Chlapi, kteří nesnášejí na ženách košile?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
carligoba
7 příspěvků 9.8.15 14:05

@z_dediny Beru, že máte možná špatné zkušenosti, ale až k domácímu násilí bych to nehrotila. A určite bych to nepaušalizovala, že to začíná kecáním do oblékání. Podle mě je normální, když si partneři řeknou svůj názor a taky je normální, když se snaží přizpůsobit preferenci toho druhého. Nevidím důvod, proč bych třeba neměla partnerovi říct, že se mi v tom a tom nelíbí. Taky jsem to tak několikrát udělala a mělo to pozitivní odozvu, přítel to prostě přestal nosit. Já si dám taky říct, když mi řekne, že to a to se mu na mě nelíbí. Prostě se normálně jeden druhému přizpůsobíme. Nevidím důvod, proč by měl někdo z nás mlčet, když se mu něco nelíbí. Partnerský vztah je o komunikaci, jinak to pak není v pořádku. Líbit by jsme se měli především partnerovi, ne jen samy sobě. A to samé platí pro partnera.

Příspěvek upraven 09.08.15 v 14:18

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.15 14:18

@carligoba Souhlasím, taky jsem na partnerkách nesnášel turecké kalhoty s rozkrokem u kolen. Protože z půvabu jejich nohou zůstal maximálně pocit jak ze sraženého Hobita. Myslím, že takto lze „násilí“ namontovat na cokoliv. Kdo je takový defekt, že mlátí ženu, důvod si už najde.

carligoba
7 příspěvků 9.8.15 14:34

@LCH Přesně tak, já považuji za úplně normální, když si partneři řeknou, co se jim na tom druhém nelíbí, v oblékání i v jiných oblastech. Samozřejmě, že to nelze udělat u dvouměsíční známosti, ale mluvíme teď o zdravém dlouhodobém vztahu. A ještě můj názor: nenosím, co je právě „in“, ale to, co se mi (a mému partnerovi) líbí, a v čem se cítím pohodlně. Mnohdy jsou ty módní výstřelky opravdu praštěné.
A k těm dvěma dámám, co tady psaly, že naschvál nosily partnery nenávidené kousky: nejenom, že je to dětinské, ale vlastně svým způsobem i agresivní. Víte, čo se partnerovi nelíbí a ještě to naschvál nosíte. Nemůžu si pomoct, ale pro mě je to nepochopitelné. Kdybych já byla tím partnerem, tak bych se cítila jako hadr. Kdybych to měla taky zdramatizovat, tak vlastně na nich pácháte násilí.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.15 14:42

Dámy mají opravdu velmi duchaplné nicky. Nemůžu se zbavit mírného podezření, že nejsou dvě nýbrž jedna, a s napětím čekám na odhalení, kde mají ty úžasné košile, kvůli kterým stojí za to rozhádat se s partnerem, protože co je nějaký chlap proti košili z eshopu X :-)

LeChatttNoir
373 příspěvků 9.8.15 14:53

.

Příspěvek upraven 04.10.16 v 12:51

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.15 14:55

@LeChatttNoir tak jestli to byl admin a pojmenoval se takhle, tak nevím, co si o tom myslet. Asi že horko nebo co :-D

carligoba
7 příspěvků 9.8.15 15:20

Tuto diskusi zde zavěsila langi 4758, která v podstatě svůj problém již vyřešila. Ukázkový příklad toho, že ve vztahu je nejdůležitější komunikace. Takže dámy, již není důvod jí radit. S takovým přístupem byste to ve vztahu asi daleko nedotáhly. A pokud by váš přítel navíc trpěl kompounofobií, tak už vůbec ne. Pokud jste tedy myslely vážně to, co jste psaly.

dagino
871 příspěvků 9.8.15 15:49

Možno by sa dámy, ktorých partnerom vadia košele mali partnerov opýtať prečo. Možno ich partner má pocit, že má doma chlapa a protiví sa mu to? Alebo mal v detstve nejaký nepríjemný zážitok s mužom v košeli?

Okrem toho neviem kde začína rozdiel medzi dámskou blúzkou košeľového strihu a pánskou košeľou, ale tie vypasované blúzky nemusia vyzerať zle, ak sú vypasované na správnej postave. ( u nás doma ženy nikdy nenazývali oblečenie, ktoré malo záševky na prsia košeľou, vždy to bola blúzka, možno stačí pred partnerom zmeniť terminológiu )

Sailorette
1594 příspěvků 9.8.15 15:52

Mému partnerovi se na mně vypasované business košile líbí. Dřív jsem je nosila hodně, pak mi to nějak přestalo být pohodlné a partner si občas posteskne. Vždycky, když jdeme okolo obchodu, kde kupuje košile, tak mě nenápadně upozorňuje, ta tam mají i dámské:) Tak možná na podzim.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek