíš ustoupit.

Prcca
3 příspěvky 09.08.15 00:41

@Putticca Ty jsi úplně má krevní skupina:-) Pokaždé, když se ksichtil a měl řeči, přibyla do mého šatníku nová košile. Takže to mělo opační efekt. :-D

Putticca
5 příspěvků 09.08.15 00:55
@Prcca píše:
@Putticca Ty jsi úplně má krevní skupina:-) Pokaždé, když se ksichtil a měl řeči, přibyla do mého šatníku nová košile. Takže to mělo opační efekt. :-D

Schvaluji, máš u mě jednoznačně palec nahoru :-) Předpokládám, že pak mu došlo, že s tvojí změnou už moc nenadělá :-D

Prcca
3 příspěvky 09.08.15 01:16
@Putticca píše:
Schvaluji, máš u mě jednoznačně palec nahoru :-) Předpokládám, že pak mu došlo, že s tvojí změnou už moc nenadělá :-D

Jo, došlo. Smířit se s tím asi úplně nesmířil, ale už to tiše toleruje. Mě se prostě košile líbí :-) A sportovní věci mám teď už jen na sport.

carligoba
7 příspěvků 09.08.15 01:29

No nevím, holky, je to vaše věc, ale já bych to takhle nikdy nehrotila. Partnerskej vztah je o kompromisech, nejde jen o to, aby se to líbilo jenom vám. Mělo by se to líbit i příteli! Nebo žijete jen pro sebe a názor vaší polovičky je vám ukradenej? Pak se nedivte, když zůstanete na ocet… Mimochodem, holky v košilích ke krku vypadají podle mě jako mužatky, já bych si to na sebe nikdy nevzala! Já se těm vaším chlapům vlastně ani nedivím, že křiví pusu…

Putticca
5 příspěvků 09.08.15 02:28

@Prcca Jo, sportovní už jenom na sport, já to mám taky tak. Akorát já toho moc nenasportuji, takže mi teď ty trička a mikiny jenom leží ve skříni jako glaciální relikty a zabírají místo… Asi je načase většinu z nich někam odklidit.

z_dediny
1107 příspěvků 09.08.15 09:56

@carligoba Ono to občas vypadá tak, že kompromis je to, že žena vždy ustoupí, aby nedejbože nezůstala na ocet nebo aby jí neutekl k jiné. Překvapivě jsou ty kompromisní opouštěny stejně často jako ty nekompromisní.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.15 10:03

@carligoba
Ony to tu @Prcca a @Putticca sice napsaly dost vyhroceně, ale být opuštěna někým, kdo nerozdejchá, že si obléknu košili, by asi nebyla až taková tragédie.

z_dediny
1107 příspěvků 09.08.15 10:04

V dávných dobách jsme rozlišovaly mezi košilemi a košilovými halenkami. To už se dnes nedělá? Košilové halenky jsou velmi ženské. Byly snad secesní dámy neženské? Ve srovnání s dnešními v džínách a tričku bych to neřekla.
K fóbiím - jsou léčitelné, když člověk chce. Dost lidí ale považuje svoje fóbie za něco, co je činí zvláštními a čím nutí okolí, aby na ně bralo ohled. Léčí se jen ti, kterým znesnadňují život, třeba agorafobici.

DRW
2039 příspěvků 09.08.15 10:44
@z_dediny píše: …Dost lidí ale považuje svoje fóbie za něco, co je činí zvláštními a čím nutí okolí, aby na ně bralo ohled. Léčí se jen ti, kterým znesnadňují život, třeba agorafobici.

Dlouha leta jsem nejezdila vytahem, protoze prece jenom maly prostor a jeste s jinymi lidmi mi nedela dobre. Kolegove se mi cas od casu smali, co budu delat, az nebudu moct. No jednoho rana jsem stala s klackami, nohou v sadre pred vytahem a premyslela, jak se dostanu do 14. patra. Kolegove se uz nesmali, privolali vytah, jeden se mnou nastoupil a v kazdem patre, kde zastavil branil vlastnim telem, aby lidi nepristupovali. Za 14 dni, rekneme bylo po fobii. Dnes jedu, ale plny mi nedela dobre, takze jezdim jen kdyz musim. Stejne je to s temi knofliky, o tu se velmi rychle postara dresscode. Skoda, ze na zkousky na VS se ne vzdy musi v obleku a s kravatou jako za mych mladych let.

DRW
2039 příspěvků 09.08.15 10:45

Dupl.

Qara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.15 11:45

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 12:10

konzerva
25 příspěvků 09.08.15 11:52

A poradíte, kde tie košele kupujete? Pol roka sa pokúšam kúpiť si peknú košeľu, ktorá nie je samá umelina a všade samé handry…

jdisepřevlíct
492 příspěvků 09.08.15 11:59

@DRW kolega borec! Tomu rikam gentleman pro 21. stoleti.

betty198
95 příspěvků 09.08.15 12:06

@DRW Jen reakce na zkoušky na VŠ :) U nás jsme většinu zkoušek měli písemně bez přítomnosti přednášejícího, to je pak motivace na sako v létě minimální. Já si šaty brala vždy pro svůj pocit, ale jinak fakt nebyl důvod :)

carligoba
7 příspěvků 09.08.15 12:58

Já považuji za normální, že nebudu nosit něco, co se příteli tak hrozně nelíbí. Nosit to ještě naschvál mi přijde jako vrchol netolerance a je to zlomyslné. Zlomyslnost do vztahu nepatří.

z_dediny
1107 příspěvků 09.08.15 13:08

@carligoba Máte pravdu, zlomyslnost do vztahu nepatří. Bohužel mám kolem sebe dost příkladů vztahů, kde domácí násilí začalo tím, že muž mluvil ženě do oblékání. Pak přišli na řadu přátelé a nakonec nesměla sama vybrat ani utěrku a na veřejnosti ji ponižoval jako osobu totálně neschopnou. Muž či žena může partnerovi říci, že se mu nelíbí třeba zrovna ty košile, ale nesmí říci, že to v jeho přítomnosti nosit nesmí. To už je přes čáru.

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.15 13:19

Myslím, že Dominika Gawliczková byla na cestách za košili docela vděčná. A vypasované košile mi teda připadají většinou sexy.

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.15 13:23

.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.15 13:31

@carligoba
Pokud je to jen a jen truc, ten vztah samozřejmě asi dlouho nevydrží.
Ale představme si pro potřeby MP následující situaci: Ona, do teď holka v triku a džínách, zjistí, třeba při nástupu do zaměstnání, že už se cítí líp v něčem jiném, dospělejším, ženštějším. Jemu se to nelíbí. A co teď s tím?
Já osobně si umím představit, že na přání partnera vyřadím jeden konkrétní kus oblečení, ale vyloučit celý jeden druh oblečení?

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.15 13:32

@LCH
Minimálně ta poslední tu úspěch mít nebude.

Zuzulli
723 příspěvků 09.08.15 13:37

Já si vždy říkám, že díky bohu nemusím dodržovat žádný dress code, protože v klasické dámské vypasované košili si připadám jako padesátiletá bankovní úřednice (nic proti nim, jen se v tom opravdu necítím), vůbec se mi to nelíbí a jsem ráda, že to nosit nemusím. Co mi ale přijde sexy, je bílá pánská košile. Tu mám v plánu si koupit, až narazím na tu správnou a chci jí nosit se slimkami a nebo kraťasy a výrazným šperkem na krku, ne úplně zapnutou, aby tvořila výstřih, s vyhrnutými rukávy… no prostě, co se týče košil, tak sto lidí, sto chutí :)

Příspěvek upraven 09.08.15 v 13:38

Bara06
2039 příspěvků 09.08.15 13:37

@SweetPotato Nee, ale prostřední se mi líbí, a to se mi tyhle kostkované „flanelky“ líbí málokdy a na málokom.

Zuzu - prosím vás, nevidím problém, dyť je děsný teplo :c))

pilotDodo
718 příspěvků 09.08.15 13:41

Nechala bych to vývoji. Samozřejmě, nosit něco pouze na truc je trochu dětinské, ale partner s námi snad není jen pro naše oblečení a kompromis, že dané oblečení si vezmu tehdy, když nepůjdu s partnerem na rande, přijme každej normální člověk. Nehledě na to, že se mi u spousty věcí stalo, že se partner nejdřív zhrozil, po měsíci dvou že se to dá snýst a pak se mu to začlo líbit ;) Proto říkám, ať to necháte vývoji, nějak si to sedne.

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.15 14:03

@SweetPotato S tím jsem dopředu počítal, holt nenašel jsem žádnou krátkou mammutku na modelce.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek