Chodila jsem sním 10 let a teď jsem se sním rozešla

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nihansoydereova
7 příspěvků 19.03.19 18:04
Chodila jsem sním 10 let a teď jsem se sním rozešla

Tak začalo to první třídou až do 9 třídy byly jsme nejlepší kamarádi a od 8 třídy jsme spolu začali Chodit jako vážný vstach potom jsme šli na stejnou střední školu šli jsme a stejný obor no spolu jme chodily jen do druhaku protože on se odstěhoval potom na Slovensko z rodiči ale i tak jsme to zvládli ten vstach přes dalku on dojizdel zamnou ja zase za nim střídali jsme to občas od tretaku střední školu studoval na Slovensku a tam se vyučil kuchařem a ja v Česku kucharkou no ten vstach byl fakt heskou on mě miloval ja jeho nikdy bi jsme neřekli ze po 10 letech rozchod pravé nás vstach byl krasnej žádná nevěra hned po vyucaku jsem se odstěhovala na Slovensko chodila jsem tam do práce a on se taky vyučil chodil do práce měly jsme být jeho táta má v Česku a na Slovensku firmu ze nám koupily být v Bratislavě všechno nám slo dobře ja chodila do práce i on nebyla jsem sním kvůli majetku ze jeho táta a mama měli ale ze jsem ho milovala nějak napul jsme platili nájem i jídlo na půl měla jsem ho hodně rada potom jsem 8 rokem otěhotněla byla jsem tehotna 6 měsíc měla jsem to rizikový těhotenství a pravé jsem potratila hned po mesici žili jsme spolu po potratů asi ještě poslední 2 roky a už jsem to nezvládla a i on byl psichicky první nenarozené dítě a potratila jsem a pravé ten rozchod byl už kvůli tomu po dvou letech a pravé ja jsem chtěla znovu dítě a on už nechtěl ze nechce prožít to stejný aby se to stalo po druhé kvůli tomu nám to neklapalo i v posteli a potom si mě nějak přestal všímat Tak jsem se sním rozešla no jsme přátele bavíme se spolu sranda on chce být semnou ale ja už ne nebo ty dva roky si mě vůbec mevsimal až teď znovu když jsme po rozchodu zase si mě všímá furt si volané píšeme schazime se ale už spolu nechodime on mě chce ja nemám přítele a on nemá přítelkyni a pravé nevím jestli mám jit do toho znovu nebo být už sama ja bydlím v Praze a on v Bratislavě on jezdí za mnou znovu na návštěvy na otocku a ja za nim teď mi poraďte mám to dat znovu do hromady nebo být sama

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Oveeec
2090 příspěvků 1 inzerát 19.03.19 19:56

Předem musím podotknout, že vám rozhodně nemůžu říct tak nebo tak, a kdo ví, jestli vůbec někdo může. To víte stejně asi jenom vy. Mně se zdá, že jste byli hrozně mladí, když jste spolu začali, takže by vám možná neuškodilo poznat v životě taky něco trochu jiného (tj. někoho jiného). Taky když se vztah jednou rozpadne, asi je k tomu důvod (i když možná se ti dva můžou takříkajíc poučit a vyzrát, takže budou fungovat líp). Sama říkáte, že s ním být nechcete, a toho bych se asi držela - říká se, že jakmile to není jasné ano, je to automaticky ne (ale kdo ví, jestli je to tak jednoduché). Mně se navíc zdá, že když už si člověk tím rozchodem jednou prošel, což je smutné, měl by být rád, že to překonal a nechat to spát, protože dát se zase dohromady možná povede k ještě smutnějším věcem. Na druhou stranu dát se znova dohromady je minimálně ze začátku moc hezké.
Takže vám neradím tak ani tak, ale píšu jenom to, co bych sama zvažovala (a neříkám, že já sama se tím vždycky řídila).
Ale prosím vás, když píšete, chtělo by to aspoň občas nějakou tečku na konci věty a aspoň nějaké čárky, tohle se vážně nedá číst.
Jo a taky je tu vztahové vlákno, bylo by lepší přesunout to tam.

Nihansoydereova
7 příspěvků 19.03.19 20:30
@Oveeec píše:
Předem musím podotknout, že vám rozhodně nemůžu říct tak nebo tak, a kdo ví, jestli vůbec někdo může. To víte stejně asi jenom vy. Mně se zdá, že jste byli hrozně mladí, když jste spolu začali, takže by vám možná neuškodilo poznat v životě taky něco trochu jiného (tj. někoho jiného). Taky když se vztah jednou rozpadne, asi je k tomu důvod (i když možná se ti dva můžou takříkajíc poučit a vyzrát, takže budou fungovat líp). Sama říkáte, že s ním být nechcete, a toho bych se asi držela - říká se, že jakmile to není jasné ano, je to automaticky ne (ale kdo ví, jestli je to tak jednoduché). Mně se navíc zdá, že když už si člověk tím rozchodem jednou prošel, což je smutné, měl by být rád, že to překonal a nechat to spát, protože dát se zase dohromady možná povede k ještě smutnějším věcem. Na druhou stranu dát se znova dohromady je minimálně ze začátku moc hezké.
Takže vám neradím tak ani tak, ale píšu jenom to, co bych sama zvažovala (a neříkám, že já sama se tím vždycky řídila).
Ale prosím vás, když píšete, chtělo by to aspoň občas nějakou tečku na konci věty a aspoň nějaké čárky, tohle se vážně nedá číst.
Jo a taky je tu vztahové vlákno, bylo by lepší přesunout to tam.
@Oveeec
@Oveeec píše:
@Oveeec píše:

@Oveeec

Nihansoydereova
7 příspěvků 19.03.19 20:42

Rozešla jsem se sním kvůli tomu ze psychicky jsme na tom byly špatně a pravé ten vstach byl takovej na pokraji rozchodu po 2 letech jsme se rozesli nebo si mě vůbec nevsimal řekl mi jen ahoj,jdu do práce přijdu večer, přišel večer s práce tak se šel dívat na televizi a to stejný do kola sex jsme měli jednou za půl roku ani v posteli nám to neklapalo no právě byla jediná cesta rozejít se už jsme po rozchode přes půl roku no pravé už jsme jen kamarádi chodíme spolu jen na občas ven na otocku on někdy jede za mnou a ja někdy za nim tak na Slovensku mám i spominky bydlela jsem tam přes 5 a půl roku jsem tam žila od doby kdy jsem se vyucila a šla do práce a pravé on mě furt přesvědčuje ať to sním dam znovu do hromady ať sním skusim znovu žít no pravé nevím jestli mám dat tomu šanci nebo mám být sama

Oveeec
2090 příspěvků 1 inzerát 19.03.19 20:54

@Nihansoydereova No nezníte moc nadšeně :) Se mi zdá, že spíš nechcete než chcete, ne? A nebo to teda můžete zkusit a uvidíte, jestli to bude lepší… Samozřejmě být sama není možná něco, po čem by člověk toužil, ale ono to taky není špatné, takže jenom proto, aby člověk nebyl sám, není dobré zůstávat v neuspokojivém vztahu. Koneckonců nikdy nevíte, kdy přijde to pravé :)

Nihansoydereova
7 příspěvků 19.03.19 21:10
@Oveeec píše:
@Nihansoydereova No nezníte moc nadšeně :) Se mi zdá, že spíš nechcete než chcete, ne? A nebo to teda můžete zkusit a uvidíte, jestli to bude lepší… Samozřejmě být sama není možná něco, po čem by člověk toužil, ale ono to taky není špatné, takže jenom proto, aby člověk nebyl sám, není dobré zůstávat v neuspokojivém vztahu. Koneckonců nikdy nevíte, kdy přijde to pravé :)
Nihansoydereova
7 příspěvků 19.03.19 21:13

No pravé můj bývalý mě prosí ať sním se dam znovu dohromady ale nějak se mi do toho nechce stoho důvodu ze se bojím ze se to znovu bude opakovat ze znovu budu tehotna a bojím se toho ze zase přijdu o dítě a ze to budu znovu blbě snášet ze zase to povede k rozvodu

MP blanka
1902 příspěvků 19.03.19 21:14

@Nihansoydereova - ste nespochybniteľne víťaz v súťaži - Kto tam naseká najviac chýb ? O zrozumiteľnosti textu nehovoriac .

Moudd
101 příspěvků 19.03.19 21:23

@Nihansoydereova Nesrozumitelný text plný hrubek.Opravte si aspoň ten nadpis.Sním sen,sním buchtu,ale s někým je vždy S NÍM zvlášť,ne dohromady.

Oveeec
2090 příspěvků 1 inzerát 19.03.19 21:39

@Nihansoydereova Jestli se bojíte těhotenství (což se nedivím, po tom, co se vám stalo), to byste se ale musela bát každého vztahu, protože to se vám může stát s kýmkoli. Jestli se ale bojíte být těhotná s ním, protože si myslíte, že ten vztah to neustojí, tak bych do toho nechodila.

@MP blanka @Moudd To bude asi nějaká dys-, ne?

MP blanka
1902 příspěvků 20.03.19 09:08

@Oveeec - áno, tiež ma to napadlo, a k tomu emočné napätie, v ktorom to @Nihansoydereova písala..... Ľudsky ju ľutujem, poradiť neviem, ale ten písomný prejav ma skutočne zaujal.

Nihansoydereova
7 příspěvků 20.03.19 09:16
@MP blanka píše:
@Oveeec - áno, tiež ma to napadlo, a k tomu emočné napätie, v ktorom to @Nihansoydereova písala..... Ľudsky ju ľutujem, poradiť neviem, ale ten písomný prejav ma skutočne zaujal.
Nihansoydereova
7 příspěvků 20.03.19 09:22

No pravé je to takový chtěla bych jit sním znovu do vstahu ale bojím se toho ze sním znovu otehotnim a bude to znovu stejný ze to budu mít rizikový těhotenství , a ze znovu potravim,a pak znovu si mě nebude všímat a to je ten důvod proč do toho znovu půjdu, ale zase na druhou stranu nesmím být sama cely život bez děti jednou stejnsk musím být ze svim klukem a dítětem mě už je 26 let a jenu 28 let,za 4 roky bude 30 let a to už bude věk na dítě teď mi dejte radu mám dat tomu druhou šanci

profesorka
98 příspěvků 20.03.19 09:36
vyšetřit!

myslím ,že byste oba potřebovali lékařské vyšetření ohledně těch potratů. Znám to od syna, zprvu se jim nedařilo, dnes má s jinou ženou dvě zdravé děti a ta bývalá jedno, jsou oba spokojeni. Jsou páry, kterým se pořídit zdravé dítě nedaří. Spartnerem se domluvte a navštivte gynekologa

Ghost B.C.
3819 příspěvků 20.03.19 10:28

Rodiče vám koupili byt, ale platili jste napůl nájem, 6 měsíců těhotenství, ale potrat už v prvním, rozchod nebo rozvod?
Jinak se zdá, že krom traumatu po potratu vám to asi klapalo, ne? Tam bych to brala jako výjimečnou situaci, ne běžné chování. Každý na různé životní situace reaguje jinak a srovnává se různě dlouho, navíc jste byli relativně dost mladí a partnerova reakce se asi dá pochopit.

A proč na sebe tak strašně tlačíte? Nemůžete si s „partnerem“ úplně normálně promluvit, všechny ty obavy mu říct a scházet se s ním nezávazně? Pokud je vám s ním jinak dobře, tak nechte věcem volný průběh. Vždyť mu snad nemusíte teď hned říct „tak jo, tak spolu zase chodíme“ nebo jo? Můžete to celé přeci pojmout jako nový začátek a zase si k sobě hledat cestu. Nikdo vás přeci nenutí s ním hned znovu žít a být těhotná. Dejte tomu čas. Evidentně vám to leží v hlavě, tak nedělejte ukvapené závěry - natož podle rad z internetu.

Ghost B.C.
3819 příspěvků 20.03.19 12:43
@Nihansoydereova píše: …na druhou stranu nesmím být sama cely život bez děti jednou stejnsk musím být ze svim klukem a dítětem mě už je 26 let a jenu 28 let,za 4 roky bude 30 let a to už bude věk na dítě teď mi dejte radu mám dat tomu druhou šanci

Mimochodem proč nesmíte být sama a musíte mít kluka a dítě? To byste především měla chtít, ne muset.
Přijde mi, že se strašně nutite teď hned vyřešit něco, na co se nedá tlačit. Proč si nedáte nějaký čas hájení a nesrovnate si to sama v sobě? Pokud o vás bývalý přítel stojí (a vy o něj nejspíš taky), tak jeho ani vás nezabije, že trochu počkáte - pokud to nebudete natahovat na pět let třeba.

allaf
2 příspěvky 125 inzerátů 23.03.19 11:28

Přes ty gramatické chyby jsem nemohla v čtení pokračovat. Na střední školu a co ten vstach ? Až mi zatrnulo. Přečíst si to do celé, To nedám.

giuliettka
4134 příspěvků 23.03.19 17:54
@Nihansoydereova píše:
No pravé je to takový chtěla bych jit sním znovu do vstahu ale bojím se toho ze sním znovu otehotnim a bude to znovu stejný ze to budu mít rizikový těhotenství , a ze znovu potravim,a pak znovu si mě nebude všímat a to je ten důvod proč do toho znovu půjdu, ale zase na druhou stranu nesmím být sama cely život bez děti jednou stejnsk musím být ze svim klukem a dítětem mě už je 26 let a jenu 28 let,za 4 roky bude 30 let a to už bude věk na dítě teď mi dejte radu mám dat tomu druhou šanci
Áno, vráťte sa k nemu a žijte šťastne až do smrti. Pochybujem, že s týmto pravopisom bude o vás dajaký iný chlap stáť.
giuliettka
4134 příspěvků 23.03.19 17:55
@allaf píše:
Přes ty gramatické chyby jsem nemohla v čtení pokračovat. Na střední školu a co ten vstach ? Až mi zatrnulo. Přečíst si to do celé, To nedám.

Dala som to celé! Až to dočítate, tak mi zavolajte na číslo 775198446 dáme si spolu panáka. :-D

Vinca_minor
900 příspěvků 23.03.19 22:14

@giuliettka Já si s váma dám panáka přes monitor klidně ihned.

giuliettka
4134 příspěvků 24.03.19 10:02
Vinca_minor
900 příspěvků 24.03.19 10:38

Tomu říkáte panák? Já mám doma jen slivovicu.

bao-baba
378 příspěvků 24.03.19 11:01

@allaf Třeba není našinec ale cizinec. Má češtinu naposlouchanou, ale neumí v češtině psát?

vlm
4630 příspěvků 24.03.19 11:19

@bao-baba to víte že jo, cizinka si naposloslouchala češtinu od první do deváté třídy a potom pokračovala na ucnaku kterému říká střední škola,. Myslim, že je buď jen blbá nebo naopak se baví, protože na vztahy a pravopis se tu chystáme víc než dobře

Moudd
101 příspěvků 24.03.19 14:10

Já myslím, že @Nihansoydereova je tu ještě pod nickem @Miladeckaorackova.
Oboje je nově registrováno 19.3. a písemný projev je podle mne totožný. To druhé téma je: „Džíny bokove rozkrok“.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek